ROCK CRAWL+ - SKALISTY ODCINEK PRZEPRAWOWY

PRZEŻYJ EKSCYTUJĄCY DRESZCZ PRZYGODY NA PUSTYNNYCH BEZDROŻACH ZA KIEROWNICĄ NAJNOWSZYCH POJAZDÓW LAND ROVER.

CZEKA NA CIEBIE SKALISTY ODCINEK PRZEPRAWOWY ROCK CRAWL+

Na Pustyni Moab znajdują się jedne z najbardziej wymagających tras terenowych na świecie. Dzięki naszym ekspertom poznasz możliwości własne i samochodu, pokonując najtrudniejsze ze szlaków w tej okolicy.

PLAN Programu ROCK CRAWL+
DZIEŃ 1
Po przybyciu na lotnisko Grand Junction zostaniesz dowieziony i zakwaterowany w Red Cliffs Lodge, który będzie bazą noclegową podczas całej imprezy. Kolacja z podawanymi drinkami ułatwią integrację wszystkich uczestników.
DZIEŃ 2
Po śniadaniu i krótkiej odprawie wyruszasz na swój pierwszy szlak np Poison Spider - trasę której wspaniałą scenerię tworzą Pustynia Moab i rzeką Kolorado.
DZIEŃ 3
Kolejna wczesna odprawa przed wyruszeniem na niesamowity szlak – Seven Mile Rim. Poruszając się wśród robiących ogromne wrażenie granitowych łuków, jak Uranium Arch, będziesz miał okazję podziwiać jedne z najbardziej spektakularnych widoków w okolicy.
DZIEŃ 4
Po śniadaniu wyruszycie na inną epicką trasę – Hell's Revenge. To szlak, który w ekstremalnych warunkach sprawdzi Twoje umiejętności jazdy w terenie.
DZIEŃ 5
Osoby odlatujące w późniejszych godzinach mogą zapisać się na dodatkowe zajęcia, takie jak trekking konny. Jeśli chciałbyś się odprężyć, zarezerwuj masaż sportowy i relaksującą kąpiel w wannie z hydromasażem.
POZNAJ ZESPÓŁ EKSPERTÓW

Profesjonalni, odpowiedzialni i bardzo, bardzo doświadczeni. Nasi instruktorzy nie tylko wiedzą, jak wykorzystać najlepiej każdy z pojazdów, ale także potrafią przekazać swoje doświadczenia w jasny i pełny sposób, abyś potrafił sam wykorzystać korzyści płynące z tej wiedzy.

GALERIA ZDJĘĆ
RED CLIFFS LODGE

Zapraszamy do nowoczesnego, rustykalnego resortu Red Cliffs Lodge, w którym codziennie rano i wieczorem wita cię widok na rzekę Kolorado. Miejsce, w którym posiłki, wino i rozmowy są tylko dodatkiem. To twoje miejsce wypoczynku po trudnych jazdach na szlaku. To tutaj można podzielić się z wrażeniami z całego dnia.

WINNICA CASTLE CREEK

Red Cliffs Lodge to także obiekt w sąsiedztwie winnicy Castle Creek. Wielokrotnie nagradzana plantacja winorośli produkuje zarówno białe, jak i czerwone winogrona z regionu Moab. Możesz wziąć udział w bezpłatnej sesji degustacji wina, dzięki której dowiesz się, jak udało się stworzyć ponad 30 gatunków nagradzanych win.

KURS GOLFA W MOAB

Czy jest lepszy sposób na zakończenie dnia jazd na szlaku niż rozgrywka na tak malowniczym polu. Otoczony kultowym krajobrazem z czerwonej skały klub golfowy Moab oferuje wyjątkową okazję do szlifowania poziomu umiejętności. Można rozegrać w pełne 18 dołków lub po prostu popracować nad techniką uderzenia i zasięgiem.

„DOŚWIADCZENIE ODMIENIAJĄCE ŻYCIE! TO BYŁO NIESAMOWITE.”

LINDA, USA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Więcej informacji:
Telefon: +1 303 515 4839 (pon - pt od 9:00 do 17:00 MDT. Opłata według taryfy lokalnej).
E-mail: JLRConcierge@aleminternational.com

MOAB – CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
OGÓLNIE

Kto obsługuje wycieczki?

Program Land Rover Experience Adventure Travel Moab jest obsługiwany przez firmę Alem International Inc., której licencji i autoryzacji udziela Jaguar Land Rover. Dokonując rezerwacji, zawrzesz umowę z Alem International Inc.Kto prowadzi samochód?

Ty! Będzie do dyspozycji zespół doświadczonych instruktorów Land Rovera, którzy zapewnią fachowe wskazówki i naukę, ale ty jesteś za kierownicą.


Jaki jest minimalny wymagany wiek uczestnika?

Ukończone 21 latW jakim języku będzie odbywać się komunikacja podczas wypraw?

Językiem komunikacji podczas programu jest język angielski.

CENA

Czy muszę wykupić dodatkowe ubezpieczenie, aby móc prowadzić samochód?

Dodatkowe ubezpieczenie pojazdu nie jest wymagane, ale goście muszą wykupić kompleksową polisę ubezpieczenia podróży.Co jest wliczone w cenę Land Rover Adventure Travel Moab?

W ogólny koszt wliczone są następujące elementy: wszystkie czynności związane z prowadzeniem samochodu Land Rover, zakwaterowanie w hotelu, śniadanie, lunch i kolacja, napoje z posiłkami oraz transfery z lotniska i na lotnisko Grand Junction. Zwracamy uwagę że ze względu na zasady prowadzenia pojazdów, alkohol będzie serwowany tylko do kolacji w ograniczonych ilościach.Co nie jest wliczone w cenę?

Loty, posiłki i napoje, które nie są określone w programie, opłaty wizowe (jeśli dotyczy), ubezpieczenia podróżne oraz wszelkie dodatkowe koszty przed podróżą lub po podróży, które odbiegają od programu.

JAZDA

Jakiej kategorii prawa jazdy będę potrzebować?

Zgodnie z zasadami JLR wszyscy kierowcy muszą posiadać aktualne i ważne prawo jazdy, kat. …………………które należy okazać w dniu jazd.


Jakie modele będę prowadził?

Land Rover Discovery, Range Rover i Range Rover Sport. Zastrzegamy sobie prawo wymiany określonego pojazdu z przyczyn niezależnych od nas, kiedy zajdzie taka potrzeba.Czy pojazdy wyposażone są w ręczne czy automatyczne przekładnie?

Wszystkie pojazdy mają automatyczną skrzynię biegów.Ile osób będzie jechać w każdym pojeździe?

Na jeden pojazd przypadać będzie dwóch (2) gości.Ile osób maksymalnie liczy grupa?

Aby zapewnić komfort i bardziej angażujące wrażenia, grupy liczą maksymalnie 16 gości (dwie osoby na pojazd).Jeśli wyjeżdżam bez partnera, oznacza to, że będę jechał sam w pojeździe?

Nie. Jako pojedynczy uczestnik będziesz pokonywał trasę wraz z innym gościem w jednym samochodzie. Jednak podczas całej wyprawy będziesz miał swój własny pokój hotelowy.Czy muszę spełniać jakieś wymagania, co do poziomu sprawności fizycznej, by uczestniczyć w jazdach?

Należy upewnić się, czy nie istnieją jakieś okoliczności, które mogłyby stanowić przeszkodę w bezpiecznym udziale w jazdach. Należą do nich chroniczne problemy z kręgosłupem (lub podobne schorzenie), zaburzenia psychiczne, które mogą upośledzać zdolność prowadzenia pojazdu, czy dyskwalifikująca wada wzroku, ciąża lub problemy z sercem. Jeśli bierzesz leki, upewnij się, że zabierasz ich wystarczająco dużo na podróż. Do naszej dyspozycji będzie personel medyczny. Jeśli masz wątpliwości, co do swoich dolegliwości, powiadom nas o nich zawczasu.

PODRÓŻ

Jaka jest pogoda o tej porze roku?

Październik i listopad będą miały ciepłe dni sięgające 21-27 st. C i chłodne wieczory około 5 st. C aż do mrozów w nocy. W rejonie Moab przypada ponad 300 słonecznych dni każdego roku.Czy w wyprawach Land Rover Adventure Travel Experience mogą uczestniczyć dzieci?

Względy bezpieczeństwa wykluczają udział dzieci w wydarzeniu.Czy potrzebna będzie specjalna odzież?

Niezbędne będą solidne, wygodne buty do chodzenia, skarpety, okulary przeciwsłoneczne, krem ​​przeciwsłoneczny, czapka, a także lekka kurtka, polar i t-shirt.Czy obowiązuje wieczorowy strój oficjalny?

Preferowany jest swobodny styl casual.Czy planowane są inne rozwrywki?

Ranczo oferuje takie atrakcje, jak jazda konna, degustacja wina, rafting, masaż sportowy i wiele innych. Czytaj więcej w dalszej części.Czy potrzebuję wizy?

Prosimy skontaktować się z lokalnym konsulatem, aby sprawdzić konkretne wymagania. Jeśli potrzebujesz wizy, skontaktuj się z nami, a my ułatwimy Ci jej wystawienie.Jaka waluta jest używana w USA?

Lokalną walutą jest dolar amerykański.Czy mogę zabrać ze sobą aparat fotograficzny lub kamerę wideo?

Tak oczywiście. Możesz również zabrać ze sobą specjalistyczny sprzęt, taki jak kamerka sportowa GoPro, jednak nie jest dozwolone używanie dronów.

ROCK CRAWL - SKALISTY ODCINEK PRZEPRAWOWY

Czterodniowe szkolenia stanowią idealne przygotowanie do jazdy off-road. Nasi instruktorzy pozwolą ci sprawdzić własne umiejętności i możliwości samochodu w wymagającym, urokliwym terenie i poczuć dreszcz emocji, których dostarcza pokonywanie skalistych szlaków za kierownicą najnowszych pojazdów Land Rover.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Śledź na bieżąco najnowsze wiadomości o wyprawach Adventure Travel
KATALOGI I CENNIKI
Dowiedz się więcej o samochodach Land Rover
JAZDA TESTOWA
Umów się na jazdę próbną u najbliższego przedstawiciela
KONFIGURATOR
Skorzystaj z naszego konfiguratora online aby stworzyć swój idealny pojazd