Projekt opierający się gładkich powierzchniach oraz rewolucyjna, lekka konstrukcja pozwoliły nam przekształcić doświadczenie klientów luksusowych pojazdów, a także stopniowo zmieniać komfort, wyrafinowanie i obsługę.

  GERRY MCGOVERN
  LAND ROVER CHIEF DESIGN OFFICER

  Możliwości terenowe

  Najważniejsze elementy

  • Koła
   Koła

   Discovery SVX został wyposażony standardowo w unikalne 20" kute felgi aluminiowe oraz opony o średnicy 815mm dla jak najlepszych właściwosci terenowych.

  • Oznaczenie SVX
   Oznaczenie SVX

   Wersja SVX przenosi wszechstronność modelu Discovery na zupenie nowy, wyższy poziom, podnosząc zdolności terenowe i podkreślając jego najlepsze cechy.

  • Drążek zmiany biegów
   Drążek zmiany biegów

   Drążek zmiany biegów pozwala na szybkie i zdecydowane zmiany biegów do jazdy w przód oraz do tyłu poprzez pchnięcie lub pociągnięcie aby jak mieć jak najlepszą kontrolę nad samochodem podczas poruszania się w trudnym terenie.

  • Siedzenia
   Siedzenia

   Połączenie kolorystyczne i materiałowe wnętrze Lunar / Light Oyster z akcentami w kolorze Ruch Orange zwiększa poczucie przestronności i i poprawia odporność na uszkodzenia i zabrudzenia.

  • SVX Activity Key
   SVX Activity Key

   Discovery SVX został wyposażony standardowo w unikalne 20" kute felgi aluminiowe oraz opony o średnicy 815mm dla jak najlepszych właściwosci terenowych.

  • System multimedialny Touch Pro
   System multimedialny Touch Pro

   Dotykowy, 10-calowy wyświetlacz systemu multimedialnego Touch Pro zapewnia wyraźną grafikę i nowoczesny design połączony z idealnymi wrażeniami akustycznymi.

  Design

  Osiągi

  Silniki

  Silniki Przyspiesznie 0-100km/h
  w sekundach
  Prędkość maksymalna km/h Moment obrotowyNm
  5.0 LITRE V8 SUPERCHARGED ENGINE Dane oparte na projekcie koncepcyjnym, mogą ulec zmianie. 5.6 161 625