1948 powodów, które czynią go unikatowym.

Niezrównany. Niedościgniony. Poruszający.
Od 75 lat Defender dostarcza powodów do zachwytu. Sprawdź legendarne właściwości terenowe w limitowanej edycji. Tylko 1948 egzemplarzy w tradycyjnie zielonym kolorze Grasmere Green, by uczcić rok 1948, w którym powstał Defender.

Limitowana kolekcja na 75-lecie Defendera

Absolutnie unikatowy Defender – w legendarnej formie, na 75-lecie modelu. Kolekcjonerską edycją nawiązuje do dziedzictwa Land Rovera oraz pierwszych egzemplarzy swojego pierwowzoru.
Wyróżnia go niezwykle bogate wyposażenie i jubileuszowe sygnatury wewnątrz i na nadwoziu pojazdu. Prawdziwy przedmiot pożądania dla koneserów niezwykłych możliwości Defendera.

Weź udział w jazdach testowych limitowaną wersją Defendera

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy do wybranego dealera, a my skontaktujemy się z Tobą
w celu potwierdzenia zapisu na jazdę testową Defenderem z limitowanej kolekcji.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Łopuszańskiej 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności