MUZYKA CAŁEGO ŚWIATA DO TWOJEJ DYSPOZYCJI


  Ponad 30 milionów utworów znajdujących się w bazie Spotify jest tak łatwo dostępnych poprzez ekran dotykowy InControl, jak za pośrednictwem laptopa lub smartfona. Po zalogowaniu, dostępne są wszystkie tak dobrze znane i doceniane funkcje. Dostępne jest zarówno wyszukiwanie utworów, jak i przeglądanie ulubionych stacji i rekomendacji.

  • Banner no. 1
   Banner no. 1

   Lorem ipsum

  • Banner no. 1
   Banner no. 1

   Lorem ipsum

  • Banner no. 1
   Banner no. 1

   Lorem ipsum

  MUZYKA NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY

  Za pośrednictwem Spotify, w aplikacjach InControl, w Spotify dostępny jest tryb Offline, dzięki czemu można słuchać ulubionej muzyki, nawet w przypadku, gdy nie ma połączenia z Internetem. Aplikacja posiada również listę odtwarzania Odkrycia tygodnia. Co tydzień prezentuje ona, w oparciu o zwykle przesłuchiwane przez użytkownika utwory, wybór rekomendacji, które mogą go zainteresować.

  ZAKRES DOSTĘPNY W RAMACH APLIKACJI INCONTROL*

  Aplikacja Spotify jest dostępna wyłącznie jako część InControl Apps - nasz pakiet aplikacji pokładowych jest zaprojektowany i zoptymalizowany pod kątem stosowania wyłącznie w Land Roverze użytkownika. Aby cieszyć się ze wszystkich zalet InControl Apps, pokładowy system infotainment wymaga zamówienia jednego z naszych pakietów łączności - InControl Connect lub Connect Pro.

  *Aktualna dostępność wyłącznie z systemem iOS.

  • ŁĄCZNOŚĆ
   ŁĄCZNOŚĆ

   Idealne połaczenie pomiędzy samochodem, smartfonem i resztą otaczającego świata.

   Dowiedz się więcej
  • INCONTROL PROTECT
   INCONTROL PROTECT

   Kontroluj swój pojazd i wzywaj pomoc gdziekolwiek będziesz.

   Dowiedz się więcej
  • INCONTROL SECURE
   INCONTROL SECURE

   Funkcja śledzi lokalizację pojazdu alarmując użytkownika o ewentualnej próbie kradzieży, przekazując aktualną lokalizację auta odpowiednim służbom ułatwiając szybkie odzyskanie pojazdu.

   Dowiedz się więcej
  • ZNAJDŹ DILERA
   ZNAJDŹ DILERA

   Znajdź najbliższy autoryzowany salon Land Rover.

   Dowiedz się więcej