Design

  Praktyczność

  Technologia

  • Innowacje
   Innowacje

   Nowy Discovery dostarcza solidne osiągi dzięki swojej szerokiej palecie wyrafinowanych i oszczędnych silników benzynowych oraz diesla. Nasz zaawansowany silnik z rodziny Ingenium o pojemności 2 litrów po raz pierwszy został wykorzystany w pełnowymiarowym Land Roverze.

  • Możliwości drogowe
   Możliwości drogowe

   Discovery został zaprojektowany by dostarczać pewność, komfort oraz niezwykłe wrażenia z jazdy abyś nawet nie dostrzegł ilości kilometrów, które razem przejechaliście. System Dynamic Stability Control oraz elektryczne wspomaganie układu kierowniczego (EPAS) zapewniają idealne właściwości drogowe oraz idealny komfort podróży.

  • Zdolności terenowe
   Zdolności terenowe

   Zdolności terenowe pojazdu, brodzenie z opcjonalnym systemem Wade Sensing oraz inne funkcje, takie jak Terrain Response 2, zapewniają że nowy Discovery jest zawsze gotowy, aby zjechać z utwardzonej nawierzchni i stawić czoła każdej przeszkodzie która pojawi się na horyzoncie.

  • Systemy wspomagające kierowcę
   Systemy wspomagające kierowcę

   Nowy Discovery posiada szereg opcjonalnych systemów wspierających kierowcę dla poprawy Twojego bezpieczeństwa i Twoich pasażerów. Wyposażony w najbardziej innowacyjne technologie pomoże Ci w większości sytuacji drogowych oraz podczas jazdy nocą.

  • Komfort i wygoda
   Komfort i wygoda

   Mając do dyspozycji siedem foteli w trzech rzędach, możliwość konfiguracji siedzeń oraz opcjonalne systemy podgrzewania, wentylowania oraz masażu - sprawiają, że nie ważne jak skonfigurujesz dostępną przestrzeń, masz pewność, że będzie to idealne miejsce do relaksu.

  • System rozrywki
   System rozrywki

   Najnowsze osiągnięcia w dziedzinie samochodowej rozrywki zostały zastosowane w nowym Discovery dla jak najlepszego poziomu rozrywki, łączności oraz informacji. Poczynając od systemów audio marki MeridianTM, kończąc na innowacjach takich jak InControl Touch Pro oraz opcjonalny pakiecie Rear Seat Entertainment System, świat jest na wyciągnięcie ręki.

  Komfort i wygoda

  Możliwości

  Testowany w najcięższych warunkach

  • Komora bezechowa
   Komora bezechowa

   W „neutralnym środowisku odsłuchowym” naszej komory pół-akustycznej wystawiamy kabinę auta na działanie szeregu różnych częstotliwości i wibracji, aby upewnić się, że nowy Discovery „brzmi” doskonale przy każdej prędkości i na każdej nawierzchni.

  • Prędkość wiatru
   Prędkość wiatru

   Nowy Discovery został opracowany w najnowocześniejszych tunelach aerodynamicznych oraz w komorach klimatycznych, w których odzwierciedlono najtrudniejsze warunki, z jakimi przyjdzie mu się zmierzyć. Prawdziwą niezawodność można bowiem osiągnąć wyłącznie poprzez przetestowanie wszystkich systemów do granic możliwości.

  • Ekstremalne temperatury
   Ekstremalne temperatury

   Zarówno w warunkach rzeczywistych, jak i w naszych komorach klimatycznych mrozimy pojazdy do -40°C i „pieczemy” do temperatury 50°C. Następnie dokładnie sprawdzamy kluczowe funkcje i systemy w oparciu o nasze standardy jakości. Nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach możesz więc liczyć na pełen komfort uzupełniony poczuciem bezpieczeństwa.

  • OFF-ROAD
   OFF-ROAD

   Od oblodzonych nawierzchni Arjeplog w Szwecji po żar piasków pustyni Dubaju: każdy pojazd musi wszędzie wykazać się niezrównanymi osiągami jazdy terenowej. Prototypy powstają w oparciu o jazdę na dystansach pokonywanych na około 8 500 km najtrudniejszych nawierzchni.

  Osiągi

  Zrównoważony rozwój