– Zapewnianie rozrywki dzięki ponad 45 000 darmowych audiobooków

 • ACCUWEATHER
  ACCUWEATHER

  Aplikacja Weather for Life zapewnia najlepsze informacje pogodowe w jakości Superior Accuracy™, dla każdej lokalizacji, z bezobsługowo podawanymi aktualnymi warunkami pogodowymi, prognozami godzinowymi, alertami o trudnych warunkach pogodowych i podsumowaniem MinuteCast®, a wszystko to podczas jazdy, oraz bezpiecznie, spokojnie i bez zakłóceń.

 • DYKTAFON
  DYKTAFON

  Dyktafon to pierwsza aplikacja do nagrywania głosu, przeznaczona specjalnie do tego, by móc w dowolnym momencie podczas jazdy uchwycić i zapisać ważną myśl. Aplikacja umożliwia synchronizowanie nagrań z Dropbox lub Google Drive™ i tagowanie ich w celu szybkiego filtrowania zarejestrowanych nagrań.**

 • FAMILONET
  FAMILONET

  Familonet w mgnieniu oka udziela odpowiedzi na pytanie „Gdzie oni są?”. Aplikacja stanowi darmową usługę lokalizacyjną do wykorzystania przez rodziny, przyjaciół i inne małe społeczności, pozwalającą na łatwy kontakt z ludzi ważnymi w życiu użytkownika.

 • MAPY GENIUS
  MAPY GENIUS

  Mapy Genius to nawigacja GPS w jakości premium na telefony iPhone i telefony z systemem Android. Wszystkie mapy są przechowywane w urządzeniu, i z tego względu nie są naliczane koszty roamingu, i bateria może działać dłużej. Bogaty zestaw funkcji Map Genius zapewnia funkcjonalność równą lub wyższą niż profesjonalne systemy nawigacji.

 • SYGIC
  SYGIC

  Sygic stanowi system nawigacji GPS działający w trybie offline, zapewniający każdego dnia 33 milionom osób w 115 krajach pewną i bezpieczną podróż.

 • CitySeeker
  CitySeeker

  CitySeeker w czasie podróży działa jako osobisty przewodnik w mieście i w zakresie informacji turystycznych. Zapewnia łatwe poznawanie ponad 500 miast na całym świecie, w tym hoteli, restauracji, atrakcji turystycznych i kulturalnych.

 • PARKOPEDIA
  PARKOPEDIA

  Parkopedia to największy na świecie dostawca informacji o miejscach do parkowania używany online każdego miesiąca przez miliony kierowców za pośrednictwem smartfonowej aplikacji. Parkopedia zapewnia szczegółowe informacje o 28 mln miejsc parkingowych w ponad 90 000 parkingów w 6 000 miast w 40 krajach.

 • Glympse
  Glympse

  Glympse stanowi szybki, darmowy i prosty sposób na udostępnianie własnej lokalizacji za pomocą GPS, i dzielenie się w czasie rzeczywistym własną lokalizacją z przyjaciółmi i rodziną.

 • Najnowsze informacje
  Najnowsze informacje

  Aplikacja "News on Board" wykorzystuje technologie "text-to-speech" do oferowania wysokiej jakości wiadomości zawierających informacje od wiodących agencji informacyjnych na całym świecie w sześciu oddzielnych kategoriach, pozwalając na bieżąco śledzić rozwój sytuacji w czasie rzeczywistym, podczas gdy jesteś w podróży.

 • Jak obsługiwać aplikacje InControl
  Jak obsługiwać aplikacje InControl

  Gdy połączysz się ze swoim Smartfonem, możesz obsługiwać Aplikacje InControl za pomocą ekranu dotykowego w swoim samochodzie. Aby dowiedzieć się jak zainstalować oraz wyszukiwać kompatybilne aplikacje prosimy o skontaktowanie się lokalnym przedstawicielem marki Land Rover lub o sprawdzenie informacji na stronie internetowej. Po ściągnięciu aplikacji, podłącz swojego smartfona za pomocą kabla USB aby używac ich na ekranie w samochodzie.

 • Kompatybilne urządzenia
  Kompatybilne urządzenia

  Aplikacje InControl są dostępne na większości smartfonów z systemami Android i Apple iOS. Aplikacje InControl współpracują idealnie z ekrane dotykowym Twojego samochodu. Zaplanuj, odkrywaj i bądź zawsze na bieżąco.

  Sprawdź kompatybilność