RANGE ROVER VELAR. WYRAFINOWANIE<br> I DOSTĘPNOŚĆ.

RANGE ROVER VELAR. WYRAFINOWANIE
I DOSTĘPNOŚĆ.


  • Piękna, przykuwająca wzrok sylwetka
  • Napęd 4x4 zapewniający pełnię możliwości terenowych
  • Wygodne i funkcjonalne wnętrze z przestrzenią ładunkową o objętości aż do 1811 litrów
  • Bogata oferta modeli w różnych konfiguracjach
  • Dostępność od ręki – spełniaj marzenia już teraz!

SPRAWDŹ SZEROKĄ OFERTĘ SAMOCHODÓW DOSTĘPNYCH OD RĘKI. TU I TERAZ.

Wypełnij i wyślij formularz, a nasz dealer skontaktuje się z Tobą, by znaleźć dla Ciebie
model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności