Design

  PRAKTYCZNOŚĆ

  Technologia

  • System rozrywki
   System rozrywki

   Najnowsze osiągnięcia w dziedzinie samochodowej rozrywki zostały zastosowane w Discovery dla jak najlepszego poziomu rozrywki, łączności oraz informacji. Poczynając od systemów audio marki MeridianTM, kończąc na innowacjach takich jak Touch Pro oraz opcjonalny pakiecie Rear Seat Entertainment System, świat jest na wyciągnięcie ręki.

  • Innowacje
   Innowacje

   Discovery zapewnia wysoką wydajność dzięki zaawansowanej linii wyrafinowanych i oszczędnych silników benzynowych i wysokoprężnych. Nasz zaawansowany silnik Ingenium o pojemności 2,0 litrów to pierwszy 4-cylindrowy silnik wysokoprężny, który można wykorzystać w pełnowymiarowym Land Roverze.

  • Możliwości drogowe
   Możliwości drogowe

   Discovery został zaprojektowany by dostarczać pewność, komfort oraz niezwykłe wrażenia z jazdy abyś nawet nie dostrzegł ilości kilometrów, które razem przejechaliście. System Dynamic Stability Control oraz elektryczne wspomaganie układu kierowniczego (EPAS) zapewniają idealne właściwości drogowe oraz idealny komfort podróży.

  • ZDOLNOŚCI TERENOWE
   ZDOLNOŚCI TERENOWE

   Zdolności terenowe pojazdu, brodzenie z opcjonalnym systemem Wade Sensing oraz inne funkcje, takie jak Terrain Response 2, zapewniają że nowy Discovery jest zawsze gotowy, aby zjechać z utwardzonej nawierzchni i stawić czoła każdej przeszkodzie która pojawi się na horyzoncie.

  • SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ
   SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ

   Discovery posiada szereg opcjonalnych systemów wspierających kierowcę dla poprawy Twojego bezpieczeństwa i Twoich pasażerów. Wyposażony w najbardziej innowacyjne technologie pomoże Ci w większości sytuacji drogowych oraz podczas jazdy nocą.

  • KOMFORT I WYGODA
   KOMFORT I WYGODA

   Mając do dyspozycji siedem foteli2 w trzech rzędach, możliwość konfiguracji siedzeń oraz opcjonalne systemy podgrzewania, wentylowania oraz masażu - sprawiają, że nie ważne jak skonfigurujesz dostępną przestrzeń, masz pewność, że będzie to idealne miejsce do relaksu.

  Komfort i wygoda

  Możliwości

  Osiągi

  ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

  Bezpieczeństwo

  • OCENA 5* EURO NCAP
   OCENA 5* EURO NCAP

   Discovery uzyskał maksymalną ocenę pięciu gwiazdek od Euro NCAP (European New Car Assessment Programme), w dziedzinie bezpieczeństwa samochodów. We wszystkich wariantach, w tym w modelach z siedmioma siedzeniami, wszystkie miejsca siedzące są oceniane w celu zapewnienia wysokiego standardu ochrony pasażerów.

  • ISOFIX
   ISOFIX

   Dostępność do 5 punktów ISOFIX ułatwia instalację fotelików dziecięcych. Zapewniają również silne połączenie fotelika dziecięcego z pojazdem, zwiększając bezpieczeństwo.

  • AIRBAGS
   AIRBAGS

   Kompletny system obejmujący maksymalnie osiem poduszek powietrznych dla kierowców i pasażerów zapewnia doskonałą ochronę dla wszystkich pasażerów pojazdu.

  • Pozycja do jazdy
   Pozycja do jazdy

   Command Driving Position pomaga zapewnić bardziej pewną jazdę. Podniesiona pozycja zapewnia niezrównane widoki, zwiększając poczucie bezpieczeństwa.

  • SYSTEMY JAZDY
   SYSTEMY JAZDY

   Discovery korzysta z najnowszych technologii bezpieczeństwa, w tym z elektronicznej kontroli trakcji (ETC), która optymalizuje przyczepność i elektroniczny rozkład siły hamowania, automatycznie zmieniając siłę hamowania na każdą oś, aby zminimalizować odległość zatrzymania.

  • System nagłego hamowania
   System nagłego hamowania

   Awaryjny system wspomagania nagłego hamowania rozumie, kiedy hamulce są uruchamiane szybko, ale bez użycia siły, aby zmaksymalizować skuteczność hamowania. Dzięki temu zwiększa się ciśnienie hamowania poprzez pompę Anti-Lock Breaking System (ABS), aby zatrzymać się w czasie.