Jak powstają samochody Land Rover?

Jak powstają samochody Land Rover?


DOŚWIADCZ LAND ROVERA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI W JEDNYM Z NASZYCH OŚRODKÓW LAND ROVER EXPERIENCE. PRZEKONASZ SIĘ, JAK POWSTAJE KAŻDY KULTOWY POJAZD.
Jeździłam Land Roverem od 15 lat, ale nigdy nie byłam świadoma jak skomplikowanym procesem jest zbudowanie tego samochodu. Zostałam oczarowana.
KARYN REIDY
UCZESTNICZKA LAND ROVER EXPERIENCE, SOLIHULL, UK

LAND ROVER EXPERIENCE

Land Rover od lat niezmiennie jest gotowy na wszystko. Dzięki swoim legendarnym już możliwościom pojazd potrafi stawić czoła najtrudniejszym nawierzchniom i warunkom pogodowym. Wszechstronne wnętrze stanowi kwintesencję komfortu i oferuje obszerną przestrzeń bagażnikową. Ten niezawodny i gotowy na każdą przygodę samochód jest jednym z najbardziej popularnych pojazdów na świecie.


Doświadcz Land Rovera na wyciągnięcie ręki w jednym z naszych ośrodków Land Rover Experience. Przekonasz się, jak powstaje każdy kultowy pojazd. Możesz wybrać się na jazdę próbną i przetestować swoje umiejętności prowadzenia w terenie. A może wolisz wyruszyć jeszcze dalej, na wyprawę Adventure Travel np. do Tanzanii, na Islandię lub do Maroka? Świat stoi otworem.

JAZDY TESTOWE EXPERIENCE DRIVES