• Range Rover

  Range Rover

  Kwintesencja elegancji i luksusu

  od 499 900 PLN

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

  od 299 900 PLN

 • Nowy Range Rover Velar

  Nowy Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

  od 239 900 PLN

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

  od 159 900 PLN

 • Discovery

  Discovery

  Wysoce pożądany SUV klasy premium

  od 229 900 PLN

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

  od 149 900 PLN

 • Defender

  Defender

  Brytyjska legenda

 • PLUG-IN HYBRID

  PLUG-IN HYBRID

  PHEV - nasz najbardziej zaawansowany układ napędowy

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luksus, osiągi i sprawność w terenie wyniesione na nowy poziom, aby stworzyć wyjątkowe pojazdy marki Land Rover.

  Rejestracja konta na stornie Land Rover InControl


  Jeśli konto nie zostało założone podczas wizyty w salonie, prosimy postępować według instrukcji opisanej poniżej aby zarejestrować konto, połączyć się i aktytować pełną funkcjonalność systemu InControl. Przed rozpoczęciem, prosimy upewnić się czy mają Państwo dostęp do samochodu, który jest zaparkowany w miejscu dobrego dostępu do sieci, oraz czy posiadają Państwo numer rejestracyjny pojazdu. Dodatkowo będzie potrzebny także numer VIN pojazdu, który znajdą Państwo w prawym, dolnym rogu przedniej szyby będąc na zewnątrz pojazdu lub w książce serwisowej.

  • KROK 1
   KROK 1

   Odwiedź stronę "Mój Land Rover InControl" i stwórz konto, wprowadzając swój adres email aby odebrać wiadomość potwierdzającą rejestrację konta. Kliknij na bezpieczny link w wiadomości i podążaj za instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

   Strona "Mój Land Rover InControl"
  • KROK 2
   KROK 2

   Następnie zostaniecie Państwo poproszeni o połączenie swojego Land Rovera z utworzonym kontem w celu potwierdzenia własności pojazdu lub użytkownika pojazdu. Następnie w przeciągu 60 minut powinni Państwo uzyskać dostęp do pojazdu w celu dokończenia procesu zanim trzeba będzie wykonać całą procedurę od nowa.

  • KROK 3
   KROK 3

   Ostatnim krokiem jest wypełnienie szczegółowych informacji na temat samochodu oraz zaakceptowanie Zasad i Warunków użytkowania. Będą Państwo w stanie także włączyć funkcję Podróży.

  Aplikacja InControl Remote Smartphone


  Gdy proces aktywacji konta zostanie zakończony, można wtedy pobrać i zalogować się do Aplikacji Remote Smartphone korzystając z wprowadzonych wcześniej danych. Aplikacja jest darmowa i posiada tryb demonstracyjny.

  POBIERZ DLA APPLE IOS
  POBIERZ DLA ANDROID

  Strona "Mój Land Rover InControl"

  • DODAWANIE SAMOCHÓDU DO KONTA
   DODAWANIE SAMOCHÓDU DO KONTA

   Przed rozpoczęciem, prosimy upewnić się czy mają Państwo dostęp do samochodu, który jest zaparkowany w miejscu dobrego dostępu do sieci, oraz czy posiadają Państwo numer rejestracyjny pojazdu. Dodatkowo będzie potrzebny także numer VIN pojazdu, który znajdą Państwo w prawym, dolnym rogu przedniej szyby będąc na zewnątrz pojazdu lub w książce serwisowej.
   Aby dodać pojazd do konta należy się zalogować i przejść do zakładki "Dodaj pojazd". Następnie należy postępować zgodnie z wyświetlającymi się wskazówkami na ekranie.

   Mój Land Rover InControl
  • USUWANIE SAMOCHÓDU Z KONTA
   USUWANIE SAMOCHÓDU Z KONTA

   W przypadku sprzedaży, wymiany lub zmiany użytkownika Twojego Land Rovera, należy także usunąć samochód z konta InControl. Aby usunąć pojazd należy zalogować się na stronie "Móg Land Rover InControl", następnie w zakładce "Ustawienia pojazdu" wciśnąć przycisk "Usuń pojazd".
   Jeśli będą Państwo posiadać dodatkowe subskrypcje funkcji InControl, informacje o nich zostaną przekazane nowemu właścicielowi w raamach przypomnienia podczas procesu tworzenia nowego konta InControl.

   Mój Land Rover InControl

  Pomoc Land Rover InControl

  • Strona "Mój Land Rover InControl"
   Strona "Mój Land Rover InControl"

   Zarejestruj i zaloguj się na stronie "Mój Land Rover InControl" aby ustawić swoje preferencje i obsługiwać funkcje systemu InControl.

   Odwiedź stronę Land Rover InControl
  • Pomoc Land Rover InControl
   Pomoc Land Rover InControl

   Z przyjemnością udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych informacji na temat systemu InControl oraz pomożemy rozwiązać powstałe problemy.

   Skontaktuj się z nami
  • ZASADY I WARUNKI
   ZASADY I WARUNKI

   Sprawdź zasady i warunki użytkowania Land Rover InControl oraz politykę prywatności. Pokaż politykę prywatności

   Pokaż zasady i warunki