Skorzystaj z atrakcyjnej oferty dla samochodów
z rocznika 2018 i zyskaj nawet 54 000 zł


Sprawdź także ofertę programu Land Rover Premium Lease
dla modelu Discovery Sport z roku 2019

- 0% opłaty wstępnej
- rata od 1.539 zł netto/mies.


OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ:

Technologia

 • Bezkonkurencyjny w każdym terenie
  Bezkonkurencyjny w każdym terenie

  Samochody Land Rover zawsze były synonimem wszechstronnych możliwości. Jazda staje się jeszcze efektywniejsza, także dzięki zwiększonemu skokowi kół oraz zastosowaniu innowacyjnych systemów wspomagających jazdę w terenie, takich jak Terrain Response. System oferowany standardowo w modelach z napędem AWD dostosowuje ustawienia silnika, skrzyni biegów oraz mechanizmu różnicowego, aby zapewnić optymalną kontrolę nad pojazdem, komfort i przyczepność. Discovery Sport to również gama nowoczesnych 2-litrowych jednostek napędowych z rodziny Ingenium zarówno benzynowych, jak i wysokoprężnych o mocy do 240 KM połączonych z 9-biegową automatyczną skrzynią biegów ZF.

 • Przestronne i komfortowe wnętrze
  Przestronne i komfortowe wnętrze

  Discovery Sport to synonim wyjątkowego komfortu i wszechstronności. Nawet podczas przewożenia pięciu osób do dyspozycji masz przestrzeń bagażową o pojemności aż 981 litrów. Układ drugiego rzędu foteli jest niezwykle przestronny i elastyczny: kanapę można przesuwać do przodu i do tyłu o 160 mm dla jeszcze większej wygody lub obszerniejszej przestrzeni bagażowej.

 • Zdolności holownicze
  Zdolności holownicze

  Wyposażony w nowoczesne rozwiązania wspomagające przyłączanie i holowanie przyczepy o masie własnej do 2 500 kg, Discovery Sport stawi czoła nawet najtrudniejszym zadaniom.

 • 3 rząd siedzeń
  3 rząd siedzeń

  Samochód można wyposażyć w opcjonalny trzeci rząd foteli. Dzięki jego prostej konstrukcji (50:50) nie było mowy o kompromisach w kwestii designu nadwozia ani komfortu pasażerów. Wystarczy go złożyć, aby w mgnieniu oka uzyskać zupełnie płaską przestrzeń bagażnika. Każdy z podróżnych może liczyć na przyjemną jazdę pod znakiem relaksu, niezależnie od ilości bagażu.

 • Systemy wspomagające kierowcę
  Systemy wspomagające kierowcę

  Discovery Sport został wyposażony w szereg opcjonalnych systemów wspierających kierowcę dla poprawy bezpieczeństwa. Wyposażony w najbardziej innowacyjne technologie takie jak Autonomiczne hamowanie awaryjne (AEB), Adaptacyjny tempomat, System rozpoznawania znaków (TSR) czy Asystent parkowania pomoże Ci w większości sytuacji drogowych oraz podczas jazdy nocą.

 • oryginalne akcesoria
  oryginalne akcesoria

  Discovery Sport jest tak wszechstronny i funkcjonalny, że potrafi się odnaleźć we wszelkich warunkach, nawet skrajnie się od siebie różniących. Mimo wszystko niektórzy właściciele pragną nadać swoim pojazdom indywidualne cechy, dostosowując swojego Discovery Sport do swych potrzeb z wykorzystaniem całej palety stylowych, praktycznych akcesoriów, tyleż trwałych, co wszechstronnych i zdolnych wesprzeć indywidualizację samochodu.