• Range Rover

  Range Rover

  Kwintesencja elegancji i luksusu

  od 496 900 PLN

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

  od 289 900 PLN

 • Nowy Range Rover Velar

  Nowy Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

  od 239 900 PLN

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

  od 159 900 PLN

 • Nowy Discovery

  Nowy Discovery

  Wysoce pożądany SUV klasy premium

  od 236 200 PLN

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

  od 149 900 PLN

 • Defender

  Defender

  Brytyjska legenda

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luksus, osiągi i sprawność w terenie wyniesione na nowy poziom, aby stworzyć wyjątkowe pojazdy marki Land Rover.

  Wyrafinowany i nowoczesny, taki jest właśnie Range Rover ze swoją unikalną linią nadwozia.

  GERRY MCGOVERN
  Szef Działu Designu i Dyrektor Kreatywny w firmie Land Rover

  • Prawdziwa ikona designu

   Gdy zaprezentowano go ponad 45 lat temu, zmienił sposób, w który świat postrzegał off-road. Po latach został reprezentacyjną ikoną szczytu Brytyjskiego designu.

   Dowiedz się więcej
  • Niezrównane możliwości

   Zaawansowane technologie, potężne silniki. Całość zaprojektowana aby sprostać najbardziej wysublimowanym oczekiwaniom niezależnie od panujących warunków drogowych.

   Dowiedz się więcej
  • Najwyższa jakość

   Luksus to dziedziczna cecha modelu Range Rover. Zaprojektowany aby otaczać pasażerów niczym kokon dając maksymalne poczucie komfortu, spokoju raz bezpieczeństwa.

   Dowiedz się więcej
  • Jedyny samochód, którego będziesz potrzebował

   InControl to nasz pakiet najnowocześniejszych technologii, który łączy Ciebie i Twojego Range Rovera z szerszym światem. Znajdź miejsce parkingowe, przesyłaj strumieniowo ulubioną muzykę, a nawet odszukaj skradziony pojazd. Dowiedz się, jak ułatwić sobie życie z InControl.

   Dowiedz się więcej

  Design

  Wszechstronność

  Komfort i wygoda

  Technologia

  • Innowacje
   Innowacje

   Poczynając od silnika wysokoprężnego TDV6 kończąc na benzynowym V8 Supercharged, jesteśmy zaangażowani w produkcję silników, które zapewniają optymalny poziom wydajności, efektywności i trwałości. Dlatego wykorzystujemy najnowsze rozwiązania w zakresie projektowania, inżynierii i technologii.

  • Pewny i stabilny na drodze
   Pewny i stabilny na drodze

   System Dynamic Response* zwiększa kontrolę nad pojazdem i podnosi komfort podróżnych poprzez redukcję przechyłu nadwozia na zakrętach. Podczas gdy legendarna już pozycja kierowcy Command Driving zapewnia stabilniejszą, pewniejszą jazdę oraz lepszą widoczność drogi przed pojazdem. Kierowca znacznie łatwiej może ocenić warunki panujące wokół pojazdu.

  • Zdolności terenowe
   Zdolności terenowe

   Dzięki aluminiowej konstrukcji nadwozia oraz legendarnej wszechstronności, samochód jest tak samo niezawodny na drodze jak i poza nią - idealnym przykładem jest imponująca głębokość brodzenia sięgająca aż 900mm.

  • Funkcje wspomagające kierowcę
   Funkcje wspomagające kierowcę

   Range Rover jest wyposażony w szeroki wachlarz funkcji wspomagających kierowcę, które podnoszą bezpieczeństwo jazdy. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych idei, rozwiązań i technologii, funkcje te pomagają kierowcy z łatwością poradzić sobie z większością wyzwań, jakie stawiają przed nim autostrady, zatłoczone ulice czy jazda po zmroku.

  • Komfort i wygoda
   Komfort i wygoda

   Opcjonalne fotele z funkcją masażu są wyposażone w pięć programów i są dostępne dla kierowcy oraz pasażera. Zarówno przednie, jak i tylne siedzenia mogą zostać opcjonalnie wyposażone w ergonomiczne zagłówki. Z kolei funkcja odchylania foteli tylnych jest dostępna jako standard we wszystkich modelach.

  • System rozrywkowy
   System rozrywkowy

   InControl to nasz pakiet najnowocześniejszych technologii, który łączy Ciebie i Twojego Range Rovera z szerszym światem. Standardowy system InControl Touch Pro można rozbudować, dodając pakiet łączności InControl Connect Pro*.

  Możliwości terenowe

  Testowany do maksimum

  • Układ zawieszenia
   Układ zawieszenia

   Jest mało prawdopodobne, że narazisz swojego Range Rovera na większe wyzwania niż te, z którymi musi się zmierzyć w naszym centrum testowania. Chcąc zagwarantować mu niezrównany zakres dynamiki w warunkach drogowych i terenowych, w krótkim czasie poddaliśmy go obciążeniom równym dziesięciu latom najbardziej ekstremalnej jazdy.

  • Prędkość wiatru
   Prędkość wiatru

   W komorze klimatycznej możemy stworzyć ekstremalne warunki i wystawić Range Rovera na próbę. Poddajemy go działaniu wiatrów bocznych o prędkości 180 km/h i ekstremalnie wysokich temperatur otoczenia przy zredukowanym do minimum przepływie powietrza. Testując wszystkie systemy w skrajnych warunkach, zyskujemy gwarancję ich niezawodności.

  • Gorący i zimny klimat
   Gorący i zimny klimat

   Zarówno w warunkach rzeczywistych, jak i w naszych komorach klimatycznych „mrozimy” pojazdy do -40°C i „pieczemy” do temperatury 50°C. Następnie analizujemy działanie kluczowych funkcji i systemów w oparciu o nasze standardy. Dzięki temu możesz spokojnie zapuszczać się nawet w najbardziej oddalone miejsca.

  • Możliwości terenowe
   Możliwości terenowe

   Od skutego lodem poligonu doświadczalnego w szwedzkim Arjeplog po bezlitosne pustynne piaski Dubaju – terenowe możliwości naszych samochodów muszą być bez zarzutu. Prototypy przechodzą chrzest bojowy pokonując około 8500 km najbardziej wymagających szlaków terenowych.

  Osiągi

  Przyjazny dla środowiska

  • Zaprojektowany z myślą o środowisku
   Zaprojektowany z myślą o środowisku

   Z myślą o zmniejszeniu ogólnego wpływu na środowisko, Range Rover został zaprojektowany z uwzględnieniem podejścia pełnego cyklu życia: od etapu rozwoju i produkcji po użytkowanie przez klienta, recykling i ponowne wykorzystanie. Każdy element cyklu życia został poddany analizie pod kątem obniżenia konsumpcji zasobów naturalnych, zwiększenia wykorzystania materiałów przyjaznych środowisku oraz redukcji odpadów.

  • Inteligenty system Start/Stop
   Inteligenty system Start/Stop

   Z myślą o maksymalnej redukcji zużycia paliwa, wszystkie układy napędowe Range Rovera wykorzystują technologie niskich emisji CO2, jak zaawansowany, inteligentny system Stop/Start, który obniża konsumpcję paliwa o 5-7%. System automatycznie wyłącza silnik po zatrzymaniu pojazdu i ponownie go uruchamia po zwolnieniu pedału hamulca. Jest wyposażony w układ obejmujący solenoidowy rozrusznik i wyspecjalizowany, drugi akumulator pozwalający na natychmiastowe, ponowne uruchomienie.

  • Ochrona środowiska dzięki wydajności
   Ochrona środowiska dzięki wydajności

   Range Rover jest wyrazem zaangażowania firmy Land Rover w podnoszenie proekologicznych cech swoich produktów i operacji, a także dążenia do oferowania pojazdów, które wpisują się w kryteria zrównoważonego rozwoju, a jednocześnie są niezwykle atrakcyjne. Dzięki swojej lekkiej strukturze aluminiowej oraz usprawnionym układom napędowym – m.in. Diesel Hybrid – Range Rover wychodzi naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu konsumentów na społecznie akceptowane pojazdy spełniające wymogi redukcji emisji CO2.