Jesteśmy zdeterminowani do rozwijania naszego biznesu w sposób stabilny, zrównoważony tak abyśmy mogli tworzyć wartość dodaną dla naszych klientów, firmy oraz szeroko rozumianej ekonomii.

Dr Ralf Speth

CEO, Jaguar Land Rover

 • Cykl życia

  Aby zredukować całkowity wpływ działań marki na środowisko staramy się zarządzać cyklem życia naszych produktów w ramach programu Life Cycle Assessment w sposób ograniczający ich długoterminowy wpływ na środowisko naturalne.

 • Odpady jako wartościowy materiał

  Cutting waste and reducing water use are priorities. Increasingly we recognise the value of our resources by seeking innovative ways to reuse or recycle them.

 • Redukcja emisji CO2

  Bezustannie poszukujemy nowych dróg aby ograniczyć odcisk jaki pozostawiamy na środowisku swoimi działaniami. Planujemy ograniczyc emisje CO2 o 30% przez nasze działania do 2020 roku.

 • Tworzenie możliwości dla 12 milionów ludzi

  Wspieramy lokalne oraz globalne społeczności w bardzo szerokim zakreie obszarów: humanitarny, zdrowie, edukacja, design, technologia i talent. Wprowadzamy w życie programy takie jak program Korporacyjnej Społecznej Odpowiedzialności 2020.

Odpowiedzialność za środowisko

Odpowiedzialność za środowisko

Ofsetowanie Emisji CO2

Obecnie ofsetujemy 100% emisji celem inwestycji w lokalne projekty na całym świecie. Wspieramy dystrybucję innowacyjnych filtrów wody LifeStraw do 1,200,000 osób w Kenii sprawiając iż dłużej nie muszą jej gotować aby nadawała się do picia.

Zobacz film

Odpowiedzialność za środowisko

Odpowiedzialność za środowisko

SUSTAINABLE MANUFACTURING

Tworząc strategie zrównoważonego rozwoju zwracamy szczególną uwagę aby nasza produkcja i nasze zakłady były najnowocześniejszymi na świecie i spełniały najwyższe z norm ekologicznych stawianych przed tego typu fabrykami. Ograniczamy zużycie wody, energii oraz marnotrawstwo przestrzeni naturalnej.

Zobacz artykuł

Odpowiedzialność za środowisko

Odpowiedzialność za środowisko

Redukcja emisji CO2

Jak budować więcej samochodów a jednocześnie zmniejszyc emisję CO2? Jest to wyzwanie z jakim się bezustannie mierzymy. Modyfikujemy wszystko poczawszy od maszyn, przez całe procesu produkcji oraz logistykę. Rocznie inwestujemy miliony aby być jak najbardziej wydajnymi w naszej produkcji. Aby dowiedzieć się wiecej przeczytaj nasz raport środowiskowy.

Zobacz więcej

LAND ROVER HYBRID

Odpowiedzialność społeczna

Odpowiedzialność społeczna

Inpirując inżynierów przyszłości

Uważamy że inspirowanie przyszłej generacji inżynierów jest naszym obowiązkiem. Pragniemy aby czerpiąc z naszej wiedzy mogli rozwijać swoje umiejętności w jak najwyższym stopniu tworząc w przyszłości rozwiązania z których będzie się cieszyć całe społeczeństwo. W ramach naszych działań tworzymy również możłiwości dla utalentowanych młodych ludzi dołączenia do naszych programów rozwojowych (Apprenticeship Programmes)

Dowiedz się więcej

Odpowiedzialność społeczna

Odpowiedzialność społeczna

Programy rozwojowe młodzieży

Nasze programy rozwojowe dla młodych ludzi przyciągają rzesze młodych osób oraz są niezwykle wysoko oceniane wśród ekspertów HR. Ułątwiamy młodym rozpoczęcie ich drogi w projektowaniu samochodów, inżynierii oraz technologii. Dajemy opcje nauki a jednocześnie dla najlepszych oferujemy ciekawe możliwości zatrudnienia.

Dowiedz się wiecej

Odpowiedzialność społeczna

Odpowiedzialność społeczna

Wartościowi ludzie

Land Rover współpracuje od lat z Czerwonym Krzyżem na skalę światową pomagając najbiedniejszym i najbardziej poszkodowanym ludziom na całym świecie. Współpracujemy m.in z Brytyjskim Czerwonym Krzyżem w praktyczny sposób pomagając ludziom żyjącym w samotności w wyizolowanym społeczeństwie, szczególnie po pobytach w szpitalu.

Partnerzy

 • Międzynarodowy Czerwony krzyż
 • Fundacja BORN FREE
 • ROYAL GEOGRAPHICAL SOCIETY (WITH IBG)