• Range Rover

  Range Rover

  Kwintesencja elegancji i luksusu

  od 499 900 PLN

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

  od 299 900 PLN

 • Nowy Range Rover Velar

  Nowy Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

  od 239 900 PLN

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

  od 159 900 PLN

 • Discovery

  Discovery

  Wysoce pożądany SUV klasy premium

  od 229 900 PLN

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

  od 149 900 PLN

 • Defender

  Defender

  Brytyjska legenda

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luksus, osiągi i sprawność w terenie wyniesione na nowy poziom, aby stworzyć wyjątkowe pojazdy marki Land Rover.

System InControl Touch stanowi centrum łączności, sterowania i rozrywki Twojego Land Rovera. 8-calowy ekran dotykowy z intuicyjnym interfejsem daje Ci poczucie pełnej kontroli nad szeroką gamą funkcji zestawu audio, układu klimatyzacji oraz nawigacji.

FUNKCJONALNOŚĆ
Dotykowy ekran systemu InControl zapewnia czysty i responsywny interfejs, który może być obsługiwany gestami znanymi z obsługi urządzeń mobilnych zapewniającymi jeszcze lepszy dostęp do podstawowych funkcji systemu. Jest to Twoje centrum dowodzenia nawigacją, muzyką, telefonem, klimatyzacją oraz systemami bezpieczeństwa.

Pobierz symulator InControl Touch (itunes)

NAWIGACJANawigacja systemu InControl Touch sprawa, że planowanie i podążanie po trasie staje się bardzo proste dzięki nawigacji głosowej, widokowi skrzyżowań oraz mapom 3D. Ustaw miejsce docelowe za pomocą kilku dotknięć ekranu lub po prostu wypowiedz polecenie. System pozwoli Ci na wybór najszybszej lub najekonomiczniejszej trasy. Kiedy już wyruszysz w drogę, masz ciągły dostęp do aktualnej sytuacji drogowej.

TELEFON I ŁĄCZNOŚĆZa pomocą Bluetooth® możesz bez najmniejszych problemów podłączyć swój telefon do systemu InControl i obsługiwać za pomocą ekranu dotykowego połączenia, wiadomości oraz multimedia. Połączenia możesz zatrzymywać, wyciszać i łączyć w telekonferencje. Zestaw głośnomówiący pozwoli Ci na prowadzenie rozmów trzymając ręce na kierownicy i nie odwracając wzroku od drogi.

Sprawdź współpracujące urządzenia

MUZYKADzięki systemowi InControl Touch możesz zarządzać multimediami w swoim samochodzie. Oprócz radia analogowego lub czystego dźwięku radia cyfrowego* możesz także podłączyć wszelkiego rodzaju urządzenia osobiste przy pomocy Bluetooth lub USB, aby obsługiwać multimedia za pomocą ekranu dotykowego. Idealne brzmienie Twoich ulubionych piosenek zapewnią zestawy głośników wykonane z niezwykłą precyzją.

*Wyposażenie opcjonalne

BEZPIECZEŃSTWOEkran dotykowy zapewnia kontrolę na zaawansowanymi układami bezpieczeństwa Twojego Land Rovera. Może wyświetlać się na nim obraz z kamery cofania oraz wskaźniki odległości od przeszkód. Jest także elementem systemu ostrzegania o ruchu poprzecznym podczas cofania który jest nieoceniony przy wyjeżdżaniu z ciasnych parkingów z ograniczoną widocznością do tyłu.