• Range Rover

  Range Rover

  Kwintesencja elegancji i luksusu

  od 539 500 PLN

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

  od 299 900 PLN

 • Nowy Range Rover Velar

  Nowy Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

  od 169 200 PLN

 • Nowy Discovery

  Nowy Discovery

  Wysoce pożądany SUV klasy premium

  od 236 200 PLN

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

  od 149 900 PLN

 • Defender

  Defender

  Brytyjska legenda

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luksus, osiągi i sprawność w terenie wyniesione na nowy poziom, aby stworzyć wyjątkowe pojazdy marki Land Rover.

5-LETNIA GWARANCJA

Jesteśmy dumni z jakości naszych samochodów oraz technologii stosowanych przez Land Rover. Spełniając oczekiwania naszych Klientów, wprowadzamy dodatkową dwuletnią gwarancję o nazwie:

GWARANCJA PLUS*

Obecnie podstawowa gwarancja samochodów Land Rover obejmuje 3 lata lub 100 000 km eksploatacji samochodu z możliwością bezpłatnego rozszerzenia w ramach Gwarancji PLUS powiększa na kolejne dwa lata z ograniczeniem 150 000 km.

Gwarancja Plus obejmuje wszystkie części i podzespoły objęte oryginalnie 36-miesięczną Gwarancją
Podstawową. Tym samym Gwarancja Plus jest pełnym przedłużeniem gwarancji fabrycznej.

Gwarancja Plus oferowana jest przez Generalnego Importera bezpłatnie do pojazdów marek Land Rover oraz Range Rover sprzedanych od dnia 1 sierpnia 2011 roku, które zostaną zarejestrowane w Polsce, za wyjątkiem pojazdów objętych Gwarancją Podstawową, pojazdów kupowanych do celów sportowych, z przeznaczeniem do nauki jazdy, wynajmu krótkoterminowego, odpłatnego przewozu osób (np. taxi) oraz zakupionych przez służby ratunkowe i publiczne. Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Szczegóły u autoryzowanych dilerów.

Mamy nadzieję, że wprowadzenie pięcioletniego okresu gwarancyjnego przyczyni się do zapewnienia Państwu pełnej radości z jazdy samochodami naszych marek oraz całkowitej satysfakcji od chwili zakupu aż do chwili sprzedaży auta. Chcemy bowiem, aby w przyszłości, w chwili wymiany samochodu na nowy, mogli Państwo dzięki Gwarancji Plus łatwo i atrakcyjnie sprzedać posiadany samochód.

 • Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oświadczenia gwarancyjnego ani oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Szczegóły dotyczące warunków udzielenia gwarancji dostępne są u autoryzowanych dilerów.