NOWY
Range rover

ZAPYTAJ TWOJEGO DEALERA LAND ROVER
O INDYWIDUALNĄ OFERTĘ NA NOWEGO
RANGE ROVER-A

ZAPYTAJ TWOJEGO DEALERA LAND ROVER O INDYWIDUALNĄ OFERTĘ NA NOWEGO RANGE ROVER-A

  • W ofercie samochody dostępne od ręki.
  • W Leasingu To Go nie spłacasz całkowitej wartości samochodu, a jedynie przewidywaną utratę jego wartości w okresie trwania umowy leasingowej.
  • Twój dealer gwarantuje wykup samochodu po zakończeniu leasingu.
  • Leasing To Go dopasowuje się do Twoich potrzeb. Ty decydujesz jakiej wysokości raty spłacasz ustalając wysokość opłaty wstępnej, liczbę rat, roczny limit kilometrów.

Wypełnij formularz i odbierz szczegółową ofertę!

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności