Pasja przerodziła się w pewność

Pasja przerodziła się w pewność

Czerp radość z jazdy swoim Land Roverem jeszcze dłużej. Bez obaw ruszaj w kolejną trasę, dzięki ubezpieczeniu od kosztów napraw. Niezwykła oferta ubezpieczenia od kosztów napraw, którą ci oferujemy to obietnica niezawodności podczas każdej twojej podróży.

Pasja i satysfakcja

Nowoczesne rozwiązania, które dodają ci pewności na drodze i design, który nie pozwala przejść obojętnie obok twojego Land Rovera. To właśnie za to, tak bardzo cenisz swój samochód. Pozwól trwać tej pasji pełnej satysfakcji kolejne lata. Uda ci się to z ubezpieczeniem od kosztów napraw dla aut starszych niż 3 lata.

Pewność o każdej porze

Skorzystaj z ubezpieczenia, które zapewnia Ci pokrycie wszystkich kosztów napraw przez 12 miesięcy.
Program obejmuje pojazdy marki Land Rover, które:
Nie mają gwarancji producenta.
Są starsze niż 3 lata.
Ochrona gwarantuje naprawę szkód powstałych w wyniku awarii elementów lub zespołów pojazdu zamontowanych fabrycznie, a także części zamiennych zatwierdzonych przez producenta i objętych ubezpieczeniem

Bezpieczeństwo zaczyna się od gwarancji

Zdecyduj się na proste i klarowne ubezpieczenia auta od nieplanowanych kosztów napraw. Korzystaj z zaawansowanej diagnostyki i gwarancji zamienności oryginalnych części. Zgłoś się do swojego dealera i zapytaj o ofertę dla twojego Land Rovera.

Lista salonów 

Znajdź salon dealera, który znajduje się najbliżej Ciebie i zamów ubezpieczenie od kosztów napraw dla swojego Land Rovera.

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW NAPRAWY

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW NAPRAWY

Land Rover wraz z partnerami ubezpieczeniowymi przygotował bezkonkurencyjną ofertę w postaci Ubezpieczenia Kosztów Napraw, które ma na celu pokrycie wszystkich koniecznych wydatków na naprawę pojazdu w razie jego awarii po zakończeniu fabrycznej, 3 letniej gwaracji pojazdu. Dzięki temu Twój Land Rover będzie Ci służyć nieprzerwanie, będąc zawsze gotowym do drogi.