• Range Rover

  Range Rover

  Kwintesencja elegancji i luksusu

  od 499 900 PLN

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

  od 299 900 PLN

 • Nowy Range Rover Velar

  Nowy Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

  od 239 900 PLN

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

  od 159 900 PLN

 • Discovery

  Discovery

  Wysoce pożądany SUV klasy premium

  od 229 900 PLN

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

  od 149 900 PLN

 • Defender

  Defender

  Brytyjska legenda

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luksus, osiągi i sprawność w terenie wyniesione na nowy poziom, aby stworzyć wyjątkowe pojazdy marki Land Rover.

Zaufanie i pewność. InControl Protect dostarcza przydatne funkcje jak aplikację Remote App, Land Rover Assistance oraz telefon alarmowy SOS.

Sprawdź zdalnie poziom paliwa w swoim pojeździe, znajdź auto na zatłoczonym parkingu, rejestruj swoje przejazdy i upewnij się, że nie zostawiłeś otwartego okna - wszystko za pomocą jednej aplikacji na smartfona.

Program Land Rover Assistance zapewnia pomoc w nagłych przypadkach, np. unieruchomienia pojazdu na skutek awarii lub wypadku czy też niegroźnych problemów, jak przebicie opony. Służymy pomocą w każdej sytuacji, zawsze i wszędzie.

Rozwiązania opisane powyżej mogą być niedostępne na niektórych rynkach. W celu uzyskania dodatkowych informacji o poszczególnych rozwiązaniach oraz ich dostępności na danym rynku prosimy o skontaktowanie się z lokalnym Dealerem marki Land Rover.

Jak aktywować konto InControl ProtectAby czerpać maksymalne korzyści z możliwości systemu InControl Protect muszą Państwo stworzyć online swoje konto, zarejestrować pojazd oraz aktywować funkcje systemu InControl.

Aplikacja InControl RemoteAplikacja na smartfona InControl Remote pomoże Ci lepiej przygotować się do podróży informując o stanie paliwa i maksymalnym zasięgu pojazdu. Pozwoli Ci szybciej odnaleźć auto na zatłoczonym parkingu lub sprawdzić czy na pewno zamknąłeś okna i włączyłeś alarm.

Rozwiązania opisane powyżej mogą być niedostępne na niektórych rynkach. W celu uzyskania dodatkowych informacji o poszczególnych rozwiązaniach oraz ich dostępności na danym rynku prosimy o skontaktowanie się z lokalnym Dealerem marki Land Rover.

Telefon alarmowy SOSW nagłych, krytycznych sytuacjach, telefon alarmowy SOS sprowadzi służby ratunkowe w miejsce, w którym się znajdujesz. Jeśli wziąłeś udział w wypadku, w którym aktywują się poduszki powietrzne w samochodzie zostaniesz automatycznie połączony właściwymi służbami. Alternatywnie, możesz użyć przycisku SOS w celu wezwania pomocy.

Land Rover AssistanceW nagłych przypadkach gdy auto zostanie unieruchomione w skutek awarii lub wypadku użycie przycisku Land Rover Assistance pomoże ustalić Twoją pozycję i sprawdzić stan pojazdu aby poinstruować zespół ratowniczy o miejscu zdarzenia. Dodatkowo wysyła informacje o usterkach aby specjalista będący na miejscu miał pełne i dokładne informacje odnośnie pojazdu.