zawsze blisko potrzebujących

Naszym celem jest poprawa jakości życia innych. Reagujemy na bieżąco na wydarzenia na świecie. Podejmujemy działania tam, gdzie jest to konieczne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
POMAGAMY TAM, GDZIE JEST TO MOŻLIWE

Land Rover od wielu lat angażuje się w akcje społeczne. Wspiera grupy i organizacje charytatywne, które niosą pomoc najbardziej potrzebującym. Nie pozostaje obojętny na krzywdę innych. Wszędzie tam, gdzie jest to możliwe oferuje swoje wsparcie. Dzięki zaawansowanej technologii, którą posiada podejmuje liczne inicjatywy społeczne. Wprowadza rozwiązania, które polepszają los ludzi i zwierząt na całym świecie.

Działania globalne
Koncern Land Rover wspiera kluczowe organizacje pomocowe, takiej jak Czerwony Krzyż oraz fundacje działające na rzecz poprawy stanu życia ludzi i zwierząt. Oferuje swoje samochody oraz dzieli się umiejętnościami z zakresu projektowania i inżynierii, aby inni mogli dzięki nim chronić swoje zdrowie i życie. Dowiedz się więcej o działaniach globalnych marki.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Działania lokalne
Land Rover inspiruje całą swoją globalną społeczność i zachęca do działania na rzecz innych w zakresie lokalnym. Idąc z duchem marki, salony dilerskie Jaguar i Land Rover w Polsce wspierają swoimi działaniami różne inicjatywy lokalne.
Dowiedz się więcej na temat działań CSR naszych dilerów.