• Range Rover

  Range Rover

  Kwintesencja elegancji i luksusu

  od 499 900 PLN

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

  od 299 900 PLN

 • Nowy Range Rover Velar

  Nowy Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

  od 239 900 PLN

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

  od 159 900 PLN

 • Discovery

  Discovery

  Wysoce pożądany SUV klasy premium

  od 229 900 PLN

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

  od 149 900 PLN

 • Defender

  Defender

  Brytyjska legenda

 • PLUG-IN HYBRID

  PLUG-IN HYBRID

  PHEV - nasz najbardziej zaawansowany układ napędowy

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luksus, osiągi i sprawność w terenie wyniesione na nowy poziom, aby stworzyć wyjątkowe pojazdy marki Land Rover.

  Design

  Wszechstronność

  Technologia

  • Innowacje
   Innowacje

   Wciąż ulepszamy nasze jednostki napędowe aby były wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne jak na przykład funkcja Stop/Start, który ogranicza zużycie paliwa o 5-7% w porównaniu do jednostek poprzedniej generacji. W celu ograniczenia emisji CO2 oraz poprawienia wydajności zostały opracowane także lekkie i efektywne skrzynie biegów.

  • Osiągi
   Osiągi

   Tempomat adaptacyjny ma za zadanie utrzymywać stałą prędkość jazdy podczas dłuższych podróży zachowując jednocześnie odpowiednią odległość do samochodu z przodu. Aktywny układ zawieszenia odpowiada za idealne połączenie komfortu jazdy oraz precyzji prowadzenia, podczas gdy funkcja Torque Vectoring zapewnia kontrolowane i płynne pokonywanie zakrętów. Razem zapewniają spójne i pewne prowadzenie.

  • Możliwości terenowe
   Możliwości terenowe

   Możliwości terenowe są wpisane w DNA każdego modelu marki Land Rover pozwalając Ci na bezproblemowe pokonywanie nawet najcięższego terenu. Dzięki różnym funkcjom wspomagającym poruszanie się w terenie takim jak Terrain Response czy Hill Descent Control.

  • Funkcje wspomagające kierowcę
   Funkcje wspomagające kierowcę

   Funkcje te wspierają koncentrację kierowcy, monitorując sytuację na drodze. Przykładowo, System Monitorowania Martwego Pola Widzenia ostrzega kierowcę przed nadjeżdżającymi pojazdami, znajdującymi się w martwej strefie, System Rozpoznawania Znaków Drogowych informuje na bieżąco o miniętych znakach, wyświetlając je na ekranie komputera pokładowego dając Ci szansę na szybszą reakcję, zaś funkcje wspomagające parkowanie przyczyniają się do obniżenia poziomu stresu podczas poruszania się po zatłoczonych miejskich parkingach.

  • Komfort i wygoda
   Komfort i wygoda

   Range Rover Evoque został wyposażony w szereg systemów zapewniających idealną temperaturę we wnętrzu samochodu podczas podróżowania zapewniając dotarcie na miejsce. Bez względu na pogodę za oknem, nic nie będzie w stanie zburzyć idealnej atmosfery we wnętrzu.

  • System multimedialny
   System multimedialny

   Twój smartfon w połączeniu z samochodem może stanowić idealne źródło informacji i rozrywki podczas podróży. 10-calowy ekran dotykowy może wyświetlać jednocześnie obraz z systemu nawigacji satelitarnej dla kierowcy oraz film lub kanał telewizyjny dla pasażera, w przypadku wyposażenia samochodu w funkcję Dual View, a dzięki systemowi audio Meridian™ Sound doświadczysz niezapomnianych wrażeń akustycznych.

  Komfort i wygoda

  Możliwości

  Przetestowany do maksimum

  • Zawieszenie
   Zawieszenie

   Nikt nie podda Range Rovera Evoque cięższym próbom, niż my sami. W celu zagwarantowania dynamicznych możliwości naszych samochodów zarówno na asfalcie, jak i w terenie, przeprowadziliśmy testy symulujące dziesięcioletnią eksploatację aut w najcięższych warunkach drogowych, wykorzystując nasze najnowocześniejsze stanowiska pomiarowe.

  • Prędkość wiatru
   Prędkość wiatru

   Range Rover Evoque został opracowany w najnowocześniejszych tunelach aerodynamicznych oraz w komorach klimatycznych, w których odzwierciedlono najtrudniejsze warunki, z jakimi przyjdzie mu się zmierzyć. Prawdziwą niezawodność można bowiem osiągnąć wyłącznie poprzez przetestowanie wszystkich systemów do granic możliwości.

  • Gorący i zimny klimat
   Gorący i zimny klimat

   Zarówno w warunkach rzeczywistych, jak i w naszych komorach klimatycznych mrozimy pojazdy do -40°C i „pieczemy” do temperatury 50°C. Następnie dokładnie sprawdzamy kluczowe funkcje i systemy w oparciu o nasze standardy jakości. Nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach możesz więc liczyć na pełen komfort uzupełniony poczuciem bezpieczeństwa.

  • OFF-ROAD
   OFF-ROAD

   Od oblodzonych nawierzchni Arjeplog w Szwecji po żar piasków pustyni Dubaju: każdy pojazd musi wszędzie wykazać się niezrównanymi osiągami jazdy terenowej. Prototypy powstają w oparciu o jazdę na dystansach pokonywanych na około 8 500 km najtrudniejszych nawierzchni.

  Osiągi

  Zrównoważony rozwój