ODPOWIEDZIALNY BIZNES

UWAŻAMY IŻ DOCENIANIE ORAZ CHRONIENIE ŚRODOWISKA NATURALNEGO TO JEDNA Z NAJWAŻNIEJSZYCH WARTOŚCI WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE.

Jesteśmy zdeterminowani do rozwijania naszego biznesu w sposób stabilny, zrównoważony tak abyśmy mogli tworzyć wartość dodaną dla naszych klientów, firmy oraz szeroko rozumianej ekonomii.

DR RALF SPETH
CEO, JAGUAR LAND ROVER

CYKL ŻYCIA
Aby zredukować całkowity wpływ działań marki na środowisko staramy się zarządzać cyklem życia naszych produktów w ramach programu Life Cycle Assessment w sposób ograniczający ich długoterminowy wpływ na środowisko naturalne.
REDUKCJA EMISJI CO<sub>2</sub>
Bezustannie poszukujemy nowych dróg aby ograniczyć odcisk jaki pozostawiamy na środowisku swoimi działaniami. Planujemy ograniczyc emisje CO2 o 30% przez nasze działania do 2020 roku.
ODPADY JAKO WARTOŚCIOWY MATERIAŁ
Cutting waste and reducing water use are priorities. Increasingly we recognise the value of our resources by seeking innovative ways to reuse or recycle them.
TWORZENIE MOŻLIWOŚCI DLA 12 MILIONÓW LUDZI
Wspieramy lokalne oraz globalne społeczności w bardzo szerokim zakreie obszarów: humanitarny, zdrowie, edukacja, design, technologia i talent. Wprowadzamy w życie programy takie jak program Korporacyjnej Społecznej Odpowiedzialności 2020.
ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ŚRODOWISKO
Ofsetowanie Emisji CO<sub>2</sub>

Obecnie ofsetujemy 100% emisji celem inwestycji w lokalne projekty na całym świecie. Wspieramy dystrybucję innowacyjnych filtrów wody LifeStraw do 1,200,000 osób w Kenii sprawiając iż dłużej nie muszą jej gotować aby nadawała się do picia.

ZOBACZ FILM
SUSTAINABLE MANUFACTURING

Tworząc strategie zrównoważonego rozwoju zwracamy szczególną uwagę aby nasza produkcja i nasze zakłady były najnowocześniejszymi na świecie i spełniały najwyższe z norm ekologicznych stawianych przed tego typu fabrykami. Ograniczamy zużycie wody, energii oraz marnotrawstwo przestrzeni naturalnej.

ZOBACZ ARTYKUŁ
Redukcja emisji CO<sub>2</sub>

Jak budować więcej samochodów a jednocześnie zmniejszyc emisję CO2? Jest to wyzwanie z jakim się bezustannie mierzymy. Modyfikujemy wszystko poczawszy od maszyn, przez całe procesu produkcji oraz logistykę. Rocznie inwestujemy miliony aby być jak najbardziej wydajnymi w naszej produkcji. Aby dowiedzieć się wiecej przeczytaj nasz raport środowiskowy.

ZOBACZ WIĘCEJ
LAND ROVER HYBRID
CYKL ŻYCIA PRODUKTÓW
Nasz program zarządzania cyklem życia naszych produktów Life Cycle Assessment dostarcza nam wartościowej wiedzy, którą wykorzystujemy do tworzenia samochodów nowej generacji
ULTRALEKKIE
Redukcja masy samochodu to znacznie lepsze osiągi, niższe spalanie oraz wyższe parametry jezdne. Jesteśmy liderem w produkcji nadwozi wykonanych z aluminium.
MATERIAŁY PRZETWARZALNE
Prowadząc biznes staramy się być jak najbardziej odpowiedzialni. Stawiamy sobie długoterminowe cele a wśród nich m.in używanie jak największej ilości materiałów przetwarzalnych i odzyskiwalnych takich jak naturalna guma, aluminium poddawalne recyclingowi.
ZAPROJEKTOWANY DLA EFEKTYWNOŚCI
Redukujemy emisję spalin naszych samochodów nie tylko przez usprawnianie samych jednostek napędowych. Bardzo duży nacisk kładziemy na efektywność samego napędu, systemy hybrydowe oraz ultralekką aluminiową konstrukcję nadwozia.
ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA
Inpirując inżynierów przyszłości

Uważamy że inspirowanie przyszłej generacji inżynierów jest naszym obowiązkiem. Pragniemy aby czerpiąc z naszej wiedzy mogli rozwijać swoje umiejętności w jak najwyższym stopniu tworząc w przyszłości rozwiązania z których będzie się cieszyć całe społeczeństwo. W ramach naszych działań tworzymy również możłiwości dla utalentowanych młodych ludzi dołączenia do naszych programów rozwojowych (Apprenticeship Programmes)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Programy rozwojowe młodzieży

Nasze programy rozwojowe dla młodych ludzi przyciągają rzesze młodych osób oraz są niezwykle wysoko oceniane wśród ekspertów HR. Ułątwiamy młodym rozpoczęcie ich drogi w projektowaniu samochodów, inżynierii oraz technologii. Dajemy opcje nauki a jednocześnie dla najlepszych oferujemy ciekawe możliwości zatrudnienia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wartościowi ludzie

Land Rover współpracuje od lat z Czerwonym Krzyżem na skalę światową pomagając najbiedniejszym i najbardziej poszkodowanym ludziom na całym świecie. Współpracujemy m.in z Brytyjskim Czerwonym Krzyżem w praktyczny sposób pomagając ludziom żyjącym w samotności w wyizolowanym społeczeństwie, szczególnie po pobytach w szpitalu.

PARTNERZY
MIĘDZYNARODOWY CZERWONY KRZYŻ
Od roku 1954 współpracujemy z Czerwonym Krzyżem pomagając im dotrzec do najmniej dostepnych terenów na świecie.
FUNDACJA BORN FREE
Land Rover i Born Free współpracują celem ocalenia dzikich gatunków w ich naturalnych środowiskach
ROYAL GEOGRAPHICAL SOCIETY (WITH IBG)
Land Rover wspiera Royal Geographical Society od 25 lat sponsorując i organizując m.in takie wydarzenia jak Land Rover Bursary.
KONFIGURATOR
Skorzystaj z konfiguratora, aby stworzyć swojego idealnego Land Rovera
KATALOGI I CENNIKI
Skorzystaj z konfiguratora, aby stworzyć swojego idealnego Land Rovera
UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ
Zachęcamy do zapisania się na jazdę próbną i poznania samochodu w warunkach drogowych
NEWSLETTER
Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące samochodów Land Rover