<h1 style="font-size:30px;"><b>LAND ROVER DISCOVERY SPORT.  NIE&nbsp;PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ.  Z PEŁNYM UBEZPIECZENIEM.</h1>

LAND ROVER DISCOVERY SPORT. NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ. Z PEŁNYM UBEZPIECZENIEM.

  • Sportowe wzornictwo i dynamiczna sylwetka
  • Doskonała zwrotność i niezrównane właściwości terenowe
  • Wysoki poziom komfortu i niedościgniona wszechstronność
  • Rodzinny SUV z możliwością elastycznej aranżacji wnętrza i dużą pojemnością bagażnika
  • Pełny roczny pakiet ubezpieczeń OC, AC, NW za 1 zł*
  • Dostępność od ręki – spełniaj marzenia już teraz!

PEŁNY ROCZNY PAKIET UBEZPIECZEŃ ZA 1 ZŁ*

Wszechstronny Land Rover Discovery Sport skutecznie zachęca do niezłomnego odkrywania w każdych okolicznościach.
Teraz funkcjonalny SUV dostępny jest w wyjątkowej ofercie z pełnym rocznym pakietem ubezpieczeń OC, AC, NW za 1 zł*.
Podejmij wyzwanie i ciesz się radością odkrywania bez zahamowań.

ODKRYJ SZEROKĄ OFERTĘ
NIEPRAWDOPODOBNIE WSZECHSTRONNEGO SUV-A OD LAND ROVERA.

Wypełnij i wyślij formularz, a nasz dealer skontaktuje się z Tobą,
by znaleźć dla Ciebie model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności

*Dotyczy pojazdów dostarczanych przez importera JLR Poland sp. z o.o., ul. Łopuszańska 38B, 02-232 Warszawa, KRS: 0000847401, w pakiecie z prawem do zakupu pakietu ubezpieczeń za 1 zł. Szczegóły dotyczące: pojazdów dostarczanych z prawem do zakupu pakietu ubezpieczeń za 1 zł – znajdują się w informacji zamieszczonej na stronie www.landrover.pl/szczegoly-ofert-ubezpieczen, listy pojazdów – znajdują się u wszystkich dealerów.