• Range Rover

  Range Rover

  Kwintesencja elegancji i luksusu

  od 499 900 PLN

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

  od 299 900 PLN

 • Nowy Range Rover Velar

  Nowy Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

  od 239 900 PLN

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

  od 159 900 PLN

 • Discovery

  Discovery

  Wysoce pożądany SUV klasy premium

  od 229 900 PLN

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

  od 149 900 PLN

 • Defender

  Defender

  Brytyjska legenda

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luksus, osiągi i sprawność w terenie wyniesione na nowy poziom, aby stworzyć wyjątkowe pojazdy marki Land Rover.

PLANOWANIE TRASYZanim wyruszysz w drogę, skorzystaj z aplikacji Route Planner lub portalu online, aby wyszukać lokalizację, zachować ją lub określić cel wakacyjnej lub służbowej podróży. Aplikacja prześle miejsce docelowe na ekran nawigacji Twojego pojazdu.

OD DRZWI DO DRZWIPo zaparkowaniu aplikacja Route Planner zaprowadzi Cię do miejsca docelowego. To doskonałe udogodnienie pozwalające dotrzeć "do samych drzwi", uwzględniające także opcje transportu publicznego.

NAWIGACJA SYSTEMU INCONTROL TOUCH PRO

NAWIGACJA SYSTEMU INCONTROL TOUCH PRO

Inteligentne planowanie trasFunkcja Commute Mode umożliwia systemowi zapamiętanie Twoich tras dojazdu i automatycznie informuje o planowanym czasie podróży, w oparciu o wcześniejsze i aktualne dane dotyczące ruchu drogowego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NAWIGACJA SYSTEMU INCONTROL TOUCH PRO

NAWIGACJA SYSTEMU INCONTROL TOUCH PRO

Informowanie o statusie podróżyUdostępniaj wybranym osobom kontaktowym szacunkowy czas przybycia na miejsce, w oparciu o kalkulacje z systemu nawigacji. Jeśli wygląda na to, że się spóźnisz, system Share ETA będzie automatycznie wysyłać aktualizacje SMS-em lub e-mailem, bez konieczności podejmowania przez Ciebie dodatkowych działań.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NAWIGACJA SYSTEMU INCONTROL TOUCH PRO

NAWIGACJA SYSTEMU INCONTROL TOUCH PRO

Przybycie do miejsca docelowegoGdy zbliżasz się do miejsca docelowego, system nawigacji zasugeruje znajdujące się w pobliżu parkingi oraz poinformuje o dostępności miejsc w oparciu o informacje z bazy danych. Wystarczy kliknąć, aby dodać parking i uaktualnić trasę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NAWIGACJA SYSTEMU INCONTROL TOUCH PRO

NAWIGACJA SYSTEMU INCONTROL TOUCH PRO

Ułatwienie rutynowych czynnościSystem InControl Touch Pro ułatwia wykonywanie rutynowych czynności. Przykładowo, system poinformuje Cię o niewystarczającej ilości paliwa na planowaną podróż oraz wyświetli stacje paliwowe wzdłuż trasy. Możesz także ustawić preferowane stacje paliwowe i porównać aktualne ceny paliw.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INTUICYJNA INTERAKCJA I STEROWANIE GŁOSEMZaawansowany system informacji i rozrywki InControl Touch Pro z funkcją oddalania i przybliżania obrazu poprzez przysunięcie bądź odsunięcie dotykających ekranu palców do lub od siebie pozwala na intuicyjne kontrolowanie map, multimediów oraz ustawień. Oferuje także inteligentne sterowanie głosem, aby wykonać proste czynności nie odrywając wzroku od drogi.

PERSONALIZACJAMożesz spersonalizować wyświetlacz swojego systemu InControl. Do wyboru jest paleta 60 skrótów oraz widgetów, dzięki którym podróż stanie się przyjemniejsza.

SYSTEM AUDIO MERIDIANDoświadcz krystalicznie czystego dźwięku twoich ulubionych multimediów dzięki systemom audio marki Meridian, takich jak cyfrowy system o mocy 380 W czy też nowy, w pełni cyfrowy system Surround o mocy 825 W i wyposażony w aż 17 głośników. Każdy z nich sprawia, że zarówno sam kierowca jak i wszyscy pasażerowie mogą rozkoszować się bogatym, pełnym i wszechogarniającym brzmieniem.