Doświadcz przyjemności <br>z jazdy… <br>Range Roverem Evoque.

Doświadcz przyjemności
z jazdy…
Range Roverem Evoque.


Wyrazisty. Zwrotny. Wyrafinowany. Zaskakuje znakomitymi właściwościami jezdnymi w mieście i terenie. Wysoka jakość wykończenia oraz szlachetne materiały zapewniają doskonałe warunki do podróżowania. Weź udział w jazdach testowych i doświadcz niezrównanego komfortu, jaki oferuje Range Rover Evoque.
Poznaj model

Weź udział w jazdach testowych Range Roverem Evoque

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy do wybranego dealera, a my skontaktujemy się z Tobą
w celu potwierdzenia zapisu na jazdę testową wyrafinowanym Range Roverem Evoque.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności