Sprawdź bogatą ofertę modelu Discovery Sport z rocznika 2018

  Teraz do 54 000 złotych korzyści


  lub w ofercie Premium Lease na 36 mies.:
  - 0% opłaty wstępnej
  - rata od 1.539 zł netto/mies.
  OTRZYMAJ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ:

  Technologia

  • Bezkonkurencyjny w każdym terenie
   Bezkonkurencyjny w każdym terenie

   Samochody Land Rover zawsze były synonimem wszechstronnych możliwości. Jazda staje się jeszcze efektywniejsza, także dzięki zwiększonemu skokowi kół oraz zastosowaniu innowacyjnych systemów wspomagających jazdę w terenie, takich jak Terrain Response. System oferowany standardowo w modelach z napędem AWD dostosowuje ustawienia silnika, skrzyni biegów oraz mechanizmu różnicowego, aby zapewnić optymalną kontrolę nad pojazdem, komfort i przyczepność. Discovery Sport to również gama nowoczesnych 2-litrowych jednostek napędowych z rodziny Ingenium zarówno benzynowych, jak i wysokoprężnych o mocy do 240 KM połączonych z 9-biegową automatyczną skrzynią biegów ZF.

  • Przestronne i komfortowe wnętrze
   Przestronne i komfortowe wnętrze

   Discovery Sport to synonim wyjątkowego komfortu i wszechstronności. Nawet podczas przewożenia pięciu osób do dyspozycji masz przestrzeń bagażową o pojemności aż 981 litrów. Układ drugiego rzędu foteli jest niezwykle przestronny i elastyczny: kanapę można przesuwać do przodu i do tyłu o 160 mm dla jeszcze większej wygody lub obszerniejszej przestrzeni bagażowej.

  • Zdolności holownicze
   Zdolności holownicze

   Wyposażony w nowoczesne rozwiązania wspomagające przyłączanie i holowanie przyczepy o masie własnej do 2 500 kg, Discovery Sport stawi czoła nawet najtrudniejszym zadaniom.

  • 3 rząd siedzeń
   3 rząd siedzeń

   Samochód można wyposażyć w opcjonalny trzeci rząd foteli. Dzięki jego prostej konstrukcji (50:50) nie było mowy o kompromisach w kwestii designu nadwozia ani komfortu pasażerów. Wystarczy go złożyć, aby w mgnieniu oka uzyskać zupełnie płaską przestrzeń bagażnika. Każdy z podróżnych może liczyć na przyjemną jazdę pod znakiem relaksu, niezależnie od ilości bagażu.

  • Systemy wspomagające kierowcę
   Systemy wspomagające kierowcę

   Discovery Sport został wyposażony w szereg opcjonalnych systemów wspierających kierowcę dla poprawy bezpieczeństwa. Wyposażony w najbardziej innowacyjne technologie takie jak Autonomiczne hamowanie awaryjne (AEB), Adaptacyjny tempomat, System rozpoznawania znaków (TSR) czy Asystent parkowania pomoże Ci w większości sytuacji drogowych oraz podczas jazdy nocą.

  • oryginalne akcesoria
   oryginalne akcesoria

   Discovery Sport jest tak wszechstronny i funkcjonalny, że potrafi się odnaleźć we wszelkich warunkach, nawet skrajnie się od siebie różniących. Mimo wszystko niektórzy właściciele pragną nadać swoim pojazdom indywidualne cechy, dostosowując swojego Discovery Sport do swych potrzeb z wykorzystaniem całej palety stylowych, praktycznych akcesoriów, tyleż trwałych, co wszechstronnych i zdolnych wesprzeć indywidualizację samochodu.