ICE DRIVE W SZWEDZKIM ARJEPLOG
ZAPISZ SIĘ TERAZ

Ogromne zamarznięte jezioro, otoczone nieprzebytą sosnową puszczą. Idealna lokalizacja do zimowej nauki jazdy podczas eventu Ice Drive marki Land Rover.

PRZYGODA ŻYCIA

Położona nad jednym z licznych w tym regionie zamarzniętych jezior, Akademia Lodowa Jaguara i Land Rovera to Twoja szansa na przeżycie dreszczyku emocji podczas jazdy na lodzie za kierownicą najnowszych pojazdów Jaguar i Land Rover. Podnieś swoje umiejętności jazdy pod okiem naszych doświadczonych instruktorów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
yt:KELOPe498sE
WYBIERZ SWOJĄ WERSJĘ PROGRAMU ICE DRIVE
PROGRAM ICE DRIVE
Idealne wprowadzenie do ekscytującej sztuki jazdy na lodzie, do wyboru jako 3-dniowy kurs weekendowy lub czterodniowa szkoła jazdy w środku tygodnia. Sprawdź swoje możliwości w malowniczej arktycznej scenerii na różnych lodowych trasach.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
PROGRAM ICE DRIVE ADVANCED
Program ten, oferowany również jako 3-dniowy weekend lub 4-dniowa szkoła w środku tygodnia, przeznaczony jest w większym stopniu osób z wcześniejszym doświadczeniem w jeździe na lodzie lub powracających uczestników. Sprawdź Jaguara I-PACE w próbach technicznych i skorzystaj z możliwości indywidualnego doskonalenia umiejętności na przygotowanych torach w sportowych modelach SVR.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
GALERIA Z EVENTU ICE DRIVE

Zapoznaj się z tym, czego możesz doświadczyć podczas Akademii Lodowej.

GALERIA ZDJĘĆ
Nigdy nie jest za późno na prawdziwą przygodę.

ROBERT KURSON, PISARZ

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Śledź na bieżąco najnowsze wiadomości o wyprawach Adventure Travel
KATALOGI I CENNIKI
Dowiedz się więcej o samochodach Land Rover
JAZDA TESTOWA
Umów się na jazdę próbną u najbliższego przedstawiciela
KONFIGURATOR
Skorzystaj z naszego konfiguratora online aby stworzyć swój idealny pojazd