• Range Rover

  Range Rover

  Kwintesencja elegancji i luksusu

  od 499 900 PLN

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

  od 299 900 PLN

 • Nowy Range Rover Velar

  Nowy Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

  od 239 900 PLN

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

  od 159 900 PLN

 • Discovery

  Discovery

  Wysoce pożądany SUV klasy premium

  od 229 900 PLN

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

  od 149 900 PLN

 • Defender

  Defender

  Brytyjska legenda

 • PLUG-IN HYBRID

  PLUG-IN HYBRID

  PHEV - nasz najbardziej zaawansowany układ napędowy

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luksus, osiągi i sprawność w terenie wyniesione na nowy poziom, aby stworzyć wyjątkowe pojazdy marki Land Rover.

Koszty utrzymania pojazdu

Wysokie osiągi, niskie koszty eksploatacji

Koszty eksploatacji odgrywają oczywiście ważną rolę przy wyborze pojazdów do firmowej floty. Począwszy od ubezpieczenia, przez koszty przeglądów i odpisy amortyzacyjne do zużycia paliwa i emisji CO2 – każdy nasz samochód jest projektowany i budowany według tych samych wyśrubowanych standardów.

Serwis, przeglądy i naprawa

Największymi źródłami kosztów przy utrzymaniu floty pojazdów są, zaraz za amortyzacją, serwis, przeglądy i naprawy*. W przypadku każdej nowej generacji pojazdów Land Rover pracuje nad obniżeniem nakładów na serwis i naprawy poprzez zastosowanie nowych technologii i smarów syntetycznych. Nasze pojazdy charakteryzują się coraz dłuższymi okresami pomiędzy kolejnymi przeglądami oraz coraz mniejszymi kosztami, co gwarantuje dalszy spadek kosztów utrzymania samochodu.
*Źródło: Eurotax

Oryginalne części Land Rover: zaprojektowane specjalnie dla Land Rovera

Oryginalne części zamienne Land Rover zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o Państwa samochodzie, tak aby w maksymalnym stopniu przedłużyć życie Państwa Land Rovera.

Wartość rezydualna

Aby jeszcze bardziej podnieść już i tak wysoką wartość rezydualną, współpracujemy na arenie międzynarodowej z ważnymi decydentami, aby nasze dane techniczne zawsze odpowiadały oczekiwaniom rynkowym. Poza tym bardzo ważne jest dla nas Państwa zdanie jako naszych klientów, ponieważ chcemy rozwijać produkty, które, jeśli chodzi o koszty eksploatacji i wartość rezydualną, mogą być zawsze bardziej konkurencyjne, a w zakresie jakości, designu, osiągów i wydajności mogą być zawsze lepsze.

TCO

Land Rover jest świadomy znaczenia Całkowitych Kosztów Utrzymania Pojazdu (TCO) przy wyborze pojazdów do firmowej floty.

Koszty te są dla nas ważne od samego początku procesu projektowania i rozwijania naszych pojazdów. Podczas opracowywania nowego modelu Land Rovera Discovery Sport zastosowaliśmy wiele części wykonanych z aluminium, dzięki którym udało się w znacznym stopniu obniżyć jego masę . Pojazd wyposażono także w silnik nowej, wyjątkowo oszczędnej generacji. Dzięki niemu można osiągnąć zużycie paliwa na poziomie poniżej
4,5 l/100 km oraz emisję CO2 poniżej 120 g/km.

Przy projektowaniu naszych pojazdów uwzględniamy wszystkie elementy składowe całkowitych kosztów utrzymania pojazdu od ubezpieczenia, serwisu i wartości amortyzacji do zużycia paliwa i emisji CO2. Postawiliśmy sobie wyśrubowane cele, aby zagwarantować konkurencyjność naszych pojazdów. Dlatego mogą być Państwo pewni, że Land Rover docenia Państwa decyzję.