Design

PRAKTYCZNOŚĆ

Technologia

 • System rozrywki
  System rozrywki

  Najnowsze osiągnięcia w dziedzinie samochodowej rozrywki zostały zastosowane w Discovery dla jak najlepszego poziomu rozrywki, łączności oraz informacji. Poczynając od systemów audio marki MeridianTM, kończąc na innowacjach takich jak Touch Pro oraz opcjonalny pakiecie Rear Seat Entertainment System, świat jest na wyciągnięcie ręki.

 • Innowacje
  Innowacje

  Discovery zapewnia wysoką wydajność dzięki zaawansowanej linii wyrafinowanych i oszczędnych silników benzynowych i wysokoprężnych. Nasz zaawansowany silnik Ingenium o pojemności 2,0 litrów to pierwszy 4-cylindrowy silnik wysokoprężny, który można wykorzystać w pełnowymiarowym Land Roverze.

 • Możliwości drogowe
  Możliwości drogowe

  Discovery został zaprojektowany by dostarczać pewność, komfort oraz niezwykłe wrażenia z jazdy abyś nawet nie dostrzegł ilości kilometrów, które razem przejechaliście. System Dynamic Stability Control oraz elektryczne wspomaganie układu kierowniczego (EPAS) zapewniają idealne właściwości drogowe oraz idealny komfort podróży.

 • ZDOLNOŚCI TERENOWE
  ZDOLNOŚCI TERENOWE

  Zdolności terenowe pojazdu, brodzenie z opcjonalnym systemem Wade Sensing oraz inne funkcje, takie jak Terrain Response 2, zapewniają że nowy Discovery jest zawsze gotowy, aby zjechać z utwardzonej nawierzchni i stawić czoła każdej przeszkodzie która pojawi się na horyzoncie.

 • SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ
  SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ

  Discovery posiada szereg opcjonalnych systemów wspierających kierowcę dla poprawy Twojego bezpieczeństwa i Twoich pasażerów. Wyposażony w najbardziej innowacyjne technologie pomoże Ci w większości sytuacji drogowych oraz podczas jazdy nocą.

 • KOMFORT I WYGODA
  KOMFORT I WYGODA

  Mając do dyspozycji siedem foteli2 w trzech rzędach, możliwość konfiguracji siedzeń oraz opcjonalne systemy podgrzewania, wentylowania oraz masażu - sprawiają, że nie ważne jak skonfigurujesz dostępną przestrzeń, masz pewność, że będzie to idealne miejsce do relaksu.

Komfort i wygoda

Możliwości

Osiągi

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Bezpieczeństwo

 • OCENA 5* EURO NCAP
  OCENA 5* EURO NCAP

  Discovery uzyskał maksymalną ocenę pięciu gwiazdek od Euro NCAP (European New Car Assessment Programme), w dziedzinie bezpieczeństwa samochodów. We wszystkich wariantach, w tym w modelach z siedmioma siedzeniami, wszystkie miejsca siedzące są oceniane w celu zapewnienia wysokiego standardu ochrony pasażerów.

 • ISOFIX
  ISOFIX

  Dostępność do 5 punktów ISOFIX ułatwia instalację fotelików dziecięcych. Zapewniają również silne połączenie fotelika dziecięcego z pojazdem, zwiększając bezpieczeństwo.

 • AIRBAGS
  AIRBAGS

  Kompletny system obejmujący maksymalnie osiem poduszek powietrznych dla kierowców i pasażerów zapewnia doskonałą ochronę dla wszystkich pasażerów pojazdu.

 • Pozycja do jazdy
  Pozycja do jazdy

  Command Driving Position pomaga zapewnić bardziej pewną jazdę. Podniesiona pozycja zapewnia niezrównane widoki, zwiększając poczucie bezpieczeństwa.

 • SYSTEMY JAZDY
  SYSTEMY JAZDY

  Discovery korzysta z najnowszych technologii bezpieczeństwa, w tym z elektronicznej kontroli trakcji (ETC), która optymalizuje przyczepność i elektroniczny rozkład siły hamowania, automatycznie zmieniając siłę hamowania na każdą oś, aby zminimalizować odległość zatrzymania.

 • System nagłego hamowania
  System nagłego hamowania

  Awaryjny system wspomagania nagłego hamowania rozumie, kiedy hamulce są uruchamiane szybko, ale bez użycia siły, aby zmaksymalizować skuteczność hamowania. Dzięki temu zwiększa się ciśnienie hamowania poprzez pompę Anti-Lock Breaking System (ABS), aby zatrzymać się w czasie.