LAND ROVER DOOKOŁA ROKU

LAND ROVER DOOKOŁA ROKU


Wszystko, co dobre… może trwać bez końca. Nie musisz się już martwić zataczającymi koło porami roku i zmieniającą się wraz z nimi aurą. Wystarczy, że skorzystasz z wyprzedaży zestawów kół zimowych Land Rovera po lepszych, posezonowych cenach i zapewnisz sobie moc radości z wypraw przez cały rok.
Masz niepowtarzalną okazję, by w łatwy sposób skompletować koła zimowe na następny sezon do Twojego Land Rovera. Teraz możesz je nabyć w korzystnej cenie lub rozłożyć płatność na przyjazne raty, których wysokość odpowiada kwocie zakupu jednego koła.

Bądź gotowy na zmieniające się warunki atmosferyczne i ciesz się pełnią przygód w czasie wypraw Twoim Land Roverem przez okrągły rok.

Wypełnij formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą,
by przedstawić szczegóły oferty wyprzedaży zestawów kół zimowych dla Twojego Land Rovera.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności