• Range Rover

  Range Rover

  Kwintesencja elegancji i luksusu

  od 496 900 PLN

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

  od 289 900 PLN

 • Nowy Range Rover Velar

  Nowy Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

  od 239 900 PLN

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

  od 159 900 PLN

 • Nowy Discovery

  Nowy Discovery

  Wysoce pożądany SUV klasy premium

  od 236 200 PLN

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

  od 149 900 PLN

 • Defender

  Defender

  Brytyjska legenda

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luksus, osiągi i sprawność w terenie wyniesione na nowy poziom, aby stworzyć wyjątkowe pojazdy marki Land Rover.

Opcje i akcesoria

  Akcesoria nadwozia

  Akcesoria nadwozia

  Kontrastowy dach

  Dzięki charakterystycznym cechom takim jak dolny akcent graficzny czy płaski, lekko opadający dach , Range Rovera nie można pomylić z żadnym innym samochodem. Kontrastowy dach w kolorze czarnym lub srebrnym znacząco wpływa na podkreślenie jego niewątpliwej indywidualności.

  Stwórz swojego Range Rovera

  Akcesoria nadwozia

  Akcesoria nadwozia

  Lakiery premium SVO

  Jeśli chcesz dodać jeszcze więcej indywidualności do swojego Range Rovera, zachęcamy do skorzystania ze specjalnej palety lakierów zewnętrznych Premium SVO.

  Akcesoria nadwozia

  Akcesoria nadwozia

  Charakterystyczne modele felg

  Przywiązanie do detali jest naszą obsesją we wszystkim co robimy, nawet felgi aluminiowe w modelu Range Rover są zaprojektowane dla zwiększenia efektywności. Jest to oczywiście jeden z wielu dostępnych wzorów do wyboru.

  Stwórz swojego Range Rovera

  Opcje wnętrza

  • Niedościgniony poziom komfortu
   Niedościgniony poziom komfortu

   Opcjonalne dwa indywidualne fotele Rear Executive Class oferują najwyższy komfort i są wyposażone w pamięć ustawień, elektryczną regulację zagłówków, podłokietnik na tylnej konsoli środkowej, regulację poduszek siedzeń, funkcję masażu oraz elektryczną regulację odchylenia.

  • Konfigurowalne oświetlenie wnętrza
   Konfigurowalne oświetlenie wnętrza

   Pasażerowie mogą dostosować oświetlenie kabiny do własnych preferencji. Do wyboru jest dziesięć barw światła. Możesz ponadto łatwo ustawić natężenie światła, aby dostosować je do swojego nastroju

  • Klimatyzacja czterostrefowa
   Klimatyzacja czterostrefowa

   System czterostrefowy premium, wyposażony jest w odrębne przełączniki dla kierowcy, pasażera z przodu oraz po bokach tylnej części kabiny.

  Pakiety opcjonalne

  Pakiety opcjonalne

  Pakiety opcjonalne

  Pakiet Black Design

  Pakiet zdecydowanie podkreśla asertywną sylwetkę pojazdu. Niektóre cechy wykończeniowe, takie jak wykończenia otworów wentylacyjnych w przednim zderzaku są podkreślone kolorem Santorini Black Gloss. Napis Range Rover w kolorze Gloss Black widnieje na masce i klapie bagażnika.

  Stwórz swojego Range Rovera

  Pakiety opcjonalne

  Pakiety opcjonalne

  Pakiet Dark Atlas Design

  Możesz poprawić wygląd już wyróżniającego się Range Rovera dodając zewnętrzny pakiet stylistyczny Dark Atlas. W jego skład wchodzi obudowa atrapy chłodnicy w kolorze Gloss Black, siatka i dolny akcent graficzny w kolorze Atlas oraz przednie akcenty zderzaka w kolorze Dark Atlas.

  Stwórz swojego Range Rovera

  Akcesoria

  • Nadwozie
   Nadwozie

   Popraw wygląd swojego samochodu dzięki szerokiej palecie oryginalnych akcesoriów marki Land Rover, od dodatkowych bocznych progów oraz orurowania ochronnego, aż po przednie lub tylne osłony podwozia ze stali nierdzewnej.

  • Wnętrze
   Wnętrze

   Możesz dołożyć nasze oryginalne i dedykowane akcesoria do swojego samochodu w dowolnym momencie. Poczynając od dywaników premium kończąc na personalizowanych nakładkach progowych, które są dostępny abyś mógł stworzyć idealne dla siebie otoczenie.

  • Transport i holowanie
   Transport i holowanie

   Land Rover stworzył szeroką gamę akcesoriów służących do przewożenia bagaży, włączając w to także bagażnik dachowy, aby ułatwić życie użytkownikom pojazdu. W związku z tym możesz przystosować swojego Range Rovera do przewożenia najróżniejszych przedmiotów dzięki dedykowanym akcesoriom transportowym.

  • Koła
   Koła

   Felgi aluminiowe dostępne są w wielu rozmiarach i wzorach - na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Wybierając model który najbardziej przypadł Ci do gustu możesz dołożyć do niego jeszcze stylowe nakrętki na zaworki do pompowania.