Piękny ekran dotykowy o przekątnej 10-cali z niesamowicie wyraźną grafiką, oraz przyciskami obsługuje się tak samo intuicyjnie jak iPad.

TOPGEAR

 • SZYBKA, INTUICYJNA OBSŁUGA I RESPONSYWNY EKRAN DOTYKOWY

  W centrum systemu InControl marki Land Rover znajduje się wielo-rdzeniowy procesor Intel z siecią ethernet obsługiwaną za pomocą ekranu dotykowego tak samo jak w tablecie.

 • MIEJ DOSTĘP DO SWOJEGO SAMOCHODU W KAŻDYM MIEJSCU I W KAŻDEJ SYTUACJI

  Aplikacja Remote pozwala na sprawdzenie podstawowych funkcji pojazdu na ekranie Twojego smartfona gdziekolwiek jesteś - od sprawdzenia poziomu paliwa aż po otwieranie/zamykanie okien.

 • NAJLEPSZA W KLASIE NAWIGACJA SAMOCHODOWA

  Dzięki systemowi nawigacji dotrzesz do każdego miejsca łatwo i bezpiecznie dzięki wskazówkom głosowym, zbliżeniom skrzyżowań oraz mapom 3D.

 • KIERUJ I PARKUJ BEZSTRESOWO

  Dzięki szerokiej gamie funkcji wspomagających kierowcę skupiasz się na przyjemności prowadzenia pojazdu bez względu na to czy parkujesz w centrum miasta czy udajesz się w długą podróż na drugi koniec kraju.

INCONTROL INFOTAINMENT

Nasz najbardziej zaawansowany pokładowy system rozrywki zapewnia miłe spędzanie czasu, podczas gdy system nawigacyjny zabiera użytkownika tam, gdzie potrzebuje się dostać - od drzwi do drzwi. Powstałe, by uczynić jazdę bezpieczniejszą i przyjemniejszą, ekrany Touch i Touch Pro zapewniają najbardziej jak dotychczas zaawansowane samochodowe systemy infotainment. Należy podłączyć swój smartfon, żeby także korzystać z aplikacji.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
OBEJRZYJ FILM

SYSTEM AUDIO MERIDIAN™

Można cieszyć się ulubioną muzyką z największą dotychczasową przejrzystością i precyzją, dzięki doskonałej technologii samochodowej firmy Meridian. Dostępne są 3 systemy audio firmy Meridian. Meridian Sound System dostępny jest w pakietach Touch lub Touch Pro; Meridian Surround Sound System dostępny jest w pakiecie Touch Pro oraz Meridian Signature Sound System oferuje największą przyjemność doznań.

ŁĄCZNOŚĆ INCONTROL

I kierowca i każdy z pasażerów Land Rovera łatwo połączy się z pakietami Connect i Connect Pro, uzyskując bezproblemowe działanie. Użytkownik kontroluje swego Land Rovera nawet na odległość przy wykorzystaniu systemów Remote Essentials i Remote Premium. W przypadku ich wybrania, opcje Protect and Secure Tracker zapewniają wyższe bezpieczeństwo zarówno samemu użytkownikowi Land Rovera, jak i jego pojazdowi.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
OBEJRZYJ FILM

ASYSTENT KIEROWCY INCONTROL

Zapewniający wewnętrzny spokój, Asystent Kierowcy InControl umożliwia bezpieczne podróżowanie. Zminimalizuj ryzyko obić i obtarć samochodu podczas parkowania w ciasnych miejscach dzięki Asystentowi Parkowania. Doświadcz intuicyjnych funkcji wspomagajacych jazdę, które nie tylko pozwolą Ci skupić się całkowicie na prowadzeniu samochodu lecz także będą Cię ostrzegać o niebezpieczeństwach na drodze, a nawet wykrywać poziom zmęczenia podczas długiej podróży.
Dowiedz się więcej
Obejrzyj film

†Trifield oraz “three fields” jest znakiem towarowym marki Trifield Productions Ltd.
††Meridian jest zarejestrowanym znakiem towarowym marki Meridian Audio Ltd.
*Ilość i moc zestawu audio zależy od wybranego modelu marki Land Rover. Samochód na zdjęciach to Range Rover. Skontaktuj się ze swoim lokalnym przedstawicielem Land Rover. Zdjęcia przedstawione wyłącznie w celach poglądowych. MIejsce zamontowania głośników może się różnić w zależności od wybranego modelu.