INTRYGUJE W MIEŚCIE.
Z RATĄ OD 1590 ZŁ NETTO.

Charyzmatyczny. Minimalistyczny. Wyrazisty. Range Rover Evoque. Bezkompromisowo przyciąga 5-letnią gwarancją oraz niezrównaną ofertą leasingu dla przedsiębiorców.

STYLOWY EVOQUE W OFERCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Stworzony po to, by zachwycać. Wyrazisty Range Rover Evoque. Przyciąga designem i wzbudza pożądanie wyjątkową ofertą leasingu dla przedsiębiorców z ratą od 1590 zł netto miesięcznie, 24-miesięcznym okresem finansowania i niską wpłatą własną. Z kolei 5-letnia gwarancja pozwala rozkoszować się miejskim stylem i niezwykłymi możliwościami Range Rovera Evoque. To robi wrażenie.

SPRAWDŹ ATRAKCYJNĄ OFERTĘ MIEJSKIEGO RANGE ROVERA EVOQUE

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia fantastycznej oferty leasingu Range Rovera Evoque z ratą od 1590 zł netto miesięcznie i z 5-letnią gwarancją.
Oferta ważna tylko we wrześniu.

Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer infolinii

221678891
Nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności

*Kalkulacja promocyjnej oferty leasingu operacyjnego Leasing To Go dotyczy leasingu z ratą miesięczną 1590 zł netto. Kalkulację sporządzono w oparciu o stałą stopę procentową WIBOR 5,97% z dnia 08.08.2023 r., powiększoną o marżę. Opłata wstępna wynosi 20%, okres leasingu 24 miesiące oraz maksymalny roczny przebieg wynoszący 25.000 kilometrów przy finansowaniu przez PKO Leasing S.A.
Powyższa kalkulacja promocyjnej oferty finansowania dotyczy samochodów Range Rover Evoque, zamówionych w okresie od 4 września do 30 września 2023 roku.

Wiążąca dla możliwości skorzystania z kalkulacji oferty jest data podpisania umowy sprzedaży (zamówienia) samochodu objętego w/w kalkulacją promocyjnej oferty. Szczegóły finansowania u dealerów Jaguar Land Rover. Kalkulacja nie stanowi oferty i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców.