EMOCJE. W DODATKU ZIMĄ.

EMOCJE. W DODATKU ZIMĄ.

Bez względu na to, czy to wypad na weekend, czy planowany urlop, najważniejsze są zawsze emocje. Tych z Land Roverem z pewnością nie zabraknie. Wszystko dzięki sezonowej ofercie zimowych akcesoriów gotowych zapewnić moc wyjątkowych wrażeń.
zapytaj o ofertę

Emocje rozgrzane do białości

Połączenie Land Rovera z pasją do sportów zimowych oznacza pełnię emocji rozgrzanych do białości. Aby je urzeczywistnić, przygotowaliśmy szeroką gamę akcesoriów zimowych pomagających stworzyć dodatkową przestrzeń na komfortowe podróżowanie ze sportowym sprzętem.

Zimowe dodatki zapewniające moc wrażeń

Poznaj sezonowe akcesoria, które zapewnią Ci wyjątkowy komfort podczas zimowego wyjazdu.

• Bagażniki dachowe (poprzeczki) • Boksy dachow • Dywaniki gumowe • Maty do bagażnika • Organizery na fotele • Pokrowce na narty • Uchwyty na narty

Skorzystaj z oferty Land Rovera na sezonowe dodatki i daj się porwać zimowym emocjom.

Bezpieczeństwo i komfort

Zimowe akcesoria Land Rovera zwiększają komfort podróżowania oraz bezpieczeństwo pasażerów udających się na aktywny wypoczynek. W dodatku zimą, gdy potrzeba zdecydowanie więcej miejsca na bagaż. Zdecyduj się na ofertę Land Rovera, która sprawia, że dobre emocje są na wyciągnięcie ręki.

Lista dealerów i serwisów Land Rovera

Znajdź salon dealera, który znajduje się najbliżej Ciebie i zamów zimowe akcesoria do Twojego Land Rovera.

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności