Hotspot Wi-Fi ma za zadanie utrzymywać możliwość łączności z otaczającym światem. Pozwala Tobie i Twoim pasażerom na podłączenie swoich urządzeń mobilnych do sieci za pomocą stabilnego punktu dostępowego sieci 3G. Oznacza to, że można do niego podłączyć nawet 8 urządzeń mobilnych jednocześnie aby być na bieżąco z najważniejszymi informacjami, pracą i czerpać jak najwięcej z multimedialnego świata podczas długiej podróży.

Stabilność punktu dostępowego została zagwarantowana dzięki wykorzystaniu silnej anteny zewnętrznej pojazdu, a nie jak w innych przypadkach anteny smartfona.

Wystarczy wsadzić kartę SIM z wykupionym pakietem danych do specjalnego gniazda w Twoim Land Roverze i włączyć funkcję Hotspotu Wi-Fi za pomocą ekranu dotykowego system InControl. Sygnał jest dodatkowo wzmacniany poprzez zewnętrzną antenę samochodu zapewniając stabilny dostęp do Internetu gdziekolwiek się wybierzesz.

Gdy zostanie uruchomiony hotspot sieci 3G można podłączyć do niego smartfony, tablety lub inne urządzenia mobilne za pomocą funkcji przyłączeniowych.

W przypadku problemów z uaktywnieniem punktu dostępu sieci 3G prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem marki Land Rover.

W zależności od dostawcy usług komórkowych i rodzaju planowanego planu możesz skorzystać z danych dostępnych już w telefonie komórkowym. Niektórzy dostawcy oferują plany udostępnione, gdzie można uzyskać dodatkową kartę SIM dla punktu Wi-Fi i przyłączyć go do wspólnego planu. Oznacza to, że Twój punkt dostępowy Wi-Fi i Twój telefon komórkowy zużywają dane z udostępnionego pakietu dodatkowego, a otrzymasz pojedynczy rachunek.

Hotspot Wi-Fi dostępny jest tylko w samochodach wyposażonych w system Connect.

W zależności od wybranego systemu multimedialnego, wymagane są dwa rodzaje kart SIM.

  • Dla systemu Touch wymagana jest karta Mini SIM
  • Dla systemu Touch Pro wymagana jest karta Micro SIM

Powrót do łaczności InControl
Podręcznik Użytkownika