AKTYWUJ POŁĄCZENIE

  • KROK 1
   KROK 1

   Należy zainstalować kartę SIM Mikro zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na stronie Instalacja karty SIM.

  • KROK 2
   KROK 2

   Należy wejść w ustawienia łączności pojazdu w menu ogólnych ustawień pojazdu i włączyć komórkową transmisję danych. Należy przejść do ikony ustawień na dowolnym ekranie > All settings > Features > Connectivity > Mobile data on

  • KROK 3
   KROK 3

   Po pomyślnej synchronizacji połączenia w górnym rogu ekranu dotykowego wyświetli się ikona 3G lub Wi-Fi. Należy zwrócić uwagę, że uzyskanie połączenia z Internetem może zająć do 2 minut, w zależności od siły sygnału sieci.

  STWÓRZ PROFIL

  }
  • KROK 1
   KROK 1

   Przy pierwszym użyciu nawigacji Touch Pro użytkownik jest poproszony o utworzenie profilu i nadanie mu nazwy. Pozwala to zachować ulubione miejsca docelowe, informacje o wcześniejszych przejazdach i ustawienia nawigacji.

  • KROK 2
   KROK 2

   Po wyświetleniu monitu należy przejść na dół strony i wybrać opcję Włącz wszystko/ Włącz, aby włączyć wszystkie podłączone funkcje nawigacyjne. Obejmują one historyczne wzorce ruchu drogowego i informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym. Wybranie opcji Kontynuuj/ Anuluj powoduje wyłączenie wszystkich połączonych funkcji nawigacyjnych.

  TWOJE KONTO SYSTEMU NAWIGACJI

  }
  • STWÓRZ KONTO
   STWÓRZ KONTO

   Po utworzeniu profilu, można utworzyć konto nawigacyjne Touch Pro, wybierając opcję Zaloguj się, na głównym ekranie nawigacji. Użytkownik może też zostać poproszony o to podczas korzystania z niektórych funkcji wymagających zalogowania się, w tym takich jak: Dzielenie się spodziewanym czasem dotarcia do celu, synchronizacja usług w chmurze, lub nawigacja w trybie od-drzwi-do-drzwi.

  • AKCEPTACJA ZASAD I WARUNKÓW
   AKCEPTACJA ZASAD I WARUNKÓW

   Należy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zarejestrować nowe konto. Użytkownik zostanie poproszony o zaakceptowanie Zasad i warunków korzystania z Nawigacji, które można uzyskać, wpisując w przeglądarce podany adres URL.

  POBIERZ APLIKACJĘ ROUTE PLANNER

  Smartfonowa aplikacja do planowania trasy przejazdu InControl maksymalnie wykorzystuje potencjał systemu nawigacji pojazdu. Smartfonowa aplikacja do planowania trasy przejazdu InControl kieruje użytkownika w trybie od drzwi do drzwi. Należy w smartfonie ustawić docelowe miejsce przejazdu, aby funkcja nawigacji doprowadziła użytkownika do samochodu, który następnie przejmuje nawigację. Po zaparkowaniu, funkcja nawigacji przejmowana jest z powrotem przez smartfon, który doprowadza użytkownika do ostatecznego miejsca docelowego z wykorzystaniem transportu publicznego lub pieszo. Aby zalogować się do aplikacji smartfonu, należy użyć tego samego adresu e-mail i hasła, które zostało użyte do skonfigurowania konta Nawigacji Touch Pro w systemie nawigacyjnym samochodu.

  Dostęp do InControl Route Planner


  Aplikacja planowania trasy przejazdu InControl umożliwia planowanie tras i zapisywanie miejsc docelowych i innych. Po zainstalowaniu usług Pro Services, można uzyskać dostęp do tych tras później już użytkując samochód. Można także zarządzać swoim profilem Nawigacji Touch Pro z tej samej witryny i zalogować się przy użyciu adresu e-mail i hasła utworzonego w systemie nawigacyjnym Jaguara.

  Aby otrzymać więcej informacji na temat uzyskiwania najnowszych aktualizacji map, należy odwiedzić sekcję Mapy i usługi w ramach aplikacji planowania trasy przejazdu InControl.

  ODWIEDŹ STRONĘ INCONTROL ROUTE PLANNER
  • MÓJ LAND ROVER INCONTROL
   MÓJ LAND ROVER INCONTROL

   Zarejestruj i zaloguj się na stronie Mój Land Rover InControl aby dopasować funkcjonalność systemu InControl do swoich potrzeb.

   ODWIEDŹ STRONĘ MÓJ LAND ROVER INCONTROL
  • POMOC LAND ROVER INCONTROL
   POMOC LAND ROVER INCONTROL

   Z przyjemnością udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych informacji na temat systemu InControl oraz pomożemy rozwiązać powstałe problemy.

   KONTAKT
  • ZASADY I WARUNKI
   ZASADY I WARUNKI

   Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Land Rover InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.

   Pokaż zasady i warunki