Opcje i akcesoria

Nie wszystkie akcesoria są dostępne dla wszystkich modeli. Prosimy o kontakt z Dystrybutorem marki Land Rover w celu uzyskania szczegółowych informacji.

  Nadwozie

  Nadwozie

  Panoramiczny, szklany dach

  Opcjonalny, wykonany całkowicie ze szkła dach panoramiczny, tworzy wrażenie przestrzeni w kabinie pojazdu i zapewnia dopływ naturalnego światła. Dzięki niemu podróżni we wszystkich rzędach siedzeń mogą jeszcze bardziej cieszyć się widokiem krajobrazu. Co ważne, wzmocnione szkło jest przyciemnione, aby utrzymać komfortową temperaturę w kabinie oraz chronić pasażerów przed promieniami słonecznymi. Auta wyposażone w dach panoramiczny posiadają także wysuwaną elektrycznie roletę.

  Pobierz katalog

  Wnętrze

  • Wnętrze
   Wnętrze

   Kabina nowego Discovery to najlepsza przestrzeń, w jakiej można przebywać. Śmiałe linie poziome i pionowe oraz najwyższy poziom komfortu tworzą przestrzeń, która wręcz zaprasza, aby wsiąść do środka i ruszyć w drogę. Szeroka paleta kombinacji kolorystycznych oraz materiałów obiciowych pozwoli ją dopasować do każdego gustu.

  • Wyrafinowana przestrzeń
   Wyrafinowana przestrzeń

   Najlepsze materiały. Szeroki wybór skórzanych tapicerek do wyboru z opcjonalnymi rodzajami wykończeń. Cokolwiek wybierzesz, możesz być pewien, że Twoje auto będzie jeszcze bardziej eleganckie i wyrafinowane.

  • Układ klimatyzacji
   Układ klimatyzacji

   Aby utrzymać optymalną temperaturę w kabinie bez względu na warunki pogodowe, nowy Discovery został wyposażony w wysokowydajny układ klimatyzacji dwu/trzy lub czterostrefowy. Stanowi on efekt niezwykle rygorystycznego programu rozwojowego i został przetestowany w rzeczywistych warunkach otoczenia, w temperaturach sięgających od -40 do +50°C.

  Pakiety

  Pakiety

  Pakiety

  Pakiet Complete Dynamic Design

  Śmiały. Przyciągający wzrok. Pakiet pozwalający jeszcze bardziej podkreślić rozpoznawalne akcenty stylistyczne nowego Discovery. Unikatowy wygląd przedniego zderzaka nadaje nadwoziu sportowego charakteru. 21-calowe felgi z wykończeniem Satin Dark Grey lub 22-calowe, diamentowane felgi aluminiowe wraz z dachem* w kontrastującym kolorze czarnym lub szarym wzbogacają niewątpliwą prezencję pojazdu. Wykończenie w kolorze Narvik Black może zostać zastosowane na unikatowej atrapie chłodnicy, wlotach powietrza w błotnikach, napisie Discovery na przedniej masce i klapie bagażnika, aplikacjach na klapie bagażnika i obudowach lusterek dla lepszego wyglądu. Starannie dobrane akcenty we wnętrzu wzmacniają efekt tapicerki skórzanej Windsor dostępnej w trzech kolorach z detalami premium, takimi jak przeszycia i narożniki tapicerki w kontrastujących kolorach. Całości dopełnia obudowa z ciemnego, szczotkowanego aluminium po bokach konsoli środkowej i charakterystyczne wykończenie z tytanowej siatki.

  Stwórz swojego Discovery

  Pakiety

  Pakiety

  Pakiet Black Design

  Dla uzyskania imponującego efektu nowego Discovery można personalizować za pomocą opcjonalnego pakietu stylistycznego Black Design dostępnego w wersjach SE, HSE i HSE Luxury. Pakiet Black Design jest dostępny z każdym kolorem nadwozia. W jego skład wchodzi atrapa chłodnicy, wloty powietrza w błotnikach i obudowy lusterek w kolorze Narvik Black oraz czarny napis „DISCOVERY” na masce i na tylnej klapie. Dostępny z felgami z lekkich stopów o średnicy 20, 21 i 22 cali w kolorze Gloss Black*.

  Stwórz swojego Discovery

  Akcesoria

  • System Click and Go
   System Click and Go

   System Click and Go to akcesorium przeznaczone dla pasażerów drugiego rzędu siedzeń. Montowany pomiędzy mocowaniami przednich zagłówków służy jako późniejsza baza do montażu wieszaków na ubrania, uchwytów do tabletów jak i rozkładanych stolików poprawiający komfort pracy w podróży.

   Obejrzyj film
  • Przestrzeń ładunkowa
   Przestrzeń ładunkowa

   Zaprojektowana, by zapobiegać przesuwaniu się bagaży do kabiny. Siatkę zaprojektowano dla drugiego rzędu siedzeń o funkcjonalności odchylenia. Rozdzielacz siatki może być zamontowany tak, by dzielić przestrzeń bagażową na dwie części. Półsztywna, wodoodporna osłona dywanika podłogi ma z trzech boków podniesioną krawędź, by chronić podłogę i wewnętrzne burty przed brudem czy wilgotnym bagażem.

   Obejrzyj film
  • Ładowanie telefonu
   Ładowanie telefonu

   Bezprzewodowa ładowarka do smartfonów w stojaku na kubki została zaprojektowana, by zapewnić widoczność telefonu podczas ładowania, a wykorzystuje przestrzeń na stojaki na napoje w konsoli środkowej. Ładowarka ma kontrolkę LED, która świeci podczas ładowania i gaśnie, gdy bateria jest pełna.

   Obejrzyj film
  • Bagażnik dachowy
   Bagażnik dachowy

   Ekskluzyny bagażnik dachowy z logo Land Rovera, o ładowności 61kg, w komplecie ze zintegrowanym osłonami bocznymi dla większego bezpieczeństwa. Relingi dachowe i belki poprzeczne są wymagane dodatkowo.

   Obejrzyj film