Land Rover Pomoc Potrzebującym

Land Rover
Pomoc Potrzebującym


Naszym celem jest poprawa jakości życia innych. Reagujemy na bieżąco na wydarzenia na świecie. Podejmujemy działania tam, gdzie jest to konieczne.

DZIAŁANIA GLOBALNE

Koncern Land Rover wspiera kluczowe organizacje pomocowe, takiej jak Czerwony Krzyż oraz fundacje działające na rzecz poprawy stanu życia ludzi i zwierząt. Oferuje swoje samochody oraz dzieli się umiejętnościami z zakresu projektowania i inżynierii, aby inni mogli dzięki nim chronić swoje zdrowie i życie. Dowiedz się więcej o działaniach globalnych marki.

Covid-19

Covid-19

Koncern Jaguar Land Rover zapewnił ponad 300 samochodów do użytku grup reagowania kryzysowego, walczących z epidemią koronawirusa na świecie. Pojazdy wspierają działania Czerwonego Krzyża w wielu krajach. Pracownicy i wolontariusze dostarczają nimi m.in. leki i żywność osobom starszym. W celu wsparcia służby zdrowia i zapewnienia odpowiedniego sprzętu ochronnego, koncern produkcje również przyłbice ochronne w zakładzie szybkiego prototypowania drukiem 3D w Gaydon, w Wielkiej Brytanii.
czerwony krzyż

czerwony krzyż

Ponad 60 lat Land Rover wspiera globalnie Czerwony Krzyż, zmieniając życie milionów ludzi na świecie. Wsparcie Land Rovera pomogło uzyskać dostęp do odległych społeczności, poprawić stan zdrowia żyjących tam ludzi, ich warunki sanitarne oraz pozwolić na działanie w razie zagrożenia klęskami żywiołowymi. Oprócz zapewnienia standardowych samochodów, zespół Land Rovera zaprojektował również specjalną wersję auta „Project Hero” dla zespołów reagowania kryzysowego.
invictus games

invictus games

Jaguar Land Rover od początku wspiera i buduje rozpoznawalność Igrzysk Invictus Games skierowanych do żołnierzy i weteranów wojennych rannych w misjach. W zawodach biorą udział reprezentacje z całego świata, w tym również z Polski. Igrzyska powstały z inicjatywy księcia Harrego, Pierwsze z nich miały miejsce we wrześniu 2014 w Londyńskim Parku Olimpijskim Królowej Elżbiety.
fundacja born free

fundacja born free

Land Rover zapewnia samochody fundacji Born Free, która chroni świat dzikich zwierząt. Współpraca trwa od 2002 roku. Dzięki pojazdom, pracownicy fundacji mogą dotrzeć w najbardziej odległe miejsca rezerwatów w Afryce i Azji Południowej. Kontrolują i dbają o dobrostan żyjących tam zwierząt, zapewniając zrównoważony rozwój.
inżynierowie przyszłości

inżynierowie przyszłości

Koncern Land Rover stworzył program edukacyjny dla dzieci pt. „Inspirujemy Przyszłych Inżynierów”, celem którego jest przekazywanie wiedzy technologicznej najmłodszym. Ponad 200 tys. dzieci wzięło już w nim udział ucząc się i poszerzając wiedzę zdobytą w szkole. Inwestycja w najmłodsze pokolenie to jedno w ważniejszych działań firmy.
programy rozwojowe

programy rozwojowe

Z myślą o kształtowaniu przyszłych inżynierów branży motoryzacyjnej, Land Rover stworzył programy rozwojowe dla młodzieży. Skorzystać z nich mogą młodzi ludzie zainteresowani w przyszłości pracą w branży. Programy odbywają się na różnych poziomach, każdy z nich cieszy się zainteresowaniem. Chętnych nie brakuje.