TRASA PÓŁNOCNA - WYBRZEŻE I DZIKA FAUNA
ZAPISZ SIĘ TERAZ

Ośmiodniowa wyprawa, której celem jest poznanie geologicznych cudów natury, w tym najwyższej wydmy w Afryce, najstarszej na świecie pustyni i fantastycznych formacji skalnych.

WYDMY I PIĘKNE KRAJOBRAZY

Pustynia Kalahari. Wydma 45. Tama Hardap, oaza dzikiego ptactwa. Trasa południowa pozwala zwiedzić wszystkie te magiczne miejsca, a także przejechać przez kilka najtrudniejszych odcinków terenowych na Ziemi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
PROGRAM 8 DNI
DZIEŃ 1
Po przylocie do Windhuk, poznasz zespół Land Rovera, a po odebraniu pojazdu i odprawie dotyczącej bezpieczeństwa podróżowania, którą poprowadzą nasi eksperci wyruszysz w pustynne regiony Namibii, aby pierwszą noc spędzić w tradycyjnej afrykańskiej chacie.
DZIEŃ 2
Krótka, ale robiąca wrażenie trasa przez pełne dramatyzmu okolice doprowadzi Cię w góry Erongo. Wyboisty teren daje przedsmak tego, co ma dopiero się wydarzyć. Zaskakujące, przeczące grawitacji formacje skalne sprawią, że sięgniesz po aparat.
DZIEŃ 3
Twoim celem dzisiaj jest Swakopmund, fascynujące stare niemieckie miasto kolonialne, około 100 km od wybrzeża. Wcześniej jednak musisz zmierzyć się z gigantycznymi wydmami i pokonać trasę brzegiem morza. Nagrodą jest uroczy hotel w centrum miasta.
DZIEŃ 4
Trasa południowa to przede wszystkim pustynia i wydmy. Dzisiejsza podróż prowadzi przez sawannę do Kalahari, gdzie czeka cię bliskie spotkanie z jednymi z najbardziej ekscytujących wydm na świecie. Trzymaj nerwy na wodzy, kiedy będziesz dojeżdżał do ich szczytu.
DZIEŃ 5
Wczesny początek podróży do Sossusvlei, surrealistycznego zakątka, usianego szkieletami suchych akacji parasolowatych. To tutaj znajduje się Dune 45, jedna z największych, najtrudniejszych wydm na świecie. Aby ją zmierzyć, będziesz musiał zaangażować wszystkie swoje umiejętności, a może więcej.
DZIEŃ 6
Wczoraj były niezmierzone wydmy, dzisiaj bezmiar ptactwa. Hardap Dam, w pobliżu Mariental, jest największym zbiornikiem w Namibii i przyciąga tysiące ptaków, w tym wielkie białe pelikany, afrykańskie bieliki, flamingi, czaple olbrzymie i rybołowy.
DZIEŃ 7
Czas opuścić majestatyczną pustynię Kalahari i zakurzoną drogą udać się z powrotem do Windhuk. Czeka tam kolacja i impreza pożegnalna, podczas której możesz dzielić się doświadczeniami z innymi kierowcami i zastanawiać, dlaczego nie ma na Ziemi drugiego takiego miejsca jak Namibia.
DZIEŃ 8
To dzień na zwiedzanie niesamowitego miasta Windhuk, jednej z najwyżej położonych stolic świata. Zrób zakupy lub zrelaksuj się przy zimnym piwie w kawiarni i zacznij planować kolejną wyprawę z Land Roverem.
POZNAJ ZESPÓŁ EKSPERTÓW

Profesjonalni, odpowiedzialni i bardzo, bardzo doświadczeni. Nasi instruktorzy nie tylko wiedzą, jak wykorzystać najlepiej każdy z pojazdów, ale także potrafią przekazać swoje doświadczenia w jasny i pełny sposób, abyś potrafił sam wykorzystać korzyści płynące z tej wiedzy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:
Telefon: +49 2058 77 809 94 (pon - pt od 9:00 do 17:00 czasu środkowoeuropejskiego. Opłata według taryfy lokalnej).
E-mail: expeditions@landrover-experience.de

KURTKA ADVENTURE TRAVEL - NAMIBIA

Kurtka Land Rover Adventure Travel Namibia w wariancie męskim i damskim została zaprojektowana, aby zapewnić optymalną ochronę na rozległych, otwartych równinach Afryki. Wyposażona w zapinane rękawy, podszewkę SPF 50 UV i oddychającą, wodoodporną warstwę zewnętrzną.

Aby kupić kurtkę Land Rover Adventure Travel Namibia, wystarczy wybrać rozmiar w formularzu rezerwacji.

JEDNA OSOBA
Nie znajdziesz tak magicznego zakątka jak Namibia. Mistyczne pejzaże przybrzeżnych pustyń i bogactwo zwierzyny w rezerwatach sprawiają, że podróż przez ten kraj to jedyne w swoim rodzaju, niezapomniane doświadczenie. Czas podróży: 8 dni, 7 nocy. Jeden kierowca, pokój jednoosobowy.
ZAPISZ SIĘ TERAZ
2 OSOBY (WSPÓLNIE)
Poznaj magię nieziemskich pejzaży przybrzeżnych pustyń i bogactwo rezerwatów Namibii podróżując w towarzystwie. Namibia jest najlepiej strzeżonym sekretem Afryki, co potwierdzą osoby, które miały szczęście ją zwiedzić. Czas podróży: 8 dni, 7 nocy. Dwóch kierowców, wspólny pokój.
ZAPISZ SIĘ TERAZ
BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zarejestruj się, aby otrzymywać informacje o przyszłych terminach wypraw i dostępnych miejscach

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
NAMIBIA – CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
OGÓLNIE

Kto obsługuje wycieczki?

Program Land Rover Experience Adventure Travel Namibia jest obsługiwany przez firmę Agentur für Promotion und Service GmbH (APS) oraz Land Rover Experience Germany, którym licencji i autoryzacji udziela Jaguar Land Rover. Dokonując rezerwacji, zawrzesz umowę z APS GmbH.Kto prowadzi samochód?

Ty! Będzie do dyspozycji zespół doświadczonych instruktorów Land Rovera, którzy zapewnią fachowe wskazówki i naukę, ale ty zasiadasz za kierownicą najnowszych modeli Land Rovera.


W jakim języku będzie odbywać się komunikacja podczas wypraw?

Językiem komunikacji gospodarzy i instruktorów podczas programu jest język angielski.

CENA

Czy muszę wykupić dodatkowe ubezpieczenie, aby uczestniczyć w wyprawie?

Zalecamy wykupienie kompleksowej polisy ubezpieczenia podróży.Co jest wliczone w cenę wyprawy?

W ogólny koszt wliczone są następujące elementy: wszystkie czynności związane z prowadzeniem samochodu, zakwaterowanie, śniadanie, lunch i kolacja, napoje do posiłków oraz transfery z lotniska i na lotnisko w Windhuk (wspólne przejazdy dla całej grupy). Dokładna lista wliczeń w cenę znajdują się w planie wycieczki. Zwracamy uwagę że ze względu na zasady prowadzenia pojazdów, alkohol będzie serwowany tylko do kolacji w ograniczonych ilościach. Napoje bezalkoholowe wliczone w cenę wszystkich posiłków.Co nie jest wliczone w cenę?

Loty, opłaty wizowe (jeśli są wymagane), szczepienia, ubezpieczenie podróżne, napiwki, wszystkie wydatki osobiste (np. Minibar w hotelu, zabiegi spa itp.) oraz wszelkie dodatkowe koszty przed podróżą lub po podróży, które odbiegają od programu.

JAZDA

Nigdy wcześniej nie prowadziłem pojazdu z napędem na obie osie w terenie, czy mogę w związku z tym uczestniczyć w wycieczkach?
Oczywiście - wszystkie zadania związane z prowadzeniem pojazdu są przeznaczone dla kierowców o różnych umiejętnościach. Do dyspozycji będzie nasz instruktor Jaguar Land Rover Experience, który zapewni fachowe wskazówki i wsparcie.Jaki pojazd będę prowadził?

Goście będą jeździć modelem Land Rover Discovery.Czy pojazdy wyposażone są w ręczne czy automatyczne przekładnie?

Wszystkie pojazdy mają automatyczną skrzynię biegów.Jakie są wymogi dotyczące prawa jazdy i minimalnego wieku uczestników?

Wszyscy kierowcy muszą mieć co najmniej 19 lat i posiadać ważne prawo jazdy od co najmniej jednego roku. Wymagane jest międzynarodowe prawo jazdy.Czy muszę spełniać jakieś wymagania, co do poziomu sprawności fizycznej, by uczestniczyć w jazdach?

Należy upewnić się, czy nie istnieją jakieś okoliczności, które mogłyby stanowić przeszkodę w bezpiecznym udziale w jazdach. Należą do nich chroniczne problemy z kręgosłupem (lub podobne schorzenie), zaburzenia psychiczne, które mogą upośledzać zdolność prowadzenia pojazdu, czy dyskwalifikująca wada wzroku, ciąża lub problemy z sercem.Ile osób będzie jechać w każdym pojeździe?

Na jeden pojazd przypadać będzie dwóch gości. Na życzenie w pojeździe możne podróżować trzecia i czwarta osoba.Czy mogę na wyprawę zabrać własnego Land Rovera?

Nie jest możliwe uczestnictwo we własnym pojeździe z powodu dodatkowych trudności z ubezpieczeniem.

PODRÓŻ

Jeśli wyjeżdżam bez partnera, oznacza to, że będę jechał sam w pojeździe?

Nie - ze względów bezpieczeństwa nie pozwalamy nikomu podróżować samodzielnie. Jako pojedynczy uczestnik będziesz pokonywał trasę wraz z innym gościem w jednym samochodzie lub w przypadku nieparzystej liczby gości, będzie Ci towarzyszył jeden z naszych instruktorów. Jednak podczas całej wyprawy będziesz miał swój własny pokój hotelowy.


Czy dzieci mogą brać udział w wycieczkach?

Zasadniczo wycieczki są odpowiednie dla dzieci powyżej 14 lat, ale prosimy o kontakt z APS w celu uzyskania dalszych informacji i omówienia indywidualnych wymagań.Czy mogę zarezerwować całą wyprawę dla grupy prywatnej?

Tak, chętnie zorganizujemy prywatną wyprawę zarezerwowaną dla grupy 10 lub więcej osób. Program można modyfikować i dostosować do potrzeb grupy.Czy podróżujemy w konwoju?

Tak, zazwyczaj będziemy podróżować w konwoju, korzystając z komunikacji radiowej między pojazdami.Ile osób maksymalnie liczy grupa?  

Aby zapewnić komfort i bardziej kameralne wrażenia, grupy każdej wyprawy liczą maksymalnie (i minimalnie) 10 gości (dwie osoby na pojazd).Czy potrzebuję wizy?

APS GmbH odpowiada za wcześniejsze poinformowanie o przepisach paszportowych, wizowych i dotyczących zdrowia. Jeśli do otrzymania wizy niezbędne jest zaproszenie, poinformuj o tym firmę APS GmbH, która ci to zapewni. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: www.worldtravelguide.net/guides/africa/namibia/passport-visa/Jaka waluta jest używana w Namibii?

Lokalną walutą jest dolar namibijski (NAD).Chcielibyśmy przedłużyć naszą podróż o kilka dni, czy możemy to zrobić?

Oczywiście. APS GmbH z przyjemnością pomoże Ci zaplanować dodatkowy czas przed podróżą lub po niej i dokonać rezerwacji zgodnie z ustaleniami. Skorzystaj z adresu e-mail expeditions@landrover-experience.de lub zadzwoń +49 (2058) 77 80 994 (09:00 - 17:00 (CET), od poniedziałku do piątku. Mogą obowiązywać opłaty lokalnego operatora.Czy wymagane są szczepienia?

Informacje na temat zalecanych lub wymaganych szczepień dla odpowiednich obszarów Afryki można znaleźć tutaj: https://www.worldtravelguide.net / guide / africa / namibia / health /Z kim mogę się skontaktować, jeśli potrzebuję pomocy przy rezerwacji lotu lub ubezpieczenia podróży?

APS GmbH chętnie pomoże w rezerwacji lotów i ubezpieczeniu podróży. Poinformują Cię również o wszelkich możliwych zmianach przed odlotem.Kontakt:
Land Rover Experience Germany
c/o APS - Agentur für Promotion
und Service GmbH,
Am Sportplatz 26A, 42489, Wülfrath.


E-mail: expeditions@landrover-experience.de
Telefon: +49 (2058) 77 80 994
(09.00 - 17.00 (czas środkowoeuropejski), od poniedziałku do piątku.
Mogą obowiązywać opłaty lokalnego operatora.


Faks: +49 (2058) 77 80 990Czy są jakieś wymogi dotyczące rodzaju bagażu?

Nie podajemy żadnych konkretnych zaleceń dotyczących rodzaju bagażu - pojazdy mogą pomieścić zarówno walizki, jak i torby podróżne.Czy obowiązuje wieczorowy strój oficjalny?

Preferowany jest swobodny styl casual.Co się stanie, jeśli liczba rejestracji uczestników wyprawy nie osiągnie liczby minimalnej? Czy zostanie anulowana?

Minimalna wielkość grup podczas wszystkich podróży do Namibii to 10 osób. Staramy się nie anulować żadnej z naszych wypraw, ale w niektórych przypadkach może to być nieuniknione. Firma APS może odstąpić od umowy o udziale w imprezie turystycznej, jeśli liczba uczestników nie zostanie osiągnięta do 31 dni przed startem imprezy i jeżeli w opisie wyprawy APS podana jest minimalna liczba uczestników. Oświadczenie o odstąpieniu zostanie przesłane niezwłocznie, a depozyt natychmiast zwrócony. Więcej informacji w regulaminie.Czy trasy podróży i zakwaterowanie są potwierdzone?

Trasa i zakwaterowanie mogą ulec zmianie w wypadku braku miejsc. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany trasy i zakwaterowania i zastąpienia ich wariantem alternatywnym.

NAMIBIA - TRASA PÓŁNOCNA - WYBRZEŻE I DZIKA FAUNA

Wyprawa skoncentrowana na bogatej faunie i florze Namibii, wiedzie przez Park Narodowy Etosha, gdzie można podziwiać dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Ważna uwaga
Pokazane tutaj zdjęcia służą wyłącznie celom ilustracyjnym i jeśli zachodzą jakiekolwiek rozbieżności dotyczące programu, pisemny plan trasy zostanie przyjęta jako bardziej precyzyjna interpretacja wyprawy. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany trasy podróży i / lub zastąpienia organizatora wycieczek.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Śledź na bieżąco najnowsze wiadomości o wyprawach Adventure Travel
KATALOGI I CENNIKI
Dowiedz się więcej o samochodach Land Rover
JAZDA TESTOWA
Umów się na jazdę próbną u najbliższego przedstawiciela
KONFIGURATOR
Skorzystaj z naszego konfiguratora online aby stworzyć swój idealny pojazd