TRASA PÓŁNOCNA

ODKRYJ UROKI MROŹNEJ KRAINY.

ZAPISZ SIĘ TERAZ
PRAWDZIWA PRZYGODA W SKANDYNAWII

Zjedź z utartego szlaku prowadząc Range Rovera Sport, by przeżyć spektakularną czterodniową przygodę, odkryć bajeczne arktyczne krajobrazy i pozostałości tysiącletniej skandynawskiej kultury.

PÓŁNOCNA TRASA
DZIEŃ 1
Po wylądowaniu na lotnisku Lulea zostaniesz dowieziony i zakwaterowany w Treehotel – niezwykłej osadzie apartamentów, ukrytych wysoko w koronach drzew sosnowej puszczy. Degustacja lokalnych potraw, serwowanych przy świecach w szałasie rozbitym na zamarzniętym jeziorze.
DZIEŃ 2
Wyprawa do gminy Jokkmokk, gdzie przekroczysz Koło Podbiegunowe. Poznasz tu bliżej kulturę ludu Lapończyków oraz ich tradycyjne posiłki, zanim sam nakarmisz renifera. Po obiedzie czeka cię 95 km ekscytującej przejażdżki po zamarzniętym jeziorze w drodze do Gallivare. Wieczorem relaks w hotelowej saunie i łaźniach parowych.
DZIEŃ 3
Wycieczka do Kiruny i znanego w całym świecie lodowego hotelu ICEHOTEL®. Kolacja z pięciu dań podawanych na lodowych blokach z zamarzniętego jeziora. Możesz wybrać opcję noclegu w ręcznie zbudowanej komorze lodowej.
DZIEŃ 4
Czas na pożegnanie z pozostałymi gośćmi, transport na lotnisko Kiruna i powrót do domu.
POZNAJ ZESPÓŁ EKSPERTÓW

Profesjonalni, odpowiedzialni i bardzo, bardzo doświadczeni. Nasi instruktorzy nie tylko wiedzą, jak wykorzystać najlepiej możliwości naszych pojazdów, ale także cieszy ich przekazywanie swojego doświadczenia, abyś miał z tej wiedzy pożytek.

GALERIA ZDJĘĆ
TREEHOTEL

Wdrap się na wierzchołki drzew w jednym z najciekawszych miejsc na świecie. Siedem stylowych pokoi inspirowanych ptasimi gniazdami i latającym statkiem UFO rozpieszcza gości luksusem i niesamowitymi pejzażami północnej Szwecji.

ŚWIATŁA PÓŁNOCY

Przejazd do Kiruny na dalekiej północy szwedzkiej Laponii będzie okazją do przeżycia spektakularnego pokazu świateł natury i wyjątkowych chwil, które pozostaną z Tobą na zawsze.

ICEHOTEL<sup>®</sup>

Znana na całym świecie wystawa sztuki lodowej i rzeźbionych w lodzie sypialni, które trwają w stanie zamrożenia w temperaturze od -5 do -8 stopni Celsjusza. Po całodziennym jeździe na sankach lub wykonaniu własnej lodowej rzeźby, można również skorzystać z luksusowych, ciepłych sypialni.

ZAPISZ SIĘ NA WYPRAWĘ DO LAPONII

Cztery dni zimowej przygody na arktycznych dzikich pustkowiach.

ZAPISZ SIĘ TERAZ

JĘZYKIEM KONTAKTOWYM PROGRAMU JEST ANGIELSKI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

LAPONIA

Nasze biura są czynne od 9:00 do 18:00 CET od poniedziałku do piątku.

Telefon +49 69 460 97 47 47
E-mail

TRASA POŁUDNIOWA

Ta sama czterodniowa wyprawa do Laponii, zapewniająca pokonanie większej ilości kilometrów za kierownicą.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Śledź na bieżąco najnowsze wiadomości o wyprawach Adventure Travel
KATALOGI I CENNIKI
Dowiedz się więcej o samochodach Land Rover
JAZDA TESTOWA
Umów się na jazdę próbną u najbliższego przedstawiciela
KONFIGURATOR
Skorzystaj z naszego konfiguratora online aby stworzyć swój idealny pojazd