Mamy przyjemność zaprosić do ekskluzywnego grona Klientów marki Land Rover – jednej z najbardziej legendarnych, motoryzacyjnych marek świata.

Land Rover zdefiniował segment SUV-ów klasy Premium, projektując komfortowe, najwyższej jakości samochody, charakteryzujące się niespotykaną na rynku wszechstronnością i możliwościami terenowymi.

W specjalnej ofercie dla Klientów Citigold Private Client, Citigold oraz posiadaczy Karty Kredytowej Citibank World Elite MasterCard Ultime, proponujemy wyjątkowe warunki zakupu samochodów Land Rover w formie 10% zniżki, co stanowi, w przypadku wyboru miejskiego SUV-a Evoque co najmniej 15.900* złotych korzyści, a w przypadku flagowego modelu Range Rover SVAutobiography nawet 100.200* złotych korzyści.

Prosimy o pozostawienie danych kontaktowych oraz wybór preferowanego przedstawiciela marki Land Rover.

Doradca Klienta skontaktuje się z Państwem niezwłocznie i przedstawi szczegóły oferty.

OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ

*Oferta ważna do 30 września 2017 w autoryzowanych salonach Land Rover na terenie Polski i obejmuje wszystkie modele z gamy Land Rover oraz Range Rover. Informujemy, że zniżki nie sumują się i nie łączą się z innymi promocjami. Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.