NIOSĄC POMOC

NA MIEJSCU W CZASIE KRYZYSU

Zespoły Włoskiego Czerwonego Krzyża polegały na Defenderze, gdy przez lockdown jeszcze bardziej skomplikowało się życie bezdomnych w Rzymie podczas mroźnej i wilgotnej zimy.


Zespół był gotowy do pomocy, w swoim Defenderze 110 Włoskiego Czerwonego Krzyża załadowanym gorącymi posiłkami, ciepłą odzieżą i środkami medycznymi. Objeżdżając miasto, oferowali pomoc ludziom, których znaleźli skulonych w alejkach i bramach budynków.


Wspieranie bezdomnych w Rzymie było tylko jednym ze sposobów, w jaki Defender pomógł lokalnym zespołom Czerwonego Krzyża zwiększyć wpływ w roku bezprecedensowych wyzwań na całym świecie.


Inspirujący wolontariusze humanitarni byli w terenie na trzech kontynentach w czasie kryzysu, radząc sobie z klęskami żywiołowymi, ograniczeniami związanymi z Covid i nagłymi przypadkami medycznymi.

Australijski Czerwony Krzyż wsparł ponad 36 000 osób w ramach programu odbudowy po niszczycielskich pożarach lasów. Defendery pomogły dostać się w najbardziej oddalone zakątki, aby zorganizować ćwiczenia przygotowujące ludzi na przyszłe sytuacje kryzysowe i zapewnić wsparcie psychologiczne osobom poddanym obowiązkowej kwarantannie hotelowej podczas pandemii.


Meksykański Czerwony Krzyż przeprowadził szkolenia ratujące życie w odizolowanych społecznościach żyjących z dala od służb ratunkowych. Wolontariusze i pracownicy pokonywali dziennie 400 km w trudnym terenie, aby dostarczyć niezbędną wiedzę i sprzęt do udzielania pierwszej pomocy.

W Wielkiej Brytanii Defendery dostarczały żywność rodzinom odizolowanym w odległych miejscach podczas pandemii Covid-19. Dostarczały również środki ochrony osobistej poza Szkocję i wspierał ogólnokrajowe rozpowszechnianie szczepionek.


Przez cały czas zespoły Czerwonego Krzyża reagowały na sytuacje kryzysowe w całej Wielkiej Brytanii, takie jak pożary domów, szkody spowodowane przez nawałnice i powodzie.


JLR dostarczył 267 Defenderów i innych pojazdów, aby pomóc w ogólnoświatowej walce z Covid-19.

ODKRYWAJ DALEJ

DEFENDER 110

DEFENDER 110

Spakuj się i jedź dokądkolwiek. Opcjonalne siedzenia w trzecim rzędzie i potężne możliwości terenowe.
PRZETESTOWANY PRZEZ EKSPERTÓW CZERWONEGO KRZYŻA

PRZETESTOWANY PRZEZ EKSPERTÓW CZERWONEGO KRZYŻA

Gotowy do pomocy humanitarnej w każdym miejscu.