JAZDA PO LODZIE DLA ZAAWANSOWANYCH

STWORZONA SPECJALNIE DLA POWRACAJĄCYCH GOŚCI, LUB TYCH, KTÓRZY MAJĄ JUŻ DOŚWIADCZENIA W JEŹDZIE PO LODZIE.

ZAPISZ SIĘ TERAZ
NAJBARDZIEJ INTENSYWNE SZKOLENIA JAZDY NA LODZIE

Więcej czasu spędzanego na torze, bardziej szczegółowe odprawy i indywidualne instruktaże, więcej prób technicznych i czasu spędzanego za kierownicą pojazdów sportowych SVR oraz najnowszych modeli, takich jak Jaguar I-PACE.


Po prostu jeszcze więcej radości z jazdy.

PLAN PODRÓŻY
JAZDA PO LODZIE DLA ZAAWANSOWANYCH+ (4 DNI)
JAZDA PO LODZIE DLA ZAAWANSOWANYCH (3 DNI)
DZIEŃ 1
Po przyjeździe do Arvidsjaur zostaniesz zakwaterowany w hotelu Silverhatten, który oferuje wspaniałe widoki na jezioro Hornavan i okoliczne lasy sosnowe. Na gości czeka kolacja z drinkami.
DZIEŃ 2
Po wczesnej odprawie uczestnicy trafiają na lód już podczas pierwszej porannej sesji. Teraz dowiesz się, ile pamiętasz z zeszłego roku. Popołudniowa sesja poświęcona na próby w modelach sportowych.
DZIEŃ 3
Rozbudzająca odprawa i uczestnicy wracają na lód, aby doskonalić swoje umiejętności na trudniejszych torach w samochodach wyczynowych, m.in. w Jaguarze I-PACE. Bądź przygotowany na to, że nasi instruktorzy pokażą ci autentyczne granice jazdy w poślizgu.
DZIEŃ 4
To ostatnia szansa, aby po porannej odprawie sprawdzić, jakie poczyniłeś postępy w jeździe na różnych torach. W następnej kolejności przygotuj się na próby w pojeździe sportowym z jednym z naszych profesjonalnych instruktorów.
DZIEŃ 1
Po przyjeździe do Arvidsjaur zostaniesz zakwaterowany w hotelu Silverhatten, który oferuje wspaniałe widoki na jezioro Hornavan i okoliczne lasy sosnowe. Na gości czeka kolacja z drinkami.
DZIEŃ 2
Po wczesnej odprawie uczestnicy trafiają na lód już podczas pierwszej porannej sesji. Teraz dowiesz się, ile pamiętasz z zeszłego roku. Popołudniowa sesja poświęcona na próby w modelach sportowych, w tym Jaguarze I-PACE.
DZIEŃ 3
Po odprawie uczestnicy przechodzą szkolenie w załogach 1-2-1 w pojazdach wyczynowych i zaczyna się „jazda na karuzeli” z jednym z naszych profesjonalnych instruktorów.
POZNAJ ZESPÓŁ EKSPERTÓW

Profesjonalni, odpowiedzialni i bardzo, bardzo doświadczeni. Nasi instruktorzy nie tylko wiedzą, jak wykorzystać najlepiej każdy z pojazdów, ale także potrafią przekazać swoje doświadczenia w jasny i pełny sposób, abyś potrafił sam wykorzystać korzyści płynące z tej wiedzy.

WYBIERZ NAJCIEKAWSZĄ PRZYGODĘ DLA SIEBIE
WYPRAWA ZA KRĄG PODBIEGUNOWY

Wykorzystaj swoje nowo nabyte umiejętności panowania nad samochodem w ekstremalnych arktycznych warunkach, prowadząc doskonale wyposażonego do takich wypraw Land Rovera. Wspomnienia o tych widokach, świetle i polarnej głuszy pozostaną z tobą na zawsze.

WYCIECZKA PSIM ZAPRZĘGIEM HUSKY

Zamień konie mechaniczne na moc psiego zaprzęgu i poznaj dreszczyk emocji, kiedy dobrze wyszkolony zespół husky poddaje się twoim komendom, podczas wycieczki przez śnieżną pustynię.

ŚNIEŻNE SAFARI

Dosiądź potężny skuter śnieżny i przeżyj niezapomnianą podróż przez pokryte śniegiem lasy sosnowe i polarne krajobrazy Arjeplog.

NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO NA PRAWDZIWĄ PRZYGODĘ

ROBERT KURSON, PISARZ

ZAPISZ SIĘ NA JAZDY
JAZDA PO LODZIE DLA ZAAWANSOWANYCH +
ZAREZERWUJ TERAZ
JAZDA PO LODZIE DLA ZAAWANSOWANYCH
ZAREZERWUJ TERAZ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

JAZDA PO LODZIE
Nasze biura są otwarte od 9:00 do 18:00 CET od poniedziałku do piątku.
(Opłata według taryfy lokalnej)

Telefon +49 69 460 97 47 47
E-mail Skontaktuj się z nami

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
OGÓLNIE

Kto obsługuje Jaguar Land Rover Ice Academy?

Program Jaguar Land Rover Ice Academy jest obsługiwany przez firmę Zum goldenen Hirschen X zerotwonine GmbH we współpracy z Jaguar Land Rover. Zapewniamy pojazdy i wykwalifikowanych instruktorów jazdy Jaguar Land Rover Experience. Program jazdy i lodowe trasy zostały zaprojektowane przez Jaguar Land Rover, który ponadto gwarantuje na miejscu, opiekę menadżera, nadzorującego przebieg i wszystkie elementy programu.Kto prowadzi samochód?

Ty! Będzie do dyspozycji zespół doświadczonych instruktorów Land Rovera, którzy zapewnią fachowe wskazówki i naukę, ale ty siedzisz za kierownicą.W jakim języku będzie odbywać się komunikacja podczas Lodowej Akademii Jaguara Land Rovera?

Językiem komunikacji podczas programu jest język angielski.Czy mogę uczestniczyć w Lodowej Akademii jako osoba niebędąca kierowcą?

Nasze programy są nastawione na zapewnienie uczestnikom wyjątkowych wrażeń z jazdy. Nie jesteśmy w stanie zapewnić osobom niebędącym kierowcami ciekawego alternatywnego programu, ze względu na lokalizację projektu. Nic nie może się równać z jazdą po lodzie, dlatego zalecamy rejestrację osób z prawem jazdy.Czy planowane są inne rozwrywki?

Dostępne są opcjonalne zaprzęgi psich zaprzęgów, wycieczki na skuterach śnieżnych i wyprawa za krąg podbiegunowym (za dodatkową opłatą), na które można zapisać się z wyprzedzeniem podczas rezerwacji miejsca w Akademii Lodowej Jaguar Land Rover. Aby uzyskać więcej informacji na temat tych i innych oferowanych atrakcji, zapytaj zespół na miejscu, lub wyślij e-mail pod adres jlriceacademy@zerotwonine.com

CENA

Kiedy kończy się czas rezerwacji?

Rezerwacje zostaną zamknięte 4 tygodnie przed datą rozpoczęcia turnusu.Czy muszę wykupić dodatkowe ubezpieczenie, aby móc prowadzić samochód?

Dodatkowe ubezpieczenie pojazdu nie jest wymagane, ale goście muszą wykupić kompleksową polisę ubezpieczenia podróży. Ubezpieczenie podróżne można kupić za pośrednictwem naszej agencji operacyjnej, Zum goldenen Hirschen X zerotwonine GmbH.


E-mail: jlriceacademy@zerotwonine.com telefon: +49 69 460 97 47 47 (09:00 - 18:00 (CET), od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem lokalnych świąt (opłaty według stawek lokalnego operatora).Co jest wliczone w cenę Akademii Lodowej Jaguar Land Rover?

W ogólny koszt wliczone są następujące elementy: wszystkie czynności związane z prowadzeniem samochodu Land Rover, zakwaterowanie w hotelu (z podwójnym łóżkiem), śniadanie, lunch i kolacja, napoje z posiłkami oraz transfery z lotniska i na lotnisko Arvidsjaur. Dokładna lista wliczeń w cenę znajdują się w planie wycieczki. Zwracamy uwagę że ze względu na zasady prowadzenia pojazdów, alkohol będzie serwowany tylko do kolacji w ograniczonych ilościach. Napoje bezalkoholowe, herbata i kawa są wliczone w cenę wszystkich posiłków.Co nie jest wliczone w cenę?

Loty, posiłki i napoje, które nie są określone w programie, zajęcia dodatkowe (na przykład wycieczka psim zaprzęgiem i na skuterach śnieżnych), opłaty wizowe (jeśli dotyczy), ubezpieczenia podróżne oraz wszelkie dodatkowe koszty przed podróżą lub po podróży, które odbiegają od programu.

JAZDA

Nigdy wcześniej nie prowadziłem pojazdu na lodzie, czy mogę w związku z tym uczestniczyć w Lodowej Akademii Jaguara Land Rovera?

Oczywiście - wszystkie zadania związane z prowadzeniem pojazdu są przeznaczone dla kierowców o różnych umiejętnościach. Otrzymasz jako kierowca szczegółowe informacje. Do dyspozycji będzie nasz zespół ekspertów Jaguar Land Rover Experience, którzy zapewnią fachowe wskazówki i instrukcje za pośrednictwem radiotelefonów zamontowanych w każdym pojeździe. Udział w programach dla zaawansowanych zaleca się kierowcom mającym wcześniejsze doświadczenia w jeździe na lodzie.Jakie pojazdy będę prowadził?

Program Ice Drive:
F-TYPE V6, F-PACE, Range Rover Sport, Range Rover Velar
Program Ice Drive+:
F-TYPE V6, F-TYPE V8, F-PACE, Range Rover Sport, Range Rover Velar
Program Ice Drive Advanced:
F-TYPE V6, F-TYPE V8, F-PACE, I-PACE, Range Rover Sport, Range Rover Velar
Program Ice Drive Advanced+:
F-TYPE V6, F-TYPE V8, F-TYPE V8 SVR, F-PACE, I-PACE, Range Rover Sport, Range Rover VelarZastrzegamy sobie prawo wymiany określonego pojazdu z przyczyn niezależnych od nas, kiedy zajdzie taka potrzeba.Czy pojazdy wyposażone są w ręczne czy automatyczne przekładnie?

Wszystkie pojazdy mają automatyczną skrzynię biegów.Czy pojazdy mają kierownice po prawej, czy po lewej stronie?

Zapewniliśmy zarówno pojazdy dla ruchu prawo, jak i lewostronnego. Klienci, którzy nie czują się komfortowo w pojeździe z kierownicą po prawej lub lewej stronie, mogą poinformować zespoły instruktorów, którzy dołożą wszelkich starań, aby spełnić wymagania.Jaki jest minimalny wymagany wiek uczestnika?

Minimalny wiek uczestnictwa to 21 lat z prawem jazdy posiadanym od min 3 lat lub 23 lata z prawem jazdy posiadanym od 1 roku.Jakiej kategorii prawa jazdy będę potrzebować?

Wszyscy kierowcy muszą posiadać aktualne i ważne prawo jazdy min. kategorii……. Jeśli posiadasz prawo jazdy brytyjskie, otrzymasz link do formularza online, który musisz wcześniej wypełnić, aby zweryfikować status swoich pozwoleń. Jeśli twoje prawo jazdy zostało wydane poza Wielką Brytanią, będziesz zobowiązany do wypełnienia formularza deklaracji podczas odprawy powitalnej. Prawo jazdy należy przedstawić w dniu jazd.Kierowcy poniżej 23 roku życia muszą mieć co najmniej trzy (3) lata doświadczenia jazdy bez poważnego wypadku lub kary w ciągu ostatnich dwóch (2) lat, lub przynajmniej jeden (1) rok nieprzerwanej jazdy bez poważnego wypadku lub kary w tym czasie, jeśli kierowca ma 23 lata lub więcej. Uczestnicy nie mogą mieć na swoim koncie więcej niż 6 aktualnych punktów karnych, aby mogli uczestniczyć w jazdach po drogach publicznych. Musisz nas powiadomić, jeśli na twoim koncie masz więcej niż 6 punktów karnych.Czy muszę spełniać jakieś wymagania, co do poziomu sprawności fizycznej, by uczestniczyć w jazdach?

Należy upewnić się, czy nie istnieją jakieś okoliczności, które mogłyby stanowić przeszkodę w bezpiecznym udziale w jazdach. Należą do nich chroniczne problemy z kręgosłupem (lub podobne schorzenie), zaburzenia psychiczne, które mogą upośledzać zdolność prowadzenia pojazdu, czy dyskwalifikująca wada wzroku, ciąża lub problemy z sercem.Ile osób będzie jechać w każdym pojeździe?

Na jeden pojazd przypadać będzie dwóch gości. W programach zaawansowanych będą elementy instruktażu, gdzie gość będzie jechał z ekspertem 1:1.

PODRÓŻ

Jeśli wyjeżdżam bez partnera, oznacza to, że będę jechał sam w pojeździe?

Nie. Jako pojedynczy uczestnik będziesz pokonywał trasę wraz z innym gościem w jednym samochodzie. Jednak podczas całej wyprawy będziesz miał swój własny pokój hotelowy.Czy w Akademii Lodowej Jaguara Land Rovera mogą uczestniczyć dzieci?

Względy bezpieczeństwa i ekstremalne warunki klimatyczne wykluczają udział dzieci w Akademii Lodowej Jaguara Land Rovera.Ile osób maksymalnie liczy grupa?


Aby zapewnić komfort i bardziej angażujące wrażenia, grupy Akademii Lodowej Jaguara Land Rovera liczą maksymalnie 30 gości (dwie osoby na pojazd) i 20 gości w Ice Drive Advanced i Advanced +.Jakie rodzaje łóżek są dostępne w pokojach?

Oferujemy podwójne łóżka we wszystkich pokojach. Pokoje z łóżkiem pojedynczym lub z dwoma pojedynczymi łóżkami nie są dostępne.Czy potrzebuję wizy?

Aby przekroczyć granicę Szwecji większość gości spoza UE wymaga wizy szwedzkiej i UE. Prosimy skontaktować się z lokalnym konsulatem Szwecji, aby sprawdzić wymogi. Jeśli warunkiem otrzymania wizy jest zaproszenie, poinformuj o tym firmę Zum goldenen Hirschen X zerotwonine GmbH, który ci to zapewni.Jaka waluta jest używana w Szwecji?

Lokalną walutą są korony szwedzkie (SEK).Z kim mogę się skontaktować, jeśli potrzebuję pomocy przy rezerwacji lotu lub ubezpieczenia podróży?

Zum goldenen Hirschen X zerotwonine GmbH, nasz partner operacyjny, chętnie pomoże w rezerwacji lotów i ubezpieczeniu podróży. Kontakt jest możliwy poprzez: E-mail: jlriceacademy@zerotwonine.com Telefon: +49 69 460 97 47 47 ( od poniedziałku do piątku, godz. 09:00-18:00 czasu środkowoeuropejskiego. Mogą obowiązywać opłaty lokalnego operatora).Czy potrzebna będzie specjalna odzież?

Temperatury podczas jazdy mogą spaść nawet poniżej -30° C, dlatego prosimy o zabranie odpowiedniej, ciepłej, odpornej na warunki atmosferyczne odzieży i obuwia. Odzież nie jest zapewniona, dlatego zalecamy wszystkim uczestnikom zabranie ze sobą następujących elementów garderoby:


• Ciepła czapka
• Ciepłe rękawiczki
• Wełniany szal
• Termiczna bielizna (długi rękaw/długie nogawki)
• Dobrze izolująca kurtka
• Wełniany sweter lub kurtka polarowa
• Dodatkowe lekkie elementy, które można ubierać jako warstwy w razie potrzeby
• Solidne, wygodne obuwie (odpowiednie do jazdy)Czy obowiązuje wieczorowy strój oficjalny?

Preferowany jest swobodny styl casual.Czy może się zdarzyć, że pogoda nie będzie odpowiednia do jazdy na lodzie?

Jeżeli ze względów bezpieczeństwa pogoda doprowadzi do zamknięcia pola lodowego, zaoferowany zostanie alternatywny program.Czy mogę zabrać ze sobą aparat fotograficzny lub kamerę wideo?

Tak, oczywiście, ale pamiętaj, że Akademia Lodowa Jaguara Land Rovera odbywa się w tajnym obiekcie badawczym Jaguara Land Rovera, przeznaczonym do testowania samochodów w zimnych warunkach klimatycznych, więc mogą obowiązywać pewne ograniczenia w fotografowaniu. Nie jest dozwolone używanie dronów.

JAZDA PO LODZIE

PRZEŻYJ EKSCYTUJĄCY DRESZCZ JAZDY NA LODZIE ZA KIEROWNICĄ NAJNOWSZYCH POJAZDÓW JAGUAR I LAND ROVER.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Śledź na bieżąco najnowsze wiadomości o wyprawach Adventure Travel
KATALOGI I CENNIKI
Dowiedz się więcej o samochodach Land Rover
JAZDA TESTOWA
Umów się na jazdę próbną u najbliższego przedstawiciela
KONFIGURATOR
Skorzystaj z naszego konfiguratora online aby stworzyć swój idealny pojazd