• Range Rover

  Range Rover

  Kwintesencja elegancji i luksusu

  od 499 900 PLN

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

  od 299 900 PLN

 • Nowy Range Rover Velar

  Nowy Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

  od 239 900 PLN

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

  od 159 900 PLN

 • Discovery

  Discovery

  Wysoce pożądany SUV klasy premium

  od 229 900 PLN

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

  od 149 900 PLN

 • Defender

  Defender

  Brytyjska legenda

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luksus, osiągi i sprawność w terenie wyniesione na nowy poziom, aby stworzyć wyjątkowe pojazdy marki Land Rover.

AKTUALNE NATĘŻENIE RUCHUAplikacja Real Time Traffic Flow dostarcza Ci najświeższe informacje odnośnie natężenia ruchu na drodze do Twojego punktu docelowego. Mając precyzyjne informacje odnośnie ruchu, zaplanowanie lub ewentualna zmiana trasy pozwoli Ci na efektywną podróż bez konieczności tracenia czasu w korkach.

OD DRZWI DO DRZWIPo zaparkowaniu aplikacja Route Planner zaprowadzi cię do miejsca docelowego. To doskonałe udogodnienie pozwalające dotrzeć "do samych drzwi", uwzględniające także opcje transportu publicznego*

*Wymaga rejestracji użytkownika na stronie.

OBRAZ SATELITARNYBywają takie chwile że chcesz zobaczyć otoczenie swojego pojazdu "z lotu ptaka". Dzięki systemowi Connect Pro za pomocą jednego kliknięcia możesz skorzystać z widoku satelitarnego.

SYNCHRONIZACJAWszystkie Twoje trasy są automatycznie synchronizowane z systemem nawigacji w samochodzie, aplikacją Route Planner w Twoim smartfonie oraz na stronie internetowej Route Planner.

Wymaga rejestracji użytkownika na stronie.

WYSZUKIWARKA ONLINEGdziekolwiek jesteś, możesz wyszukać ciekawe miejsca do odwiedzenia. System wyszukuje informacji w portalach aby dostarczyć Ci jak najlepsze informacje, zdjęcia i opinie.

Aktualne informacje drogoweGdy jesteś w trakcie podróży do swojego miejsca docelowego, system monitoruje i informuje o stanie natężenia ruchu na Twojej drodze abyś mógł w miarę zareagować i ominąć korki.

Miejsce parkingoweGdy zbliżasz się do miejsca docelowego, system nawigacji zasugeruje znajdujące się w pobliżu parkingi oraz poinformuje o dostępności miejsc, w oparciu o informacje z bazy danych.

TankowanieKiedy nadejdzie pora zatankowania pojazdu, system Connect Pro nie tylko znajdzie stacje paliwowe wzdłuż Twojej trasy, pozwoli Ci także na porównanie cen paliw, abyś mógł ograniczyć swoje wydatki.

Informowanie o statusie podróżyUdostępnij wybranym osobom kontaktowym szacunkowy czas przybycia na miejsce, w oparciu o kalkulacje z systemu nawigacji. Jeśli wygląda na to, że się spóźnisz, funkcja Share ETA będzie automatycznie wysyłać aktualizacje SMS-em lub e-mailem, bez konieczności podejmowania przez Ciebie dodatkowych działań*.

*Wymaga rejestracji użytkownika