• Range Rover

  Range Rover

  Kwintesencja elegancji i luksusu

  od 499 900 PLN

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

  od 299 900 PLN

 • Nowy Range Rover Velar

  Nowy Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

  od 239 900 PLN

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

  od 159 900 PLN

 • Discovery

  Discovery

  Wysoce pożądany SUV klasy premium

  od 229 900 PLN

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

  od 149 900 PLN

 • Defender

  Defender

  Brytyjska legenda

 • PLUG-IN HYBRID

  PLUG-IN HYBRID

  PHEV - nasz najbardziej zaawansowany układ napędowy

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luksus, osiągi i sprawność w terenie wyniesione na nowy poziom, aby stworzyć wyjątkowe pojazdy marki Land Rover.

Dostępny w samochodach firmy Land Roverpakiet zaawansowanych technologii InControl pozwala Ci cieszyć się najnowszymi rozwiązaniami w zakresie rozrywki i informacji oraz utrzymywać ciągłą łączność z Twoim Land Roverem oraz z resztą świata.

INCONTROL CONNECT PROInControl Connect Pro* obejmuje zestaw aplikacji InControl Apps oraz funkcje Wi-Fi Hotspot, Remote Premium i Pro Services. System ten zaprojektowany tak, aby dostarczać Ci jeszcze lepszych doświadczeń zarówno podczas przebywania w samochodzie, jak i poza nim, pozwala Tobie i Twoim pasażerom cieszyć się podróżą, zapewniając jednocześnie ciągłą więź z otaczającym Cię cyfrowym światem.


*Funkcjonalność systemu InControl jest systematycznie rozbudowywana; w międzyczasie, dostępność systemu InControl oraz oferowanych przezeń opcji i funkcji mogą różnić się na poszczególnych rynkach.

INCONTROL CONNECT


Pakiet InControl Connect* pozwala podłączyć do ośmiu różnych urządzeń za pomocą samochodowego punktu WiFi. Opracowana przez nas aplikacja na smartfony o nazwie Remote Premium pozwala zdalnie śledzić status Twojego Land Rovera oraz korzystać z szeregu funkcji.


*Funkcjonalność systemu InControl jest systematycznie rozbudowywana; w międzyczasie, dostępność systemu InControl oraz oferowanych przezeń opcji i funkcji mogą różnić się na poszczególnych rynkach.

PRO SERVICESObok pełnego zestawu funkcji systemu InControl Connect, dostępny jako opcja pakiet InControl Connect Pro oferuje szereg dodatkowych usług dostępnych tylko dla użytkowników systemu InControl Touch Pro. Wśród wyjątkowych funkcji wymienić należy opcję Online Routing, pozwalającą monitorować ruch drogowy na żywo, dzięki czemu można maksymalnie skrócić czas podróży*.

*Rozwiązania opisane powyżej mogą być dostępne na niektórych rynkach jako wyposażenie dodatkowe. W celu uzyskania dodatkowych informacji o poszczególnych rozwiązaniach oraz ich dostępności na danym rynku prosimy o skontaktowanie się z lokalnym Dealerem marki Land Rover.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WI-FI HOTSPOT

Hotspot sieci WiFi zapewnia dostęp do internetu wewnątrz pojazdu, dając pasażerom możliwość połączenia się z siecią bezprzewodową za pomocą nawet ośmiu różnych urządzeń, dzięki którym mogą pracować, aktualizować swoje profile społecznościowe oraz korzystać z możliwości rozrywki przez całą podróż.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ