• Range Rover

  Range Rover

  Kwintesencja elegancji

  od 539 500 PLN

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

  od 299 900 PLN

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

  od 169 200 PLN

 • Nowy Discovery

  Nowy Discovery

  Wysoce pożądany SUV klasy premium

 • Discovery

  Discovery

  Wszechstronny, luksusowy, gotowy na każdą przygodę

  od 241 000 PLN

 • Nowy Discovery Sport

  Nowy Discovery Sport

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

  od 149 900 PLN

 • Defender

  Defender

  Brytyjska legenda

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luksus, osiągi i sprawność w terenie wyniesione na nowy poziom, aby stworzyć wyjątkowe pojazdy marki Land Rover.

Nieskazitelny, wyrafinowany design oraz rewolucyjna ultralekka aluminiowa konstrukcja, dzięki której przenieśliśmy poziom komfortu, praktyczności oraz przyczepności na zupełnie nowy poziom.

Phil Popham

Dyrektor Grupy Marketing, Jaguar Land Rover

 • IKONA DESIGNU

  Range Rover jest nie do przeoczenia niezależnie w której sytuacji się znajduje. Sylwetka tego modelu jest piękna, wyrazista i elegancka. Czarne elementy podkreślają charakterystyczną linię opadającego dachu.

 • NIEZRÓWNANE MOŻLIWOŚCI

  Zaawansowane technologie, potężne silniki. Całość zaprojektowana aby sprostać najbardziej wysublimowanym oczekiwaniom niezależnie od panujących warunków drogowych.

 • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

  Luksus to dziedziczna cecha modelu Range Rover. Zaprojektowany aby otaczać pasażerów niczym kokon dając maksymalne poczucie komfortu, spokoju raz bezpieczeństwa.

 • IDEALNY W KAŻDEJ SYTUACJI

  Od najbardziej wymagających terenowych ścieżek po miejskie drogi w szczycie. Model ten sprawdzi się w każdej sytuacji zapewniając komfort oraz przyjemność prowadzenia.

Design

Design

Urokliwe, przytulne ultraluksusowe wnętrze

Range Rover został zaprojektowany aby zapewnić maksimum komfortu każdemu z podróżnych niezależnie czy podróżują z przodu czy z tyłu. Szeroka konsola centralna to niezwkły element wykończony drewnem oraz skórą. Stworzony dla komfortu oraz intuicyjności obsługi.

Znajdź dilera

Design

Design

LEGENDARNA POZYCJA COMMAND DRIVING

Range Rover czerpie z tradycji marki stosując najlepsze z rozwiązań użytych u poprzedników. Pozycja Command Driving to charakterystyczny układ siedzeń z uniesionymi fotelami tylnego rzędu w stylu znanym z kin. Zapewnia to maksimum widoczności nie tylko kierowcy lecz również pasażerów drugiego rzędu siedzeń.

Zobacz Katalog

Design

Design

Przestrzeń oraz światło

Panoramiczny dach to akcent dzięki któremu wnętrze zalewane jest światłem, a co za tym idzie staje się jeszcze bardziej przestrzenne i ciepłe.

Specyfikacja szczegółowa

Design

Design

Nowa interpretacja ikonicznego designu

Niezależnie od wybranej wersji Range Rover łaczy nowoczesność z elementami charakterystyczymi takimi jak specyficzny płaski, lekko opadający dach. Range Rovera nie można pomylić z niczym innym, to samochód niepowtarzalny, luksusowy oraz przepełniony klasą.

Zobacz Katalog

Innowacje

System TERRAIN RESPONSE

System TERRAIN RESPONSE

Druga generacja systemu Terrain Response automatycznie optymalizuje ustawienia samochodu celem dopasowania się do panujących warunków jezdnych. Idealna przyczepność w najtrudniejszych sytuacjach zapewniona jest dzięki niezależnemu pneumatycznemu zawieszeniu każdego z kół. W połączeniu z system Terrain Response daje to nieoczekiwanie duże zdolności terenowe.

Gładkie i bezproblemowe prowadzenie

Gładkie i bezproblemowe prowadzenie

Adaptacyjne zawieszenie to system zarządzania pracą amortyzatorów o zmiennej charakterystyce. Dynamic Response™ reguluje w niezależny sposób nastawy każdego z kół redukując przechyły w zakrętach, dbając jednocześnie o zapewnienie maksymalnego komfortu podróżnych.

Inteligentny napęd czterech kół

Inteligentny napęd czterech kół

Niezależnie czy podróżujesz po drogach utwardzonych czy pokonujesz przeszkody terenowe stały, inteligentny napęd czterech kół sprawdzi się idealnie w każdej sytuacji. Napęd wyposażony jest w skrzynię redukcyjną dającą możliwość powolnego (do 60km/h) przemieszczania się po najtrudniejszych przeszkodach terenowych.

Monitorowanie martwej strefy

Monitorowanie martwej strefy

Kiedy obok pojazdu w marwej strefie znajduje się niewidoczny w lusterkach pojazd system informuje kierowce o tym fakcie kontrolką wbudowaną w lusterko. System dodatkowo monitoruje przestrzeń za pojazdem celem wykrycia szybko zbliżających się innych samochodów mogących stanowić zagrożenie w trakcie zmiany pasa ruchu

Pewność prowadzenia

Pewność prowadzenia

Model wyposażony jest w wiele udogodnień mających na celu ułatwienie prowadzenia samochodu w każdej sytuacji. Jednym z systemów jest Adaptacyjny tempomat będący w stanie utrzymywac prędkość z dopasowaniem się do panującej aktualnie sytuacji drogowej nawet gdy wymagane jest całkowite zatrzymanie samochodu.

Prostota manewrów

Prostota manewrów

Wyposażenie modelu w radar znacząco zwiększa poczucie kontroli sytuacji w trakcie nawet najbardziej skomplikowanych terenowych manewrów. Funkcja jest również niezwykle przydatna w wycofywaniu z miejsc o ograniczonej widoczności gdzie można obawiać się ruchu poprzecznego.

Prostota parkowania

Prostota parkowania

System wspomagania parkowania jest stanie wspomóc kierowcę w parkowaniu równoległym, samochód jest w stanie sam zaparkować w wolnej przestrzeni. System 360° Park Distance Control to pewność i komfort parkowania w każdej sytuacji.

INCONTROL™

INCONTROL™

System Land Rover’s InControl™ to aplikacja umożliwiająca odnalezienie samochodu nawet na najbardziej zatłoczonych parkingach. Apliakcja umożliwia również sprawdzanie spalania, weryfikację zamknięcia samochodu oraz znacznie więcej.
Dodając InControl™ Wi-Fi istnieje możliwość bezprzewodowego łączenia z nawet 8 urządzeniami z pomoca hotspotu 3g wewnątrz samochodu.

Możliwości

Możliwości

Najbardziej wszechstronny land rover w historii

Range Rover zaprojektowany został aby być wszechstronnym, komfortowym i użytecznym w każdej sytuacji. Model wyposażony jest w najnowsze rozwiązania technologiczne zarówno w dziedzinie komfortu jak również w możliwościach jazdy terenowej czy jakości prowadzenia po drogach utwardzonych.

Specyfikacja

Możliwości

Możliwości

Brodzenie i zdolność holowania

Dzięki zastosowaniu unikatowego systemu dolotu powietrza wbudowanego pomiędzy górną a dolną część maski silnika. Dzisiejszy Range Rover może pokonywac przeszkody wodne o głębokości nawet 90cm!

Masa przyczepy holowanej przez Range Rovera może sięgać nawet 3500kg i jest to wspierane przez cały zestaw technologii ułatwiających manewrowanie z przyczepą oraz zwiększających bezpieczeństwo samego holowania.

Znajdź dilera

Możliwości

Możliwości

Pewny i stabilny na drodze

Najnowszy Range Rover to genialne właściwości jezdne oraz niesamowita zdolność pokonywania nawet najtrudniejszych zakrętów. Range Rover w każdej z wersji wyposażony jest w bardzo mocne i nowoczesne jednostki napędowe z których każda potrafi zadziwić sprawnością poruszania tak potężnego samochodu.

Zobacz Katalog

Możliwości

Możliwości

Technologia Hybrydowa o zadziwiającej wydajności

Jednostka Hybrydowa została przetestowana w najbardziej wymagających sytuacjach, dokładnie takich samych jak te w których testujemy każdego innego Land Rovera. Napęd bazuje na jednostce 3.0L SDV6 Diesel wspomaganej jednostką elektryczną o mocy 35kW. Układ jednostek generuje moc identyczną jak jednostka SDV8 będąc jednocześnie o 14% bardziej ekonomiczną.

Zobacz film

Specyfikacja w skrócie

 • Zużycie paliwa

  7.5 l/100km

  Lekkie aluminiowe jednostki, nowoczesne rozwiązania owocujące niskim zużyciem paliwa. Wartość dla jednostki SDV6 Hybrid.

 • Pojemność bagaznika

  909 litrów

  Potężna przestrzeń łądunkowa, którą można jeszcze dodatkowo powiększyć składając tylny rząd siedzeń. (fotele tylne Executive Class są nieskładalne).

 • GŁĘBOKOŚĆ BRODZENIA

  900 mm

  Maksymalna głębokość pokonywanej przeszkody wodnej to 90 cm.

 • Emisja CO2

  169 g/100km

  Aluminiowa lekkka struktura samochodu oraz wydajne jednostki napędowe to połączenie gwarantujące bardzo niskie współczynniki emisji CO2.

OPCJE I AKCESORIA

PERSONALIZUJ SWOJEGO RANGE ROVERA

 • WNĘTRZE
  WNĘTRZE

  Szeroki zakres elementów wykończeniowych oraz specjalnych detali. Wszystko zaprojektowane aby pomóc Tobie stworzyć unikalną, osobistą przestrzeń.

 • Nadwozie
  Nadwozie

  Dopasuj styl nadwozia do swojej osobowości wybierając spośród całego zestawu kolorów oraz opcji stylistycznych

 • Pakiety
  Pakiety

  Paleta opcjonalnych elementów wykończenia pomagających dopasować Range Rovera do indywidualnego stylu właściciela

 • Technologia
  Technologia

  Zestaw intuicyjnych, nowoczesnych rozwiązań dostępnych pod opuszkiem palca.

 • Multimedia
  Multimedia

  Odkrywaj najdalsze zakątki świata ciesząc się nagłośnieniem oraz zaawansowaną technologią jaka Tobie towarzyszy.

 • Akcesoria
  Akcesoria

  Wyposażaj Range Rovera w dodatki pomagające
  uzyskać maksimum z każdego dnia.

WYBIERZ MODEL

 • HSE
 • VOGUE
 • Hybrid
 • AUTOBIOGRAPHY
 • AUTOBIOGRAPHY BLACK
 • AUTOBIOGRAPHY SV