JAZDA PO LODZIE DLA ZAAWANSOWANYCH

STWORZONA SPECJALNIE DLA POWRACAJĄCYCH GOŚCI, LUB TYCH, KTÓRZY MAJĄ JUŻ DOŚWIADCZENIA W JEŹDZIE PO LODZIE.

ZAPISZ SIĘ TERAZ
NAJBARDZIEJ INTENSYWNE SZKOLENIA JAZDY NA LODZIE

Więcej czasu spędzanego na torze, bardziej szczegółowe odprawy i indywidualne instruktaże, więcej prób technicznych i czasu spędzanego za kierownicą pojazdów sportowych SVR oraz najnowszych modeli, takich jak Jaguar I-PACE.


Po prostu jeszcze więcej radości z jazdy.

PLAN PODRÓŻY
JAZDA PO LODZIE DLA ZAAWANSOWANYCH+ (4 DNI)
JAZDA PO LODZIE DLA ZAAWANSOWANYCH (3 DNI)
DZIEŃ 1
Po przyjeździe do Arvidsjaur zostaniesz zakwaterowany w hotelu Silverhatten, który oferuje wspaniałe widoki na jezioro Hornavan i okoliczne lasy sosnowe. Na gości czeka kolacja z drinkami.
DZIEŃ 2
Po wczesnej odprawie uczestnicy trafiają na lód już podczas pierwszej porannej sesji. Teraz dowiesz się, ile pamiętasz z zeszłego roku. Popołudniowa sesja poświęcona na próby w modelach sportowych.
DZIEŃ 3
Rozbudzająca odprawa i uczestnicy wracają na lód, aby doskonalić swoje umiejętności na trudniejszych torach w samochodach wyczynowych, m.in. w Jaguarze I-PACE. Bądź przygotowany na to, że nasi instruktorzy pokażą ci autentyczne granice jazdy w poślizgu.
DZIEŃ 4
To ostatnia szansa, aby po porannej odprawie sprawdzić, jakie poczyniłeś postępy w jeździe na różnych torach. W następnej kolejności przygotuj się na próby w pojeździe sportowym z jednym z naszych profesjonalnych instruktorów.
DZIEŃ 1
Po przyjeździe do Arvidsjaur zostaniesz zakwaterowany w hotelu Silverhatten, który oferuje wspaniałe widoki na jezioro Hornavan i okoliczne lasy sosnowe. Na gości czeka kolacja z drinkami.
DZIEŃ 2
Po wczesnej odprawie uczestnicy trafiają na lód już podczas pierwszej porannej sesji. Teraz dowiesz się, ile pamiętasz z zeszłego roku. Popołudniowa sesja poświęcona na próby w modelach sportowych, w tym Jaguarze I-PACE.
DZIEŃ 3
Po odprawie uczestnicy przechodzą szkolenie w załogach 1-2-1 w pojazdach wyczynowych i zaczyna się „jazda na karuzeli” z jednym z naszych profesjonalnych instruktorów.
POZNAJ ZESPÓŁ EKSPERTÓW

Profesjonalni, odpowiedzialni i bardzo, bardzo doświadczeni. Nasi instruktorzy nie tylko wiedzą, jak wykorzystać najlepiej każdy z pojazdów, ale także potrafią przekazać swoje doświadczenia w jasny i pełny sposób, abyś potrafił sam wykorzystać korzyści płynące z tej wiedzy.

WYBIERZ NAJCIEKAWSZĄ PRZYGODĘ DLA SIEBIE
WYPRAWA ZA KRĄG PODBIEGUNOWY

Wykorzystaj swoje nowo nabyte umiejętności panowania nad samochodem w ekstremalnych arktycznych warunkach, prowadząc doskonale wyposażonego do takich wypraw Land Rovera. Wspomnienia o tych widokach, świetle i polarnej głuszy pozostaną z tobą na zawsze.

WYCIECZKA PSIM ZAPRZĘGIEM HUSKY

Zamień konie mechaniczne na moc psiego zaprzęgu i poznaj dreszczyk emocji, kiedy dobrze wyszkolony zespół husky poddaje się twoim komendom, podczas wycieczki przez śnieżną pustynię.

ŚNIEŻNE SAFARI

Dosiądź potężny skuter śnieżny i przeżyj niezapomnianą podróż przez pokryte śniegiem lasy sosnowe i polarne krajobrazy Arjeplog.

NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO NA PRAWDZIWĄ PRZYGODĘ

ROBERT KURSON, PISARZ

ZAPISZ SIĘ NA JAZDY
JAZDA PO LODZIE DLA ZAAWANSOWANYCH +
ZAREZERWUJ TERAZ
JAZDA PO LODZIE DLA ZAAWANSOWANYCH
ZAREZERWUJ TERAZ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

JAZDA PO LODZIE
Nasze biura są otwarte od 9:00 do 18:00 CET od poniedziałku do piątku.
(Opłata według taryfy lokalnej)

Telefon +49 69 460 97 47 47
E-mail Skontaktuj się z nami

JAZDA PO LODZIE

PRZEŻYJ EKSCYTUJĄCY DRESZCZ JAZDY NA LODZIE ZA KIEROWNICĄ NAJNOWSZYCH POJAZDÓW JAGUAR I LAND ROVER.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Śledź na bieżąco najnowsze wiadomości o wyprawach Adventure Travel
KATALOGI I CENNIKI
Dowiedz się więcej o samochodach Land Rover
JAZDA TESTOWA
Umów się na jazdę próbną u najbliższego przedstawiciela
KONFIGURATOR
Skorzystaj z naszego konfiguratora online aby stworzyć swój idealny pojazd