• Range Rover

  Range Rover

  Kwintesencja elegancji i luksusu

  od 496 900 PLN

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

  od 289 900 PLN

 • Nowy Range Rover Velar

  Nowy Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

  od 159 900 PLN

 • Nowy Discovery

  Nowy Discovery

  Wysoce pożądany SUV klasy premium

  od 236 200 PLN

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

  od 149 900 PLN

 • Defender

  Defender

  Brytyjska legenda

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luksus, osiągi i sprawność w terenie wyniesione na nowy poziom, aby stworzyć wyjątkowe pojazdy marki Land Rover.

Infotainment

 • INCONTROL TOUCH
  INCONTROL TOUCH

  System InControl Touch stanowi centrum łączności, sterowania i rozrywki w modelach S oraz SE. Dotykowy ekran o przekątnej 8" z intuicyjnym interfejsem daje Ci poczucie pełnej kontroli nad szeroką gamą funkcji zestawu audio, układu klimatyzacji oraz zupełnie nowy system nawigacji z mapami wyświetlanymi w dwóch bądź trzech wymiarach, opcją widoku satelitarnego oraz funkcją przewidywania trasy.

 • INCONTROL TOUCH PRO
  INCONTROL TOUCH PRO

  System multimedialny InControl Touch Pro przenosi łączność i rozrywkę nowego Discovery na najwyższy poziom w modelach HSE i HSE Luxury wyposażonych w 10" ekran dotykowy wysokiej rozdzielczości. Ma on czysty i współczesny design z efektownymi przejściami audio-wizualnymi, zawiera porty USB, które mogą posłużyć jako dodatkowe miejsce na przechowywanie filmów, muzyki oraz miejsca ładowania różnych urządzeń.

  Obejrzyj film
 • INCONTROL CONNECT PRO
  INCONTROL CONNECT PRO

  InControl Connect Pro* obejmuje zestaw aplikacji InControl Apps oraz funkcje Wi-Fi Hotspot, Remote Premium i Pro Services. System ten zaprojektowany tak, aby dostarczać Ci jeszcze lepszych doświadczeń zarówno podczas przebywania w samochodzie, jak i poza nim, pozwala Tobie i Twoim pasażerom cieszyć się podróżą, zapewniając jednocześnie ciągłą więź z otaczającym Cię cyfrowym światem.

 • INCONTROL PRO SERVICES
  INCONTROL PRO SERVICES

  Obok pełnego zestawu funkcji systemu InControl Connect, dostępny jako opcja pakiet InControl Connect Pro oferuje szereg dodatkowych usług dostępnych tylko dla użytkowników systemu InControl Touch Pro. Wśród wyjątkowych funkcji wymienić należy opcję Online Routing, pozwalającą monitorować ruch drogowy na żywo, dzięki czemu można maksymalnie skrócić czas podróży*.

 • INCONTROL PROTECT
  INCONTROL PROTECT

  Zaufanie i pewność. InControl Protect dostarcza przydatne funkcje jak aplikację Remote App, Land Rover Assistance oraz telefon alarmowy SOS. Sprawdź zdalnie poziom paliwa w swoim pojeździe, znajdź auto na zatłoczonym parkingu, rejestruj swoje przejazdy i upewnij się, że nie zostawiłeś otwartego okna - wszystko za pomocą jednej aplikacji na smartfona. Program Land Rover Assistance zapewnia pomoc w nagłych przypadkach, np. unieruchomienia pojazdu na skutek awarii lub wypadku czy też niegroźnych problemów, jak przebicie opony. Służymy pomocą w każdej sytuacji, zawsze i wszędzie.*

 • SYSTEM AUDIO
  SYSTEM AUDIO

  Nowy Discovery może być wyposażony w jeden z czterech różnych systemów audio, wypełniających wnętrze muzyką. Nowy Discovery model S jest standardowo wyposażony w system Land Rover o mocy 80W przekazujący dźwięk przez 6 głośników. Land Rover Enhanced Sound System o mocy 250W oferuje 10 głośników i jest standardem w modelu SE, jest także dostępny opcjonalnie w modelu S. Standardowym wyposażeniem modelu HSE jest Meridian™ Sound System o mocy 380W. Dźwięk wyjątkowo wysokiej jakości przekazywany jest przez 10 starannie dobranych i rozmieszczonych głośników, wspieranych przez dwukanałowy subwoofer, zapewniając krystaliczną czystość wysokich tonów i pełną głębię tonów niskich

Innowacje

 • Silniki z rodziny Ingenium
  Silniki z rodziny Ingenium

  Silniki z rodziny Ingenium zostały zaprojektowane z myślą o najlepszych osiągach, wyrafinowaniu oraz nadzwyczajnej wydajności. Silnik TD4 został wyposażony w pojedynczą turbinę o zmiennej geometrii łopatek oraz wysokowydajny intercooler dla jak najlepszych reakcji silnika na przyspieszenie. Z kolei 240-konny silnik SD4 dostarcza idealną kombinacje najlepszych w klasie osiągów z precyzją prowadzenia przy niższych prędkościach.

 • 8-biegowa przekładania automatyczna
  8-biegowa przekładania automatyczna

  Wszystkie silniki benzynowe i wysokoprężne w nowym Discovery współpracują z zaawansowaną, kontrolowaną elektronicznie 8-biegową skrzynią automatyczną, która została ustawiona przez inżynierów Land Rovera tak, by połączyć niezwykle gładkie zmiany biegów i wyjątkową szybkość reakcji. Osiem ciasno zestopniowanych przełożeń umożliwia niemal niezauważalne zmiany biegów.

Osiągi

 • Możliwości drogowe
  Możliwości drogowe

  Discovery został zaprojektowany by dostarczać pewność, komfort oraz niezwykłe wrażenia z jazdy abyś nawet nie dostrzegł ilości kilometrów, które razem przejechaliście. System Dynamic Stability Control oraz elektryczne wspomaganie układu kierowniczego (EPAS) zapewniają idealne właściwości drogowe oraz idealny komfort podróży.

  Obejrzyj film
 • System Dynamic Stability Control
  System Dynamic Stability Control

  System DSC zmniejsza moment obrotowy silnika i/lub przyhamowuje wybrane koła, by skorygować kierunek jazdy w zakrętach, a ponadto może przeciwdziałać nadsterowności lub nadmiernej podsterowności. Jest on standardowym wyposażeniem wszystkich modeli.

  Obejrzyj film
 • Lekki układ zawieszenia
  Lekki układ zawieszenia

  Układ zawieszenia został wykonany przede wszystkim z lekkich komponentów aluminiowych – jest całkowicie niezależne, z szeroko rozstawionymi, podwójnymi wahaczami poprzecznymi z przodu oraz zaawansowanym układem wielowahaczowym z tyłu.

 • Wydajne technologie
  Wydajne technologie

  Nowy Discovery zawdzięcza swoją nadzwyczajną wydajność dzięki innowacjom takim jak, inteligenty system Start/Stop, silniki z rodziny Ingenium, wykorzystania lekkich materiałów oraz udoskonalonej aerodynamiki. Modele wyposażone w elektroniczne zawieszenie pneumatyczne dodatkowo zyskują na poruszaniu się z prędkościami autostradowymi ponieważ zawieszenie automatycznie się obniża w celu zmniejszenia oporów powietrza.

Możliwości

 • System All Terrain progress Control
  System All Terrain progress Control

  Dostępny opcjonalnie, elektronicznie sterowany system All Terrain Progress Control (ATPC), jest wyjątkowo zaawansowanym technicznie rozwiązaniem pozwalającym kierowcy ustawić i utrzymać stałą prędkość jazdy w trudnych warunkach. System działający jak tempomat, funkcjonuje przy bardzo niskich prędkościach, pomiędzy 2 km/h i 30 km/h, co pozwala kierowcy zachować pełną koncentrację na kierunku jazdy i na szukaniu drogi pomiędzy przeszkodami.

 • Funkcja Wade Sensing
  Funkcja Wade Sensing

  Z głębokością brodzenia do 900 mm opcjonalna funkcja wykrywania głębokości brodzenia (Wade Sensing) może okazać się bezcenna. Spotykane tylko w Land Roverach czujniki znajdujące się w lusterkach zewnętrznych przekazują kierowcy w czasie rzeczywistym obrazową informację o głębokości zanurzenia pojazdu, a także o maksymalnej głębokości brodzenia na ekranie dotykowym.

 • System Terrain Response 2
  System Terrain Response 2

  Terrain Response pozwalają kierowcy zoptymalizować działanie silnika, przekładni, centralnego mechanizmu różnicowego i systemów podwozia w konkretnych warunkach terenowych, poprzez wybór jednego z łatwo identyfikowalnych trybów jazdy. Po raz pierwszy Discovery otrzymał opcjonalny system Terrain Response 2*, który jeszcze skuteczniej zwiększa jego możliwości, poprzez monitorowanie warunków jazdy i automatyczne wybieranie trybu jazdy, pozwalającego uzyskać jak najlepszą konfigurację nastawów podwozia i układu napędowego pod kątem panujących warunków.

 • Dwustopniowy reduktor
  Dwustopniowy reduktor

  Dodatkowy zestaw niższych przełożeń może okazać się bezcenny w trudnych warunkach, takich jak strome podjazdy lub zjazdy, jazda terenowa lub holowanie przyczepy. W takich sytuacjach niskie przełożenia pozwalają na precyzyjną regulację prędkości i lepsze kontrolowanie zachowania samochodu. Sercem systemu z dwustopniową skrzynią rozdzielczą jest elektronicznie sterowany centralny mechanizm różnicowy, który dzieli moment obrotowy między osie w proporcji 50:50, z możliwością zapobiegawczej blokady, jeszcze przed wystąpieniem poślizgu.†

  Obejrzyj film
 • Zawiesznie pneumatyczne
  Zawiesznie pneumatyczne

  Układ napędowy uzupełnia najnowsza wersja zawieszenia pneumatycznego wszystkich kół, zapewniając wyjątkową precyzję i kontrolę ich ruchu. System przygotowany do działania w trudnych sytuacjach utrzymuje stabilności nowego Discovery bez względu na to, jak trudne są warunki terenowe. Celem uzyskania niezrównanego komfortu jazdy, zawieszenie płynnie zmienia prześwit, zależnie od potrzeb.

 • Holowanie
  Holowanie

  Nowy Discovery pozwala holować przyczepę o masie własnej wynoszącej nawet 3500 kilogramów†† przewyższając konkurencję. Dostępne elementy dodatkowe takie jak, elektrycznie wysuwany hak holowniczy lub asystent holowania wynoszą możliwości holownicze Discovery na zupełnie inny poziom.

  Obejrzyj film

Funkcje wspomagające kierowcę

 • Utrzymywania pojazdu na pasie ruchu / monitorowanie zmęczenia kierowcy
  Utrzymywania pojazdu na pasie ruchu / monitorowanie zmęczenia kierowcy

  Asystent utrzymania pojazdu na pasie ruchu wykrywa, kiedy pojazd w sposób niezamierzony zjeżdża ze swojego pasa ruchu i delikatnie koryguje kierunek jazdy. Monitorowanie kondycji kierowcy wykrywa objawy senności kierowcy i daje mu o tym znać, sugerując przerwę w prowadzeniu samochodu.

  Obejrzyj film
 • Tempomat adaptacyjny z funkcją Queue Assist
  Tempomat adaptacyjny z funkcją Queue Assist

  Zarówno na autostradzie, jak i wśród wolno poruszających się pojazdów, system będzie utrzymywał nasz samochód w bezpiecznej odległości od pojazdu jadącego przed nami, także jeśli ten będzie zwalniał lub się zatrzyma. W przypadku zatrzymania się pojazdu przed nami, nasz samochód płynnie wyhamuje i zatrzyma się bez interwencji kierowcy. Gdy pojazdy z przodu ponownie ruszą, wystarczy dotknąć pedału gazu, by tempomat adaptacyjny wznowił działanie i kontynuował jazdę z prędkością zależną od sytuacji przed naszym samochodem. System może być aktywowany od prędkości 16 km/h, aż do prędkości autostradowych.

  Obejrzyj film
 • Układ autonomicznego hamowania awaryjnego
  Układ autonomicznego hamowania awaryjnego

  W przypadku wykrycia zagrożenia kolizją z obiektem znajdującym się przed naszym samochodem, system wyświetli ostrzeżenie o zagrożeniu kolizją przednią, dając kierowcy czas na podjęcie działań. Kamera zamontowana z przodu pojazdu monitoruje skutecznie sytuację od prędkości 5 do 80 km/h w przypadku zagrożenia kolizją z większymi obiektami i w zakresie prędkości od 5 do 60 km/h w przypadku zagrożenia kolizją z pieszym. Jeśli niebezpieczeństwo kolizji nadal istnieje, a kierowca nie podjął żadnych działań, system samoczynnie rozpocznie hamowanie, aby zredukować siłę ewentualnego zderzenia.

  Obejrzyj film
 • Wyświetlacz przezierny
  Wyświetlacz przezierny

  Wyświetlacz przezierny (HUD)* jest dostępny opcjonalnie w modelach SE, HSE oraz HSE Luxury. Za jego pomocą na przedniej szybie wyświetlane są najważniejsze informacje, jak prędkość jazdy, załączony bieg i wskazówki nawigacyjne**. Informacje przekazywane są bez rozpraszania kierowcy, który nie musi odrywać wzroku od drogi.

 • PARK ASSIST – PARKOWANIE RÓWNOLEGŁE, WYJAZD Z PARKINGU ORAZ PARKOWANIE PROSTOPADŁE
  PARK ASSIST – PARKOWANIE RÓWNOLEGŁE, WYJAZD Z PARKINGU ORAZ PARKOWANIE PROSTOPADŁE

  Nasz system wspomagania przy parkowaniu czyni parkowanie równoległe i prostopadłe łatwiejszymi, niż kiedykolwiek, kierując kołami samochodu w odpowiedni sposób. Wystarczy włączyć odpowiedni bieg i kontrolować prędkość samochodu za pomocą pedałów hamulca i przyspieszenia. Asystent parkowania wyprowadzi również samochód z miejsca parkingowego, eliminując cały stres związany z parkowaniem. Kierowca robi tylko to, o co w czasie manewrowania system poprosi go za pomocą komunikatów graficznych i wskazówek wyświetlanych na ekranie.

  Obejrzyj film
 • System kamer 360°
  System kamer 360°

  Wyświetlając na ekranie dotykowym obraz otoczenia samochodu o zakresie 360°, system pomaga w różnych manewrach, od parkowania blisko krawężnika, przez wjeżdżanie i wyjeżdżanie z bardzo ciasnych zakamarków, po przejeżdżanie źle widocznych skrzyżowań.

  Obejrzyj film

Komfort i wygoda

 • ACTIVITY KEY
  ACTIVITY KEY

  Activity Key to solidna i całkowicie wodoszczelna opaska na rękę, która pozwala ci uprawiać wiele sportów – od akrobacji spadochronowych po pływanie – nie rozstając się z kluczykiem od samochodu. Możesz z niego skorzystać, aby zamknąć lub otworzyć swój samochód. Activity Key został przetestowany w licznych ekstremalnych warunkach, dzięki czemu działa nawet w wodzie o głębokości do 30 m oraz w temperaturach od -40° C do +85° C.

  Obejrzyj film
 • System inteligentnego składania foteli
  System inteligentnego składania foteli

  W wersjach HSE oraz HSE Luxury, które wyposażono w trzeci rząd foteli, kierowca może wybrać sposób konfiguracji siedzeń za pośrednictwem opcjonalnego systemu zdalnego, inteligentnego składania foteli Remote Intelligent Seat Fold: można tego dokonać poprzez ekran dotykowy, przełączniki zlokalizowane w przedziale bagażowym lub aplikację na smartfona.

  Obejrzyj film
 • Podgrzewane siedzenia
  Podgrzewane siedzenia

  Po raz pierwszy w tym segmencie dostępne są podgrzewane siedzenia trzeciego rzędu jako element wyposażenia dodatkowego dla wersji HSE oraz HSE Luxury. Bez względu na temperaturę, opcjonalne podgrzewane i wentylowane siedzenia z przodu oraz na zewnętrznych miejscach tylnej kanapy są również dostępne w wersjach HSE i HSE Luxury. Dzięki nim kierowca i pasażer mogą ustawić żądaną temperaturę niezależnie za pomocą ekranu dotykowego.

 • Elektryczna klapa bagażnika otwierana gestem
  Elektryczna klapa bagażnika otwierana gestem

  Funkcja klapy tylnej aktywowanej gestem** pozwala na obsługę tylnej klapy (otwieranie i zamykanie) z zewnątrz pojazdu, bez konieczności dotykania samochodu lub używania kluczyka zdalnego sterowania. Jeśli system wykryje obecność kluczyka w pobliżu samochodu, tylna klapa może zostać otwarta lub zamknięta poprzez wykonanie ruchu stopą pod tylną częścią samochodu. Dwa czujniki umieszczone po każdej stronie klapy pozwalają na jej aktywację od strony krawężnika, bez potrzeby wchodzenia na jezdnię za pojazdem.

  Obejrzyj film