<h1 style="font-size:30px;"><b>EVOQUE. MIEJSKI SUV DOSTĘPNY OD RĘKI. Z&nbsp;PEŁNYM UBEZPIECZENIEM.</h1>

EVOQUE. MIEJSKI SUV DOSTĘPNY OD RĘKI. Z PEŁNYM UBEZPIECZENIEM.

  • Radość z jazdy w mieście i w terenie
  • Wyrazista stylistyka przyciągająca spojrzenia
  • Sportowa sylwetka wyróżniająca się z tłumu
  • Idealne połączenie nowoczesnych technologii i luksusu
  • Komfortowe wnętrze miejskiego SUV-a na miarę XXI wieku
  • Pełny roczny pakiet ubezpieczeń OC, AC, NW za 1 zł*
  • Dostępność od ręki – spełniaj marzenia już teraz!

PEŁNY PAKIET UBEZPIECZEŃ ZA 1 ZŁ*

Z Range Roverem Evoque każda wyprawa oznacza pełnie niezapomnianych emocji.
Teraz możesz puścić wodze fantazji i zrealizować moc swoich motoryzacyjnych marzeń, bez troski o koszty ubezpieczenia.
W naszej specjalnej ofercie pełny roczny pakiet ubezpieczeń OC, AC i NW masz za 1 zł*.

SPRAWDŹ OFERTĘ SAMOCHODÓW DOSTĘPNYCH OD RĘKI

Wypełnij i wyślij formularz, a nasz dealer skontaktuje się z Tobą, by znaleźć dla Ciebie model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności

*Dotyczy pojazdów dostarczanych przez importera JLR Poland sp. z o.o., ul. Łopuszańska 38B, 02-232 Warszawa, KRS: 0000847401, w pakiecie z prawem do zakupu pakietu ubezpieczeń za 1 zł. Szczegóły dotyczące: pojazdów dostarczanych z prawem do zakupu pakietu ubezpieczeń za 1 zł – znajdują się w informacji zamieszczonej na stronie www.landrover.pl/szczegoly-ofert-ubezpieczen, listy pojazdów – znajdują się u wszystkich dealerów.