• Range Rover

  Range Rover

  Kwintesencja elegancji i luksusu

  od 496 900 PLN

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

  od 289 900 PLN

 • Nowy Range Rover Velar

  Nowy Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

  od 239 900 PLN

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

  od 159 900 PLN

 • Discovery

  Discovery

  Wysoce pożądany SUV klasy premium

  od 236 200 PLN

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

  od 149 900 PLN

 • Defender

  Defender

  Brytyjska legenda

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luksus, osiągi i sprawność w terenie wyniesione na nowy poziom, aby stworzyć wyjątkowe pojazdy marki Land Rover.

  Rozrywka

  • System audio Meridian
   System audio Meridian

   Systemy audio brytyjskiej marki Meridian są zaawansowane technologiczne i wyróżniają się współczesnym wzornictwem. Podobnie jak pojazdy marki Land Rover – są intuicyjne i dopasowane do indywidualnych potrzeb. Wieloletnie badania prowadzone w zakresie psychoakustyki pozwoliły mistrzom dźwięku z firmy Meridian nadać wrażeniom dźwiękowym całkowicie nowy wymiar.

  • System INCONTROL TOUCH PRO
   System INCONTROL TOUCH PRO

   System InControl Touch Pro obejmuje najnowszej generacji osprzęt i oprogramowanie, dzięki którym łączność i rozrywka na pokładzie Range Rovera są na najwyższym poziomie, w skład których wchodzi między innymi 10-calowy wyświetlacz dotykowy.

  • INCONTROL CONNECT PRO
   INCONTROL CONNECT PRO

   Masz możliwość dodania usług, technologii i aplikacji InControl Connect Pro, aby cieszyć się optymalną łącznością i wygodą.

  • INCONTROL PROTECT
   INCONTROL PROTECT

   InControl Protect daje możliwości poinformowania odpowiednich służb w razie wypadku oraz możliwość wezwania operatora Land Rover Optimised Assistance, jeśli potrzebujesz pomocy technicznej.

  • INCONTROL PRO SERVICES
   INCONTROL PRO SERVICES

   Masz możliwość dodania usług, technologii i aplikacji InControl Connect Pro, aby cieszyć się optymalną łącznością i wygodą. Usługi InControl Pro obejmują hotspot wi-fi, aplikację Route Planner, Live Services, tryb Commute Mode, tryb Arrival Mode oraz Arrival Mode Parking.

  • System Rear Seat Entertainment
   System Rear Seat Entertainment

   Na opcjonalny system Rear Seat Entertainment składają się 8" ekrany wbudowane w tylną część przednich zagłówków lub 10", wmontowane w fotele ekrany uchylne o wysokiej rozdzielczości.

  Innowacje

  • INNOWACJE
   INNOWACJE

   Poczynając od silnika wysokoprężnego TDV6 kończąc na benzynowym V8 Supercharged, jesteśmy zaangażowani w produkcję silników, które zapewniają optymalny poziom wydajności, efektywności i trwałości. Dlatego wykorzystujemy najnowsze rozwiązania w zakresie projektowania, inżynierii i technologii.

  • Aluminiowe nadwozie
   Aluminiowe nadwozie

   Range Rover jako pierwszy na świecie pojazd typu SUV został wyposażony w nadwozie wykonane w całości z aluminium, co czyni go lżejszym, bardziej oszczędnym i przyjaznym środowisku. Aluminiowa struktura jest zdecydowanie najlżejsza w swojej klasie, a jednocześnie niebywale wytrzymała. Konstrukcja nadwozia pozwala stawić czoła tym samym wyzwaniom jazdy terenowej, które stoją przed każdym pojazdem Land Rovera

  Osiągi

  • System Adaptive Dynamics
   System Adaptive Dynamics

   Układ Adaptive Dynamics sprawia, że kilometry uciekają spod kół niemal niezauważalnie. System monitoruje ruchy pojazdu z częstotliwością do 500 razy na sekundę, niemal natychmiast reagując na styl jazdy kierowcy i warunki panujące na drodze, aby zminimalizować przechyły nadwozia oraz zapewnić lepszą kontrolę nad pojazdem i stabilną jazdę.

   Umów się na jazdę próbną
  • System Dynamic Response
   System Dynamic Response

   System Dynamic Response* zwiększa kontrolę nad pojazdem i podnosi komfort podróżnych poprzez redukcję przechyłu nadwozia na zakrętach. Najnowszy system dwukanałowy niezależnie monitoruje oś przednią i tylną, pozwalając na ich optymalne ustawienie z myślą o większej zwinności pojazdu przy niskich prędkościach, jak również precyzyjniejszej kontroli i większej stabilności podczas szybkiej jazdy.

   Umów się na jazdę próbną
  • Silnik benzynowy V8
   Silnik benzynowy V8

   V8 wyróżnia się kompaktową, lekką konstrukcją wykonaną w całości z aluminium, o wiodących w swojej klasie niskich poziomach tarcia wewnętrznego. Jego funkcjonowanie opiera się na najwyższej klasy systemie zarządzania silnikiem Bosch. Obejmuje on układ wtrysku bezpośredniego pod wysokim ciśnieniem z wiodącym w branży, centralnie zamontowanym systemem prowadzonego strumieniowo wtrysku wielootworowego.

   Umów się na jazdę próbną
  • 8-biegowa przekładnia automatyczna
   8-biegowa przekładnia automatyczna

   Wszystkie silniki benzynowe i wysokoprężne w Range Roverze współpracują z zaawansowaną, kontrolowaną elektronicznie 8-biegową skrzynią automatyczną ZF, zaprojektowaną przez inżynierów Land Rovera z myślą o niezwykle gładkiej zmianie biegów i wyjątkowej szybkości reakcji. Osiem blisko ułożonych przełożeń umożliwia niemal niezauważalne zmiany biegów, w zaledwie 200 milisekund.

   Umów się na jazdę próbną

  Możliwości

  • System All Terrain Progress Control
   System All Terrain Progress Control

   All-Terrain Progress Control (ATPC)** to najwyższej klasy system, który pozwala kierowcy ustawić i utrzymać stałą prędkość w trudnych warunkach. Działa na podobnej zasadzie co tempomat: jego aktywacja następuje w przedziale od 2 km/h do 30 km/h, dzięki czemu kierowca może całkowicie skupić się na prowadzeniu, pokonywaniu przeszkód i odnajdywaniu drogi w trudnym terenie.

  • Ruszanie w warunkach niskiej przyczepności
   Ruszanie w warunkach niskiej przyczepności

   Range Rover jest wyposażony w funkcję startu z miejsca, która pozwala na płynne i łatwe ruszanie nawet na zdradliwej powierzchni o niskiej przyczepności, jak lód, śnieg czy mokra trawa.

  • Funkcja Gradient Release Control
   Funkcja Gradient Release Control

   Funkcja, która zapobiega niekontrolowanemu przyspieszeniu podczas zjazdu ze stromego nachylenia, gdy kierowca niechcący zwolni pedał hamulca.

  • System Terrain Response
   System Terrain Response

   Dzięki nadwoziu wykonanemu całkowicie z aluminium oraz legendarnej już palecie możliwości Land Rovera, Twój Range Rover może się pochwalić niesamowitymi osiągami podczas jazdy terenowej. Nasz wyjątkowy system Terrain Response 2* monitoruje warunki jazdy i automatycznie dostosowuje ustawienia silnika, skrzyni biegów, mechanizmu różnicowego oraz podwozia, aby zapewnić optymalny komfort, przyczepność oraz kontrolę nad pojazdem.

  • System kontroli zjazdu
   System kontroli zjazdu

   Uzupełnieniem systemu Terrain Response jest wyjątkowy wachlarz technologii wspomagania jazdy terenowej podnoszących osiągi i bezpieczeństwo jak Hill Descent Control (HDC). Funkcja ta pomaga kierowcy zachować kontrolę nad pojazdem podczas zjazdu ze stromych pochyłości poprzez utrzymywanie stałej prędkości i hamowanie osobno każdym z kół.

  • Funkcja Wade Sensing
   Funkcja Wade Sensing

   Opcjonalna funkcja Wade Sensing wykorzystuje czujniki umieszczone w lusterkach bocznych, aby dać sygnał kierowcy, gdy woda jest zbyt głęboka podczas pokonywania strumieni, brodów lub zalanych nawierzchni. System ten przekazuje w czasie rzeczywistym wizualne komunikaty na ekranie dotykowym, w tym głębokość zanurzenia oraz maksymalną zdolność brodzenia pojazdu (900 mm).

  Wspomaganie kierowcy

  • Utrzymywanie auta na pasie ruchu oraz monitorowanie zmęczenia kierowcy
   Utrzymywanie auta na pasie ruchu oraz monitorowanie zmęczenia kierowcy

   System utrzymywania na pasie ruchu wykrywa moment, w którym samochód mimowolnie zaczyna opuszczać pas ruchu i delikatnie nakierowuje go z powrotem na właściwy tor. Funkcja monitorowania kondycji kierowcy wykrywa pojawienie się pierwszych oznak senności, wysyłając odpowiednie ostrzeżenie o konieczności zrobienia przerwy na odpoczynek.

  • Tempomat adaptacyjny z funkcją queue assist
   Tempomat adaptacyjny z funkcją queue assist

   Zarówno podczas jazdy ze stałą prędkością po autostradzie, jak i w trakcie powolnego przemieszczania się w ulicznym korku, system pozwala na zachowanie bezpiecznej odległości od zwalniającego lub hamującego pojazdu znajdującego się z przodu. W momencie, gdy pojazd ponownie przyspieszy, Range Rover zrobi to samo.

  • Funkcja autonomicznego hamowania awaryjnego
   Funkcja autonomicznego hamowania awaryjnego

   Przy umiarkowanych prędkościach, w przypadku wykrycia potencjalnego zagrożenia kolizją, autonomiczny system hamowania awaryjnego wyświetla ostrzeżenie, dzięki czemu kierowca ma czas, aby odpowiednio zareagować. Jeśli nadal istnieje zagrożenie kolizją, a kierowca nie podjął stosownych działań, włączy się automatyczne hamowanie, aby zredukować siłę zderzenia

  • Czujnik martwego pola widzenia oraz ruchu poprzecznego podczas cofania
   Czujnik martwego pola widzenia oraz ruchu poprzecznego podczas cofania

   Funkcja monitorowania martwego punktu informuje o tym, że w martwym polu widzenia znajdują się, lub wkrótce znajdą się, inne pojazdy. W bocznym lusterku po zagrożonej stronie pojazdu zapala się lampka ostrzegawcza. Funkcja wykrywania ruchu podczas cofania ostrzega o zagrożeniu z każdej strony pojazdu, za pomocą sygnałów dźwiękowych i świetlnych, informując, co znajduje się za Tobą, nawet jeśli masz zasłonięte pole widzenia.

  • Wspomaganie parkowania
   Wspomaganie parkowania

   Za sprawą naszego systemu, który automatycznie naprowadza samochód w odpowiednie miejsce, parkowanie równoległe i prostopadłe stało się proste. Wystarczy włączyć odpowiedni bieg i kontrolować prędkość samochodu. System wspomagający parkowanie pomaga także całkowicie bezstresowo wyprowadzić samochód z miejsca parkingu. Trajektoria ruchu i komunikaty wyświetlane na ekranie wskazują kierowcy idealną drogę do przeprowadzenia manewru.

  • System kamer 360°
   System kamer 360°

   Widok panoramiczny wyświetlany na ekranie dotykowym umożliwia kierowcy podgląd obszaru wokół samochodu, w promieniu 360°, co znacznie ułatwia wykonywanie złożonych manewrów, od parkowania prostopadle do krawężnika po parkowanie przodem i tyłem na ograniczonej przestrzeni.

  Komfort i wygoda

  • Klimatyzowane fotele przednie i tylne
   Klimatyzowane fotele przednie i tylne

   Wszyscy w samochodzie mogą podróżować z możliwie najwyższym komforcie dzięki klimatyzowanym fotelom przednim i tylnym pomagającym przetrwać ekstremalne temperatury. Ten innowacyjny system zapewnia chłodzenie w upalne dni oraz ciepło w mroźne, nieprzyjemne poranki.

   Stwórz swojego Range Rovera
  • Wyświetlacz przezierny (HUD)
   Wyświetlacz przezierny (HUD)

   Zaawansowany technologicznie, opcjonalny wyświetlacz Head Up umożliwia obserwowanie na przedniej szybie kluczowych parametrów, takich jak prędkość, wybrany bieg czy kierunek nawigacji, bez konieczności spuszczania drogi z oka. Ten innowacyjny przezierny wyświetlacz oparty na systemie laserowym zapewnia ostry obraz nawet przy oślepiającym blasku słońca, w przeciwieństwie do niższej klasy wyświetlaczy LED, na których w jaskrawym świetle trudniej jest dostrzec wyświetlane informacje. Funkcję wyświetlania na szybie można włączyć lub wyłączyć w zależności od upodobań kierowcy.

   Stwórz swojego Range Rovera
  • Układ klimatyzacji
   Układ klimatyzacji

   System klimatyzacji Range Rovera powstał w oparciu o wiodącą technologię. Pozwala on utrzymać optymalną temperaturę w kabinie, bez względu na warunki pogodowe. Jest on efektem niezwykle rygorystycznych działań rozwojowych i został przetestowany w rzeczywistych warunkach otoczenia, w temperaturach sięgających od -30 do +50°C.

   Stwórz swojego Range Rovera
  • Domykanie drzwi
   Domykanie drzwi

   Zaczynaj i kończ każdą podróż ciszej wybierając elektryczne domykanie drzwi. Opcja ta spełnia kontrolę nad ostatnimi 6mm drogi drzwi do pełnego zamknięcia.

   Stwórz swojego Range Rovera