Design

Wszechstronność

Technologia

 • Silniki
  Silniki

  Firma Land Rover ciągle rozwija nowe technologie przy tworzeniu nowych, wydajniejszych jednostek napędowych cechujących się zmniejszoną emisją CO2 oraz niższym spalanie. Aby uzyskać jak najlepsze efekty nasze samochody zostały wyposażone w system Start/Stop, który wyłącza silnik gdy jego praca nie jest konieczna, lekką skrzynię biegów oraz napęd hybrydowy który zapewnia imponujące 700Nm momentu obrotowego.

 • Zdolności terenowe
  Zdolności terenowe

  Samochody marki Land Rover zostały wyposażone w najnowocześniejszą technologię która pozwoli Ci pewnie pokonywać wszelkiego rodzaju bezdroża. Poczynając od systemu Terrain Response który dostosowuje napęd do nawierzchni, kończąc na Hill Descent Control, który wspomaga kierowcę podczas pokonywania stromych zjazdów.

 • Osiągi
  Osiągi

  Systemy wspierające kierowcę na drodze takie jak Adaptacyjny Tempomat, dla relaksujących długich podróży, Adaptive Dynamics zapewniający optymalny komfort jazdy i precyzyjne prowadzenie, oraz Torque Vectoring, dla jak najlepszego, kontrolowanego pokonywania zakrętów, składają się na komfortową i bezpieczną podróż.

 • Funkcje wspomagające kierowcę
  Funkcje wspomagające kierowcę

  Dzięki takim funkcjom jak, monitorowanie martego pola widzenia ostrzegającego przed nadjeżdżającymi pojazdami, szerokiemu wyborowi funkcji wspomagających parkowanie oraz funkcji rozpoznawania znaków drogowych, jazda staje się zdecydowanie łatwiejsza i bezstresowa.

 • Komfort i wygoda
  Komfort i wygoda

  Mając do dyspozycji najwyższej jakości układ klimatyzacji, który zapewnia komfortową podróż wszsytkim pasażerom niezależnie od pogody za oknem, oraz dzięki technologiom bezkluczykowym oraz bezdotykowym do wyboru, samochody Land Rover otaczają Cię komfortem i luksusem.

 • System multimedialny
  System multimedialny

  System multimedialno-rozrywkowy Land Rover zapewnia najwyższy poziom zaawansowania technologicznego. System bezpiecznie łączy samochód z telefonem oraz innymi urzadzeniami multimedialnymi, funkcjonalny ekran dotykowy zapewnia kontrolę nad urządzeniami w samochodzie, a system audio firmy Meridian dba o jak najlepsze doznania akutstyczne podczas komfortowej podróży.

Komfort i wygoda

Możliwości

Testowany do maksimum

 • Komora bezechowa
  Komora bezechowa

  W „neutralnym środowisku odsłuchowym” naszej komory pół-akustycznej wystawiamy kabinę auta na działanie szeregu różnych częstotliwości i wibracji, aby upewnić się, że Discovery Sport „brzmi” doskonale przy każdej prędkości i na każdej nawierzchni.

 • Prędkość wiatru
  Prędkość wiatru

  Discovery Sport został opracowany w najnowocześniejszych tunelach aerodynamicznych oraz w komorach klimatycznych, w których odzwierciedlono najtrudniejsze warunki, z jakimi przyjdzie mu się zmierzyć. Prawdziwą niezawodność można bowiem osiągnąć wyłącznie poprzez przetestowanie wszystkich systemów do granic możliwości.

 • Gorący i zimny klimat
  Gorący i zimny klimat

  Zarówno w warunkach rzeczywistych, jak i w naszych komorach klimatycznych mrozimy pojazdy do -40°C i „pieczemy” do temperatury 50°C. Następnie dokładnie sprawdzamy kluczowe funkcje i systemy w oparciu o nasze standardy jakości. Nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach możesz więc liczyć na pełen komfort uzupełniony poczuciem bezpieczeństwa.

 • Off-road
  Off-road

  Od oblodzonych nawierzchni Arjeplog w Szwecji po żar piasków pustyni Dubaju: każdy pojazd musi wszędzie wykazać się niezrównanymi osiągami jazdy terenowej. Prototypy powstają w oparciu o jazdę na dystansach pokonywanych na około 8 500 km najtrudniejszych nawierzchni.

Osiągi

Zrównoważony rozwój