Range Rover Velar. Samochód mistrza.

Range Rover Velar. Samochód mistrza.


Najlepszy polski golfista Adrian Meronk wybrał samochód, który niezawodnie wspiera go w drodze na sportowy szczyt. Niezmiernie utalentowany przedstawiciel swojej dyscypliny oraz niezwykle wyrafinowany, a zarazem funkcjonalny Range Rover Velar… to perfekcyjne połączenie jedyne w swoim rodzaju. POZNAJ MODEL
SKONFIGURUJ WŁASNY

Adrian Meronk przeciera szlaki

Kariera Adriana Meronka to wyjątkowa historia licznych sukcesów na każdym szczeblu rozgrywek. Zdobywając coraz to nowe szczyty, nasz mistrz jako pierwszy Polak wygrał turniej cyklu DP World Tour, został pierwszym polskim olimpijczykiem w golfie, a także jako pierwszy zagrał w wielkoszlemowym turnieju US Open.

Co wyróżnia samochód mistrza?


Samochód w świecie golfa powinien pozwolić szybko i komfortowo (mieszcząc przy tym obszerny ekwipunek zawodnika) dostać się na pola golfowe, zazwyczaj oddalone od centrów miast. Nic zatem dziwnego, że Range Rover Velar to auto godne mistrza.

To, co szczególnie zwraca uwagę Adriana Meronka, to styl i wyrafinowanie modelu Velar. Zachwyca go atletyczna sylwetka SUV-a i wzornictwo z najwyższej półki połączone z doskonałą jakością wykończenia wnętrza.

Napęd 4x4 sprawia, że Range Rover Velar doskonale radzi sobie w każdych okolicznościach – i na autostradzie, i w terenie. Znakomite właściwości jezdne i 3-litrowy silnik o mocy 400 KM wzbudzają bezgraniczne zaufanie mistrza.

Poznaj Range Rover Velar

Elegancki design, najwyższej klasy wzornictwo i niedoścignione właściwości terenowe. Range Rover Velar to awangardowy SUV, który przesuwa granicę wyrafinowania. Jego doskonała forma pozwala mu znakomicie odnaleźć się w zróżnicowanych warunkach, a wszechstronność i funkcjonalność zapewniają najwyższy komfort. Chcesz odkryć więcej?
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wyrafinowane i luksus

Wyrafinowane i luksus

Range Rover Velar łączy współczesny luksus z najwyższej klasy wykończeniem, co sprawia, że podróż awangardowym SUV-em każdorazowo jest źródłem niezrównanej przyjemności.
Dopracowane wnętrze

Dopracowane wnętrze

Model Range Rover Velar wyróżnia się funkcjonalnością i niezwykle wysoką jakością wzornictwa oraz szeroką gamą nowoczesnych materiałów wykończeniowych zapewniając doskonały komfort podróży.
Technologia

Technologia

Wysoko zaawansowane rozwiązania technologiczne zastosowane w modelu Range Rover Velar jeszcze bardziej podnoszą komfort i zwiększają przyjemność z podróżowania wyrafinowanym SUV-em Range Rovera.

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Łopuszańskiej 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności