TRASA PÓŁNOCNA - WYBRZEŻE I DZIKA FAUNA
ZAPISZ SIĘ TERAZ

Ośmiodniowa wycieczka po jednych z najciekawszych rezerwatów przyrody w Afryce. Możliwość spotkania nosorożca, bawoła, lampartów, lwów i słoni.

WYBRZEŻE I DZIKA FAUNA

Bezkresne przestrzenie. Zapierające dech w piersiach krajobrazy. Nasza wyprawa po północnej Namibii obejmuje przybrzeżną pustynię, wąwóz Khowarib i Park Narodowy Etosha, gdzie można podziwiać w naturalnym środowisku niezliczone stada dzikich afrykańskich zwierząt.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
PROGRAM 8 DNI
DZIEŃ 1
Po przylocie do Windhuk przywita cię nasz zespół i zostaniesz zapoznany z Land Roverem Discovery. Zanim wyruszysz w dzikie rejony, czeka cię odprawa dotycząca bezpieczeństwa. Przed obiadem dotrzesz do miejsca noclegu w tradycyjnej afrykańskiej chacie, skąd będziesz mógł jeszcze wybrać się na obserwację zwierząt przy pobliskim wodopoju.
DZIEŃ 2
Po śniadaniu czaka was wycieczka po gęstym buszu Parku Narodowego Etosha. Teren jest trudny, ale piękne widoki i kontakt z dziką naturą wynagradzają wszelkie niedogodności. Zwróć uwagę na wspaniałe lwy, których kilka stad zamieszkuje tamte okolice.
DZIEŃ 3
Trasa kolejnego dnia powiedzie cię przez Park Narodowy Etosha, na zachód, gdzie ostoje ma kilka rzadkich gatunków. Możesz tam spotkać nosorożca czarnego lub impalę zwyczajną z młodymi.
DZIEŃ 4
Zmierzysz się z kanionem Khowarib, wokół koryta rzeki Hoanib. To zarówno surowy, jak i spektakularny krajobraz. Głęboki piasek i nieoznakowane szlaki przetestują Twoje umiejętności jazdy w terenie. Po tej próbie zasłużona kolacja serwowana nad brzegiem rzeki.
DZIEŃ 5
Podczas podróży przez rezerwat przyrody Palmwag otworzą się przed tobą namibijskie równiny – królestwo lampartów, lwów, gepardów, nosorożców i pustynnych słoni. Kolacja w oddalonej od szlaku chacie, przy świetle słońca zachodzącego za górami Etendeka.
DZIEŃ 6
Przed nami długa jazda samochodem do Swakopmund. Będziesz podróżował przez przedziwne, nieziemskie okolice, w których docenisz ogromne możliwości swojego pojazdu. Zrelaksuj się w uroczym hotelu w surrealistycznym nadmorskim miasteczku.
DZIEŃ 7
Twój ostatni dzień za kierownicą i czas na radosną przeprawę przez wydmy na pustyni w parku Namib-Naukluft. Powrót na przedmieście Windhuk na imprezę pożegnalną i szansa podzielenia się opowieściami o tym niesamowitym kraju z innymi poszukiwaczami przygód.
DZIEŃ 8
Spędź dzień w Windhuk, stolicy Namibii położonej na wysokim płaskowyżu. Znajdziesz tu sklepy, kawiarnie i – co ważne – jest to centrum przemysłu piwowarskiego Namibii. Popijaj lodowate piwo, wspominając niesamowitą afrykańską przygodę.
POZNAJ ZESPÓŁ EKSPERTÓW

Profesjonalni, odpowiedzialni i bardzo, bardzo doświadczeni. Nasi instruktorzy nie tylko wiedzą, jak wykorzystać najlepiej każdy z pojazdów, ale także potrafią przekazać swoje doświadczenia w jasny i pełny sposób, abyś potrafił sam wykorzystać korzyści płynące z tej wiedzy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:
Telefon: +49 2058 77 809 94 (pon - pt od 9:00 do 17:00 czasu środkowoeuropejskiego. Opłata według taryfy lokalnej).
E-mail: expeditions@landrover-experience.de

WYBIERZ PROGRAM PRAWY DO NAMIBII
JEDNA OSOBA
Nie znajdziesz tak magicznego zakątka jak Namibia. Mistyczne pejzaże przybrzeżnych pustyń i bogactwo zwierzyny w rezerwatach sprawiają, że podróż przez ten kraj to jedyne w swoim rodzaju, niezapomniane doświadczenie. Czas podróży: 8 dni, 7 nocy. Jeden kierowca, pokój jednoosobowy.
ZAPISZ SIĘ TERAZ
2 OSOBY (WSPÓLNIE)
Poznaj magię nieziemskich pejzaży przybrzeżnych pustyń i bogactwo rezerwatów Namibii, podróżując w towarzystwie. Namibia jest najlepiej strzeżonym sekretem Afryki, co potwierdzą osoby, które miały szczęście ją zwiedzić. Czas podróży: 8 dni, 7 nocy. Dwoje kierowców, wspólny pokój.
ZAPISZ SIĘ TERAZ
BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zarejestruj się, aby otrzymywać informacje o przyszłych terminach wypraw i dostępnych miejscach

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
NAMIBIA – CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
OGÓLNIE

Kto obsługuje wycieczki?

Program Land Rover Experience Adventure Travel Namibia jest obsługiwany przez firmę Agentur für Promotion und Service GmbH (APS) oraz Land Rover Experience Germany, którym licencji i autoryzacji udziela Jaguar Land Rover. Dokonując rezerwacji, zawrzesz umowę z APS GmbH.Kto prowadzi samochód?

Ty! Będzie do dyspozycji zespół doświadczonych instruktorów Land Rovera, którzy zapewnią fachowe wskazówki i naukę, ale ty zasiadasz za kierownicą najnowszych modeli Land Rovera.


W jakim języku będzie odbywać się komunikacja podczas wypraw?

Językiem komunikacji gospodarzy i instruktorów podczas programu jest język angielski.

CENA

Czy muszę wykupić dodatkowe ubezpieczenie, aby uczestniczyć w wyprawie?

Zalecamy wykupienie kompleksowej polisy ubezpieczenia podróży.Co jest wliczone w cenę wyprawy?

W ogólny koszt wliczone są następujące elementy: wszystkie czynności związane z prowadzeniem samochodu, zakwaterowanie, śniadanie, lunch i kolacja, napoje do posiłków oraz transfery z lotniska i na lotnisko w Windhuk (wspólne przejazdy dla całej grupy). Dokładna lista wliczeń w cenę znajdują się w planie wycieczki. Zwracamy uwagę że ze względu na zasady prowadzenia pojazdów, alkohol będzie serwowany tylko do kolacji w ograniczonych ilościach. Napoje bezalkoholowe wliczone w cenę wszystkich posiłków.Co nie jest wliczone w cenę?

Loty, opłaty wizowe (jeśli są wymagane), szczepienia, ubezpieczenie podróżne, napiwki, wszystkie wydatki osobiste (np. Minibar w hotelu, zabiegi spa itp.) oraz wszelkie dodatkowe koszty przed podróżą lub po podróży, które odbiegają od programu.

JAZDA

Nigdy wcześniej nie prowadziłem pojazdu z napędem na obie osie w terenie, czy mogę w związku z tym uczestniczyć w wycieczkach?
Oczywiście - wszystkie zadania związane z prowadzeniem pojazdu są przeznaczone dla kierowców o różnych umiejętnościach. Do dyspozycji będzie nasz instruktor Jaguar Land Rover Experience, który zapewni fachowe wskazówki i wsparcie.Jaki pojazd będę prowadził?

Goście będą jeździć modelem Land Rover Discovery.Czy pojazdy wyposażone są w ręczne czy automatyczne przekładnie?

Wszystkie pojazdy mają automatyczną skrzynię biegów.Jakie są wymogi dotyczące prawa jazdy i minimalnego wieku uczestników?

Wszyscy kierowcy muszą mieć co najmniej 19 lat i posiadać ważne prawo jazdy od co najmniej jednego roku. Wymagane jest międzynarodowe prawo jazdy.Czy muszę spełniać jakieś wymagania, co do poziomu sprawności fizycznej, by uczestniczyć w jazdach?

Należy upewnić się, czy nie istnieją jakieś okoliczności, które mogłyby stanowić przeszkodę w bezpiecznym udziale w jazdach. Należą do nich chroniczne problemy z kręgosłupem (lub podobne schorzenie), zaburzenia psychiczne, które mogą upośledzać zdolność prowadzenia pojazdu, czy dyskwalifikująca wada wzroku, ciąża lub problemy z sercem.Ile osób będzie jechać w każdym pojeździe?

Na jeden pojazd przypadać będzie dwóch gości. Na życzenie w pojeździe możne podróżować trzecia i czwarta osoba.Czy mogę na wyprawę zabrać własnego Land Rovera?

Nie jest możliwe uczestnictwo we własnym pojeździe z powodu dodatkowych trudności z ubezpieczeniem.

PODRÓŻ

Jeśli wyjeżdżam bez partnera, oznacza to, że będę jechał sam w pojeździe?

Nie - ze względów bezpieczeństwa nie pozwalamy nikomu podróżować samodzielnie. Jako pojedynczy uczestnik będziesz pokonywał trasę wraz z innym gościem w jednym samochodzie lub w przypadku nieparzystej liczby gości, będzie Ci towarzyszył jeden z naszych instruktorów. Jednak podczas całej wyprawy będziesz miał swój własny pokój hotelowy.


Czy dzieci mogą brać udział w wycieczkach?

Zasadniczo wycieczki są odpowiednie dla dzieci powyżej 14 lat, ale prosimy o kontakt z APS w celu uzyskania dalszych informacji i omówienia indywidualnych wymagań.Czy mogę zarezerwować całą wyprawę dla grupy prywatnej?

Tak, chętnie zorganizujemy prywatną wyprawę zarezerwowaną dla grupy 10 lub więcej osób. Program można modyfikować i dostosować do potrzeb grupy.Czy podróżujemy w konwoju?

Tak, zazwyczaj będziemy podróżować w konwoju, korzystając z komunikacji radiowej między pojazdami.Ile osób maksymalnie liczy grupa?  

Aby zapewnić komfort i bardziej kameralne wrażenia, grupy każdej wyprawy liczą maksymalnie (i minimalnie) 10 gości (dwie osoby na pojazd).Czy potrzebuję wizy?

APS GmbH odpowiada za wcześniejsze poinformowanie o przepisach paszportowych, wizowych i dotyczących zdrowia. Jeśli do otrzymania wizy niezbędne jest zaproszenie, poinformuj o tym firmę APS GmbH, która ci to zapewni. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: www.worldtravelguide.net/guides/africa/namibia/passport-visa/Jaka waluta jest używana w Namibii?

Lokalną walutą jest dolar namibijski (NAD).Chcielibyśmy przedłużyć naszą podróż o kilka dni, czy możemy to zrobić?

Oczywiście. APS GmbH z przyjemnością pomoże Ci zaplanować dodatkowy czas przed podróżą lub po niej i dokonać rezerwacji zgodnie z ustaleniami. Skorzystaj z adresu e-mail expeditions@landrover-experience.de lub zadzwoń +49 (2058) 77 80 994 (09:00 - 17:00 (CET), od poniedziałku do piątku. Mogą obowiązywać opłaty lokalnego operatora.Czy wymagane są szczepienia?

Informacje na temat zalecanych lub wymaganych szczepień dla odpowiednich obszarów Afryki można znaleźć tutaj: https://www.worldtravelguide.net / guide / africa / namibia / health /Z kim mogę się skontaktować, jeśli potrzebuję pomocy przy rezerwacji lotu lub ubezpieczeniu podróży?

APS GmbH chętnie pomoże w rezerwacji lotów i ubezpieczeniu. Poinformują Cię również o wszelkich możliwych zmianach przed odlotem.Kontakt:
Land Rover Experience Germany
c/o APS - Agentur für Promotion
und Service GmbH,
Am Sportplatz 26A, 42489, Wülfrath.


E-mail: expeditions@landrover-experience.de
Telefon: +49 (2058) 77 80 994
(09.00 - 17.00 (czas środkowoeuropejski), od poniedziałku do piątku.
Mogą obowiązywać opłaty lokalnego operatora.


Faks: +49 (2058) 77 80 990Czy są jakieś wymogi dotyczące rodzaju bagażu?

Nie podajemy żadnych konkretnych zaleceń dotyczących rodzaju bagażu - pojazdy mogą pomieścić zarówno walizki, jak i torby podróżne.Czy obowiązuje wieczorowy strój oficjalny?

Preferowany jest swobodny styl casual.Co się stanie, jeśli liczba rejestracji uczestników wyprawy nie osiągnie liczby minimalnej? Czy zostanie anulowana?

Minimalna wielkość grup podczas wszystkich podróży do Namibii to 10 osób. Staramy się nie anulować żadnej z naszych wypraw, ale w niektórych przypadkach może to być nieuniknione. Firma APS może odstąpić od umowy o udziale w imprezie turystycznej, jeśli liczba uczestników nie zostanie osiągnięta do 31 dni przed startem imprezy i jeżeli w opisie wyprawy APS podana jest minimalna liczba uczestników. Oświadczenie o odstąpieniu zostanie przesłane niezwłocznie, a depozyt natychmiast zwrócony. Więcej informacji w regulaminie.Czy trasy podróży i zakwaterowanie są potwierdzone?

Trasa i zakwaterowanie mogą ulec zmianie w wypadku braku miejsc. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany trasy i zakwaterowania i zastąpienia ich wariantem alternatywnym.

NAMIBIA - TRASA POŁUDNIOWA - WYDMY I PIĘKNE KRAJOBRAZY

Wyprawa łączy podziwianie ogromnej i różnorodnej populacji ptaków w Namibii ze zwiedzaniem niezwykłych formacji geologicznych. Prowadzi przez pustynie Namib i Kalahari oraz park narodowy Namib-Naukluft.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Ważna uwaga
Pokazane tutaj zdjęcia służą wyłącznie celom ilustracyjnym i jeśli zachodzą jakiekolwiek rozbieżności dotyczące programu, pisemny plan trasy zostanie przyjęta jako bardziej precyzyjna interpretacja wyprawy. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany trasy podróży i / lub zastąpienia organizatora wycieczek.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Śledź na bieżąco najnowsze wiadomości o wyprawach Adventure Travel
KATALOGI I CENNIKI
Dowiedz się więcej o samochodach Land Rover
JAZDA TESTOWA
Umów się na jazdę próbną u najbliższego przedstawiciela
KONFIGURATOR
Skorzystaj z naszego konfiguratora online aby stworzyć swój idealny pojazd