FUNKCJE PROTECT

FUNKCJE PROTECT

APLIKACJA REMOTE ESSENTIALS

Użytkownik może łączyć się ze swoim Land Roverem z dowolnego miejsca w świecie za pomocą systemu Remote Essentials, czyli na przykład sprawdzić stan blokady drzwi lub poziom paliwa.

Dowiedz się więcej

FUNKCJE PROTECT

FUNKCJE PROTECT

ZOPTYMALIZOWANA USŁUGA Land Rover ASSISTANCE


Poprzez naciśniecie przycisku po lewej stronie konsoli dachowej, lub z poziomu ekranu Assistance aplikacji Land Rover InControl Remote, można nawiązywać bezpośrednie połączenie z zespołem Land Rover Assistance.

FUNKCJE PROTECT

FUNKCJE PROTECT

POŁĄCZENIE ALARMOWE SOS

W przypadku zaistnienia zdarzenia drogowego i zadziałania poduszek powietrznych, zostanie nawiązane połączenie telefoniczne ze służbami ratunkowymi, a połączenie alarmowe SOS może również zacząć wysyłać istotne informacje, w tym lokalizację użytkownika.

FUNKCJE Connect

 • WI-FI HOTSPOT
  WI-FI HOTSPOT

  Punkt dostępowy Wi-Fi za pośrednictwem pokładowego złącza 4G w Jaguarze pozwala pasażerom podłączyć do Internetu do 8 urządzeń na raz.*

  Dowiedz się więcej
 • REMOTE PREMIUM
  REMOTE PREMIUM

  Kompatybilne z większością smartfonów z systemami Android i Apple iOS, aplikacja Remote Premium umożliwia interakcję z autem użytkownika na odleglość.

  Dowiedz się więcej
 • APLIKACJE INCONTROL
  APLIKACJE INCONTROL

  Aplikacja InControl obejmuje zestaw zoptymalizowanych pod kątem pojazdu aplikacji interaktywnych, które umożliwiają strumieniowe przesyłanie multimediów, usług opartych na chmurze i usług lokalizacyjnych i innych - za pośrednictwem portu USB.

  Dowiedz się więcej

PROTECT


W celu zwiększenia spokoju umysłu użytkownika, usługa Protect obejmuje funkcje Remote, tj. zdalne, zoptymalizowaną usługę Land Rover Assistance, oraz połączenia alarmowe SOS. Można dokonywać między innymi zdalnego sprawdzenia poziomu paliwa, stanu okien i drzwi i odnaleźć Jaguar użytkownika na zatłoczonym parkingu, a wszystkie to za pomocą smartfona użytkownika. W przypadku awarii, zoptymalizowana usługa Jaguar Assistance przekazuje informację o lokalizację pojazdu oraz dane diagnostyczne samochodu do pomocy drogowej. W przypadku poważnego zdarzenia drogowego, funkcja połączenia alarmowego SOS automatycznie przesyła zawiadomienie do służb kryzysowych z podaniem lokalizacji oraz nawiązaniem połączenia telefonicznego.

Obejrzyj film

APLIKACJA CONNECT

Connect zapewnia trzy podstawowe usługi: aplikacje InControl pozwalające na wykorzystywanie zgodnych smartfonowych aplikacji za pośrednictwem ekranu dotykowego pojazdu; punkt dostępowy Wi-Fi pozwalający na skonfigurowanie pokładowej sieci do 8 urządzeń na raz, oraz usługę Remote Premium pozwalającą na zdalną interakcję z Jaguarem użytkownika.

Funkcje Connect Pro

 • PUNKT DOSTĘPOWY WI-FI
  PUNKT DOSTĘPOWY WI-FI

  Punkt dostępowy Wi-Fi za pośrednictwem pokładowego złącza 4G w Jaguarze pozwala pasażerom podłączyć do Internetu do 8 urządzeń na raz.

  Dowiedz się więcej
 • REMOTE PREMIUM
  REMOTE PREMIUM

  Kompatybilne z większością smartfonów z systemami Android i Apple iOS, aplikacja Remote Premium umożliwia interakcję z autem użytkownika na odleglość**.

  Dowiedz się więcej
 • APLIKACJE INCONTROL
  APLIKACJE INCONTROL

  Aplikacja InControl obejmuje zestaw zoptymalizowanych pod kątem pojazdu aplikacji interaktywnych, które umożliwiają strumieniowe przesyłanie multimediów, usług opartych na chmurze i usług lokalizacyjnych i innych - za pośrednictwem portu USB*.

  Dowiedz się więcej
 • Usługi Pro Services
  Usługi Pro Services

  Dostępne jako część pakietu Connect Pro w systemie Touch Pro, usługi Pro stanowią szereg unikalnych usług nawigacyjnych.

  Dowiedz się więcej