LEGENDARNY

LAND ROVER
DISCOVERY


JUŻ OD 1.593 ZŁ
NETTO/MIES.

OTRZYMAJ OFERTĘ
LAND ROVER DISCOVERY - ZNIESIE KAŻDE WYZWANIE

Land Rover Discovery to samochód o niespotykanym wcześniej poziomie możliwości oraz zaawansowania technologicznego.
Nowoczesne wnętrze z rekordowym w tej klasie bagażnikiem o pojemności do 2 500 litrów oraz miejscem dla siedmiu dorosłych osób
dostępne jest z systemem inteligentnego składania foteli za pomocą smartfona.


Discovery wciąż podnosi poprzeczkę w zakresie właściwości terenowych – 283 mm prześwitu i rekordowe 900mm głębokości brodzenia,
komfortowe, pneumatyczne zawieszenie i możliwość holowania przyczepy o masie 3 500 kg mówią same za siebie.

DISCOVERY DOSTĘPNY JEST JUŻ OD 1.593 ZŁ NETTO/MIES.
W ABONAMENCIE PREMIUM LEASE

OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ
Kalkulator finansowy
d
Kalkulator finansowy
.
Wybierz
Wybierz Model
Samochód
Wersja
Silnik
Wersja wyposażenia
Finansowanie
Finansowanie
Zmień model
Rodzaj finansowania
Oblicz ratę
Oblicz

Aby wygenerować orientacyjną wycenę, ustaw suwaki na odpowiednie wartości i kliknij „OBLICZ”

Podsumowanie
EDIT QUOTE
Car Price
Deposit
Loan Amount
Ballon Amount
Monthly Payment
Monthly
Weekly Payment
Total Amount Repayable
Ładowanie...
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później.

BUSINESS FINANCE UNAVAILABLE

Any product is not available on your model selection. Please modify your selection criteria.

AIzaSyBNHr5UUXQdzjmuPIv3EQIAqFQTmVynsjc
1PuDpFVDV9fjK7xH6HwjfBEOHbqaVza-OmeBAIela4UE
lrdx
B2
Z400
Premium lease
Down Payment
Intrest Rate
Duration
12,18,20,24,30,36,40,48,50,60
Balloon
km
Najlepsze zdolności terenowe w klasie
Discovery to nie tylko nowoczesny "SUV", potrafi znacznie więcej - świetnie radzi sobie nawet w najtrudniejszym terenie. Jego zdolność holowania na poziomie 3500 kg oraz systemy wspomagające jazdę pozwalają być mu o duży krok przed rywalami. Zoptymalizowana geometria w połączeniu z unikalnymi technologiami marki Land Rover zapewniają, że dostarcza zdecydowanie najlepsze możliwości terenowe w swojej klasie.
yt:ORwGB2SLhpg
Wszechstronnie doskonały - 7 pełnowymiarowych foteli
Legendarna wszechstronność kabiny Discovery jest uwydatniona poprzez łatwo konfigurowalne, opcjonalne 7-osobowe wnętrze o niespotykanym komforcie z mnóstwem schowków i sprytnie wykorzystaną przestrzenią. System inteligentnego składania foteli pozwala na dowolną konfigurację siedzeń w drugim i trzecim rzędzie używając przełączników zlokalizowanych w bagażniku, na głównym ekranie dotykowym lub zdalnie za pomocą twojego smartfona.
yt:1krjKSksfM4
Holowanie przyczepy o masie do 3500 kg
Discovery pozwala holować przyczepę o masie własnej wynoszącej nawet 3500 kilogramów przewyższając konkurencję. Dostępne elementy dodatkowe takie jak, elektrycznie wysuwany hak holowniczy lub asystent holowania wynoszą możliwości holownicze Discovery na zupełnie inny poziom.
yt:43aNoqfKnCA
Nowoczesne technologie
System Infotainment zapewnia najwyższy poziom łączności i informacji. Od funkcji wspomagających jazdę, parkowanie i wspomaganie holowania, po najnowocześniejsze technologie - masz cały świat na wyciągnięcie ręki.
yt:NR3t-WJEt78
Największa w klasie pojemność bagażnika
W zależności od konfiguracji siedzeń, Discovery posiadający przestronne wnętrze jest w stanie zapewnić prawie 2500 litrów przestrzeni za pierwszym rzędem siedzeń oraz 1137 litrów przestrzeni za drugim rzędem i niezależne składanie wszystkich foteli.
Oryginalne akcesoria Land Rover Gear
Discovery jest tak wszechstronny i funkcjonalny, że może funkcjonować w najróżniejszych rolach i warunkach. Niemniej niektórzy właściciele zechcą nadać mu swój osobisty charakter, doposażając swego nowego Discovery w akcesoria z palety stylowego i praktycznego wyposażenia, tyleż trwałego, co uniwersalnego – i personalizującego samochód.
yt:0jd2d2qCV7c
Przykładowa kalkulacja dla modelu Land Rover Discovery w cenie katalogowej 245.900 zł brutto: opłata wstępna 10%, okres użytkowania 24 miesiące, limit przebiegu 40.000km, rata miesięczna 1.593 zł netto/miesięcznie. Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego