• Range Rover

  Range Rover

  Kwintesencja elegancji i luksusu

  od 499 900 PLN

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

  od 299 900 PLN

 • Nowy Range Rover Velar

  Nowy Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

  od 239 900 PLN

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

  od 159 900 PLN

 • Discovery

  Discovery

  Wysoce pożądany SUV klasy premium

  od 229 900 PLN

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

  od 149 900 PLN

 • Defender

  Defender

  Brytyjska legenda

 • PLUG-IN HYBRID

  PLUG-IN HYBRID

  PHEV - nasz najbardziej zaawansowany układ napędowy

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luksus, osiągi i sprawność w terenie wyniesione na nowy poziom, aby stworzyć wyjątkowe pojazdy marki Land Rover.

  Funkcje wspomagające jazdę

  • Hamowanie awaryjne (autonomiczne hamowanie awaryjne)
   Hamowanie awaryjne (autonomiczne hamowanie awaryjne)

   System po wykryciu możliwości kolizji z innym samochodem wyświetla ostrzeżenia wizualne i dźwiękowe abu ostrzec kierowcę i wymusić hamowanie. Jeśli kierowca nie zareaguje na sygnały, samochód automatycznie rozpocznie hamowanie w celu zmniejszenia skutków ewentualnej kolizji*.

  • UKŁAD UTRZYMUJĄCY POJAZD NA WYBRANYM PASIE RUCHU
   UKŁAD UTRZYMUJĄCY POJAZD NA WYBRANYM PASIE RUCHU

   Jeśli na autostradzie użytkownik przypadkowo zjedzie z zajmowanego pasa ruchu, wówczas jego Jaguar nie tylko przekaże ostrzeżenie o problemie, ale również bezpiecznie nakieruje z powrotem na właściwy pas.

   Obejrzyj film
  • SYSTEM MONITOROWANIA STOPNIA ZMĘCZENIA KIEROWCY
   SYSTEM MONITOROWANIA STOPNIA ZMĘCZENIA KIEROWCY

   System monitorowania stopnia zmęczenia kierowcy wykrywa moment, w którym użytkownik robi się śpiący lub zmęczony, kiedy to wysyła wczesne ostrzeżenie, sugerując krótki odpoczynek.

   Obejrzyj film
  • SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW DROGOWYCH
   SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW DROGOWYCH

   System rozpoznawania znaków drogowych wyświetla komunikaty o zmianach w ograniczeniu prędkości i inne znaki drogowe na tablicy rozdzielczej.

   Obejrzyj film
  • AKTYWNY TEMPOMAT Z ASYSTENTEM JAZDY W KORKU
   AKTYWNY TEMPOMAT Z ASYSTENTEM JAZDY W KORKU

   Poi ustawieniu prędkości przejazdowej, oraz dystansu od pojazdów z przodu, uzyskuje się automatyczne dostosowanie do spowolnionego ruchu na drodze.

   Obejrzyj film
  • INTELIGENTY SYSTEM HAMOWANIA AWARYJNEGO
   INTELIGENTY SYSTEM HAMOWANIA AWARYJNEGO

   W przypadku wykrycia zagrożenia zderzeniem z pojazdem z przodu, system wyświetla zawiadomienie o konieczności natychmiastowego użycia hamulca. Jeśli użytkownik nie reaguje, system powoduje zadziałanie hamulców w celu złagodzenia skutków ewentualnego zderzenia.*

  • ASYSTENT MONITOROWANIA MARTWEGO POLA
   ASYSTENT MONITOROWANIA MARTWEGO POLA

   Gdy samochód wykryje znajdujący się w martwym polu inny pojazd, gdy użytkownik zaczyna zmieniać pas, wówczas system wywiera na koło kierownicy dokładnie obliczoną, przeciwną siłę - bezpiecznie kierując samochód z dala od kierunku jazdy zbliżającego się innego pojazdu.

   Obejrzyj film
  • SYSTEM WYKRYWANIA PRZESZKÓD PODCZAS COFANIA
   SYSTEM WYKRYWANIA PRZESZKÓD PODCZAS COFANIA

   System monitorowania ruchu za pojazdem ostrzega klienta o pojazdach, pieszych i/ lub innych zagrożeniach zbliżających się z dowolnej strony samochodu. System wydaje ostrzeżenia dźwiękowe i wizualne, informując użytkownika o przeszkodach, nawet w sytuacji ograniczonej widoczności.

   Obejrzyj film

  Funkcje wspomagające parkowanie

  • WSPOMAGANIE PARKOWANIA 360°
   WSPOMAGANIE PARKOWANIA 360°

   Czujniki parkowania zlokalizowane z przodu, z tyłu oraz z boku pojazdu zapewniają przekazywane w czasie rzeczywistym informacje wzrokowe i dźwiękowe określające odległość od przeszkód znajdujących się wokół pojazdu.

  • ASYSTENT PARKOWANIA
   ASYSTENT PARKOWANIA

   Asystent parkowania ułatwia parkowanie równoległe i prostopadłe poprzez kierowanie pojazdem użytkownika przy wjeździe na miejsce parkingowe i przy opuszczaniu go. Należy wrzucić bieg i kontrolować prędkość. Należy postępować zgodnie z wyświetlanymi komunikatami graficznymi i słownymi.

   Obejrzyj film
  • TRYB KAMERKI 360°
   TRYB KAMERKI 360°

   Układ Surround Camera System pozwala na obserwowanie tego, co dzieje się dookoła auta na ekranie dotykowym dzięki kamerze pracującej w trybie 360 stopni, dzięki czemu różnego rodzaju takie manewry jak parkowanie wzdłuż krawężnika bądź też wjazd i wyjazd z ciasnych przestrzeni czy pokonywanie skrzyżowań stają się o wiele łatwiejsze.

   Obejrzyj film
  • System bezpiecznego opuszczania pojazdu
   System bezpiecznego opuszczania pojazdu

   Ostrzegawcza lampka w tylnych drzwiach czuwają nad bezpiecznym opuszczeniem pojazdu przez pasażerów informując o zbliżających się pojazdach lub innych niebezpieczeństwach.

   Obejrzyj film

  KAMERA COFANIA  Aby włączyć funkcję jazdy i parkowania Asystenta kierowcy InControl, możliwy jest nastepujacy wybór opcji kamery:


  Kamera cofania ułatwia parkowanie na ciasnych miejscach parkingowych. Linie reprezentujące obrys pojazdu i przewidywana ścieżka najazdu nałożone są na obraz widoku za pojazdem i wyświetlane na ekranie dotykowym.

  TRYB KAMERKI 360°

  Układ Surround Camera System pozwala na obserwowanie tego, co dzieje się dookoła auta na ekranie dotykowym dzięki kamerze pracującej w trybie 360 stopni, dzięki czemu różnego rodzaju takie manewry jak parkowanie wzdłuż krawężnika bądź też wjazd i wyjazd z ciasnych przestrzeni czy pokonywanie skrzyżowań stają się o wiele łatwiejsze.