Pakiety

  Nadwozie

  Panoramiczny, szklany dach


  Opcjonalny, wykonany całkowicie ze szkła dach panoramiczny4, tworzy wrażenie przestrzeni w kabinie pojazdu i zapewnia dopływ naturalnego światła. Dzięki niemu podróżni we wszystkich rzędach siedzeń mogą jeszcze bardziej cieszyć się widokiem krajobrazu. Co ważne, wzmocnione szkło jest przyciemnione, aby utrzymać komfortową temperaturę w kabinie oraz chronić pasażerów przed promieniami słonecznymi. Auta wyposażone w dach panoramiczny posiadają także wysuwaną elektrycznie roletę.

  Pobierz katalog

  Wnętrze

  • WNĘTRZE
   WNĘTRZE

   Kabina Discovery to najlepsza przestrzeń, w jakiej można przebywać. Śmiałe linie poziome i pionowe oraz najwyższy poziom komfortu tworzą przestrzeń, która wręcz zaprasza, aby wsiąść do środka i ruszyć w drogę. Szeroka paleta kombinacji kolorystycznych oraz materiałów obiciowych pozwoli ją dopasować do każdego gustu.

  • WYRAFINOWANA PRZESTRZEŃ
   WYRAFINOWANA PRZESTRZEŃ

   Najlepsze materiały. Szeroki wybór skórzanych tapicerek do wyboru z opcjonalnymi rodzajami wykończeń. Cokolwiek wybierzesz, możesz być pewien, że Twoje auto będzie jeszcze bardziej eleganckie i wyrafinowane.

  • UKŁAD KLIMATYZACJI
   UKŁAD KLIMATYZACJI

   Aby utrzymać optymalną temperaturę w kabinie bez względu na warunki pogodowe, Discovery został wyposażony w wysokowydajny układ klimatyzacji dwu/trzy lub czterostrefowy. Stanowi on efekt niezwykle rygorystycznego programu rozwojowego i został przetestowany w rzeczywistych warunkach otoczenia, w temperaturach sięgających od -40 do +50°C.

  Akcesoria Land Rover Gear

  • SYSTEM CLICK AND GO

   System Click and Go to akcesorium przeznaczone dla pasażerów drugiego rzędu siedzeń. Montowany pomiędzy mocowaniami przednich zagłówków służy jako późniejsza baza do montażu wieszaków na ubrania, uchwytów do tabletów jak i rozkładanych stolików poprawiający komfort pracy w podróży.

  • Pakiet do transportu zwierząt
   Pakiet do transportu zwierząt

   Dbaj o wygodę i bezpieczeństwo transportowanych zwierząt. Pełnowymiarowa przegroda zapobiega przedostaniu się zwierząt do przestrzeni pasażerskiej, a wybór pomiędzy wodoodporną tacą wykładzinową lub wytrzymałą gumową matą chroni przestrzeń ładunkową pojazdu.

  • Ładowanie telefonu

   Bezprzewodowa ładowarka do smartfonów w stojaku na kubki została zaprojektowana, by zapewnić widoczność telefonu podczas ładowania, a wykorzystuje przestrzeń na stojaki na napoje w konsoli środkowej. Ładowarka ma kontrolkę LED, która świeci podczas ładowania i gaśnie, gdy bateria jest pełna.

  • BAGAŻNIK DACHOWY

   Ekskluzywny bagażnik dachowy z logo Land Rovera, o ładowności 61kg, w komplecie ze zintegrowanym osłonami bocznymi dla większego bezpieczeństwa. Relingi dachowe i belki poprzeczne są wymagane dodatkowo.