ADVENTURE TRAVEL MOAB
WYBIERZ SWOJĄ PRZYGODĘ
QXVesElVUB0

Przygotuj się na przygodę życia w Moab. Wybierz jedną spośród dwóch wypraw, z których każda zawiera odcinki off-road.

TWOJA SZKOŁA JAZDY W MOAB

Miasto Moab położone jest na amerykańskim południowym-zachodzie. Otaczające je niepowtarzalne formacje z czerwonej skały, rzeźbione przez burze, wiatr i gwałtowne powodzie w ciągu ponad 300 milionów lat, przyciągają turystów z całego świata.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
WYBIERZ PRZYGODĘ W MOAB
Program ROCK CRAWL
Czterodniowa szkoła jazdy, która idealne przygotowuje do właściwej jazdy w terenie. Sprawdź swoje możliwości na różnych szlakach niesamowitej, surowej pustyni Moab.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Program ROCK CRAWL+
Pięciodniowa przygoda daje Ci szansę poznania najbardziej spektakularnych szlaków off-roadowych na świecie. Przetestuj swoje umiejętności terenowe w różnych miejscach niezwykłej, surowej pustyni Moab.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
galeria zdjęć - MOAB

Zapoznaj się z tym, czego możesz doświadczyć w Land Roverze podczas wyprawy Adventure Travel Moab.

GALERIA ZDJĘĆ
„Doświadczenie odmieniające życie! To było niesamowite.”

LINDA, USA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zarejestruj się, aby otrzymywać informacje o przyszłych terminach wypraw i dostępnych miejscach

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
MOAB – CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
OGÓLNIE

Kto obsługuje wycieczki?

Program Land Rover Experience Adventure Travel Moab jest obsługiwany przez firmę Alem International Inc., której licencji i autoryzacji udziela Jaguar Land Rover. Dokonując rezerwacji, zawrzesz umowę z Alem International Inc.Kto prowadzi samochód?

Ty! Będzie do dyspozycji zespół doświadczonych instruktorów Land Rovera, którzy zapewnią fachowe wskazówki i naukę, ale ty jesteś za kierownicą.Jaki jest minimalny wymagany wiek uczestnika?

Ukończone 21 latW jakim języku będzie odbywać się komunikacja podczas wypraw?

Językiem komunikacji podczas programu jest język angielski.

CENA

Czy muszę wykupić dodatkowe ubezpieczenie, aby móc prowadzić samochód?

Dodatkowe ubezpieczenie pojazdu nie jest wymagane, ale goście muszą wykupić kompleksową polisę ubezpieczenia podróży.Co jest wliczone w cenę Land Rover Adventure Travel Moab?

W ogólny koszt wliczone są następujące elementy: wszystkie czynności związane z prowadzeniem samochodu Land Rover, zakwaterowanie w hotelu, śniadanie, lunch i kolacja, napoje z posiłkami oraz transfery z lotniska i na lotnisko Grand Junction. Zwracamy uwagę że ze względu na zasady prowadzenia pojazdów, alkohol będzie serwowany tylko do kolacji w ograniczonych ilościach.Co nie jest wliczone w cenę?

Loty, posiłki i napoje, które nie są określone w programie, opłaty wizowe (jeśli dotyczy), ubezpieczenia podróżne oraz wszelkie dodatkowe koszty przed podróżą lub po podróży, które odbiegają od programu.

JAZDA

Jakiej kategorii prawa jazdy będę potrzebować?

Zgodnie z zasadami JLR wszyscy kierowcy muszą posiadać aktualne i ważne prawo jazdy, kat. …………………które należy okazać w dniu jazd.Jakie modele będę prowadził?

Land Rover Discovery, Range Rover i Range Rover Sport. Czasami może zajść potrzeba wymiany określonego pojazdu z przyczyn niezależnych od nas i zastrzegamy sobie prawo do tego.Czy pojazdy wyposażone są w ręczne czy automatyczne przekładnie?

Wszystkie pojazdy mają automatyczną skrzynię biegów.Ile osób będzie jechać w każdym pojeździe?

Na jeden pojazd przypadać będzie dwóch (2) gości.Ile osób maksymalnie liczy grupa?

Aby zapewnić komfort i bardziej angażujące wrażenia, grupy liczą maksymalnie 16 gości (dwie osoby na pojazd).Jeśli wyjeżdżam bez partnera, oznacza to, że będę jechał sam w pojeździe?

Nie. Jako pojedynczy uczestnik będziesz pokonywał trasę wraz z innym gościem w jednym samochodzie. Jednak podczas całej wyprawy będziesz miał swój własny pokój hotelowy.Czy muszę spełniać jakieś wymagania, co do poziomu sprawności fizycznej, by uczestniczyć w jazdach?

Należy upewnić się, czy nie istnieją jakieś okoliczności, które mogłyby stanowić przeszkodę w bezpiecznym udziale w jazdach. Należą do nich chroniczne problemy z kręgosłupem (lub podobne schorzenie), zaburzenia psychiczne, które mogą upośledzać zdolność prowadzenia pojazdu, czy dyskwalifikująca wada wzroku, ciąża lub problemy z sercem. Jeśli bierzesz leki, upewnij się, że zabierasz ich wystarczająco dużo na podróż. Do naszej dyspozycji będzie personel medyczny. Jeśli masz wątpliwości, co do swoich dolegliwości, powiadom nas o nich zawczasu.

PODRÓŻ

Jaka jest pogoda o tej porze roku?

Październik i listopad będą miały ciepłe dni sięgające 21-27 st. C i chłodne wieczory około 5 st. C aż do mrozów w nocy. W rejonie Moab przypada ponad 300 słonecznych dni każdego roku.Czy w wyprawach Land Rover Adventure Travel Experience mogą uczestniczyć dzieci?

Względy bezpieczeństwa wykluczają udział dzieci w wydarzeniu.Czy potrzebna będzie specjalna odzież?

Niezbędne będą solidne, wygodne buty do chodzenia, skarpety, okulary przeciwsłoneczne, krem ​​przeciwsłoneczny, czapka, a także lekka kurtka, polar i t-shirt.Czy obowiązuje wieczorowy strój oficjalny?

Preferowany jest swobodny styl casual.Czy planowane są inne rozwrywki?

Ranczo oferuje takie atrakcje, jak jazda konna, degustacja wina, rafting, masaż sportowy i wiele innych. Czytaj więcej w dalszej części.Czy potrzebuję wizy?

Prosimy skontaktować się z lokalnym konsulatem, aby sprawdzić konkretne wymagania. Jeśli potrzebujesz wizy, skontaktuj się z nami, a my ułatwimy Ci jej wystawienie.Jaka waluta jest używana w USA?

Lokalną walutą jest dolar amerykański.Czy mogę zabrać ze sobą aparat fotograficzny lub kamerę wideo?

Tak oczywiście. Możesz również zabrać ze sobą specjalistyczny sprzęt, taki jak kamerka sportowa GoPro, jednak nie jest dozwolone używanie dronów.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Śledź na bieżąco najnowsze wiadomości o wyprawach Adventure Travel
KATALOGI I CENNIKI
Dowiedz się więcej o samochodach Land Rover
JAZDA TESTOWA
Umów się na jazdę próbną u najbliższego przedstawiciela
KONFIGURATOR
Skorzystaj z naszego konfiguratora online aby stworzyć swój idealny pojazd